Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciąża czy nie?

BÓL brzucha od 12 dni czy możliwe by tyle dni bolał na okres???

Polecane posty

Gość ciąża czy nie?

Pisałam na innych tematach, że mogłam zajść w ciążę 12 dnia cyklu, teraz jestem w 25 dniu cyklu, w piątek 27 dnia planuję zrobić test. Brzuch mnie sporadycznie bolał niekiedy przed okresem, ale np 2 dni przed nim, albo w czasie okresu, nigdy tak długo, dziś mija 11-12 dzień jak mnie boli brzuch jak na okres (na początku kłuło), bolą mnie plecy też na dole w krzyżu, od paru dni powiększyły mi się piersi, ale mało bolą, swędzi skóra... Czy możliwe bym takie bóle mieć na w sumie ok 2 tyg przed okresem??? Czy prędzej to na ciążę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie?
Agatka czy mogłabyś napisac coś więcej? jakie miałaś objawy??? Z reguły mało kobiet ma jakieś objawy jeszcze przed datą spodziewanego okresu, a mnie brzuch boli praktycznie od 2 dni po tym stosunku co mogło dojśc do ciaży... Mam 1 dziecko, jednak nie miałam w 1 ciązy takich bóli przed zrobieniem testu a potem, owszem bolał mnie brzuch, ale teraz mnie boli już kilkanaście dni, więc w sumie do okresu jakby tak bolec miał to 15 dni to czy możliwe by tak długo bolał przed okresem??? zwykle jak boli na okres to chyba parę dni przed a nie 2 tyg przed.... Odpisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialam takie same objawy, brzuch zaczal mnie bolec tak z 4 dni po zaplodnieniu, nastepnego dnia piersi. Zazwyczaj maksymalnie dwa dni przed okresem lekko bolal brzuch. Oprocz tego stracilam ochote na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie?
Lilia a to okazło się na ciąże wtedy??? Czułaś jakieś bulgotanie w brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellka29
Dołączam, też mam takie objawy jak autorka, a od wczoraj dodatkowo swędzi mnie skóra, plecy, ramiona, nogi, czuję jakby mnie piekła jak się podrapę, mam jakieś malutkie czerwone punkcikowe krostki na całym ciele gdzie niegdzie, ospę miałam więc nie wiem skąd te krostki, czy to jakaś alergia, czy możliwe by to jakiś objaw ciaży był....???? Dziewczyny błagam napiszcie coś czy Was swędziała skóra na poczatku ciąży??? Ja nie wiem czy to ciąża, testuję dopierow sobotę, ale też już ok 10 dni mam bóle brzucha (a do okresu 3-4 dni jeszcze), bóle pleców i czuję jakieś motylki w brzuchu. Plecy bola najbardziej jak się schylam, siedze nawet zgięta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellka29
🖐️ widze ze nie ja jedna mam taki problem, ja tez szukam o tym swedzeniu itp, tu poczytaj: http://www.rodzinko.pl/wszystko-o-ci-y/215-dermatozy-w-ci-y.html grudkowe zapalenie skóry ciężarnych (dermatitis papulosa gestationis) dermatoza, która może wystąpić w każdym okresie ciąży. Zmiany mają charakter drobnych, kilkumilimetrowych grudek krwotocznych, nie wykazują tendencji do grupowania się i powodują dość silny świąd. Lokalizacja zmian dotyczy tułowia i kończyn, czasami również twarzy. Wykwity utrzymują się ok. 10 dni, po czym ustępują z pozostawieniem przebarwień. Objawy ogólne nie występują. Nie stanowi ryzyka dla życia matki i płodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niespodziewałam się ciąży, miałam bóle brzucha jak na miesiączkę, miałam takie jakby ciągnące w dół po środku brzucha, dziwne jakieś itp i uważałam że dostanę miesiączkę, a okazało się że to ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszęęę
też mnie brzuch boli od ponad tygodnia, nie wiem czy możliwe by tak bolał na okres jak do okresu mam jeszcze z tydzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalal
gdzieś czytałam że w czasie owu może dojść do krwawienia z jajnika to jamy otrzewnej stąd może brać się ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia30000
Mnie też lekko kłuje w brzuchu i czasami swędzi mnie.. Robiłam test i wyszły dwie kreski mimo to, że jedna była słabsza, to pewnie dopiero początek.. a na wizyte ide dopiero 20 sierpnia.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia555555
WZNAWIAM TEMAT :) od 3 dni intensywnie boli mnie brzuch równo po środku tak jakby pomiędzy mostkiem, a pępkiem. Mam normalny apetyt i wzmożoną chęć na słodycze jestem w 12 dniu cyklu mało możliwe jest żebym zaszła w ciąże bo od 4 lat *zabezpieczamy* się z mężem (najmniej pewnym środkiem antykoncepcyjnym -stosunkiem przerywanym) ale jak każda z nas wie to jest żadne zabezpieczeni-chociaż do tej pory działało. Nie mam biegunki , za to gdybym się nie powstrzymywała pewnie wymiotowałabym cały czas. Czy której z was okazała się ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie 31.05 uprawiałam sex bez zabezpieczenia . Miałam wtedy dni płodne . Chłopak nie skończył we mnie . Po 2 tygodniach rozbolał mnie brzuch . Czy są szanse że jestem w ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak nie mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
Dnia 14.04.2010 o 16:47, lilia nad stawem napisał:

tez mialam takie same objawy, brzuch zaczal mnie bolec tak z 4 dni po zaplodnieniu, nastepnego dnia piersi. Zazwyczaj maksymalnie dwa dni przed okresem lekko bolal brzuch. Oprocz tego stracilam ochote na seks.

Teraz tak mam. Dni płodne minęły,my z narzeczonym pełną parą się staraliśmy. Dziś mnie boli podburze, jestem śpiąca.... i jestem 12 dni przed okresem. Ginekolog za dwa tygodnie. Jedną ciążę straciłam w lutym,9 tydz...:-( Nie znam przyczyny, za wcześnie.... Ale organizm wrócił już do normy. I czuję, że zaszłam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka123

Jeśli współżyłaś bez zabezpieczenia to wszystko jest możliwe, jeśli jednak to nie tym razem to zacznij monitorować sobie swój cykl, ja używam testera owulacji ze śliny afrodyta, i wiem kiedy muszę się zabezpieczać. Kupiłam go na stronie sklepu naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to moze być ciaza

witam mam do okresu jeszcze 2 tygodnie czy to mozliwe zeby juz dolem mnie bolal brzuch krzyrze prosze o odpowiedz 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 31

Cześć dziewczyny zastanawiam się czy mogło dojść do zaplodnienia. Już wszystko pisze. Tydzień temu się kochałam że swoim narzeczonym potem w niedzielę i w wczoraj. Owulacje miałam w sobotę. Czy jest szansa że zaszła w ciążę. Od dziś mam taki dziwne kucie podbrzusza bol brzucha ciągnący w dół. @ mam za 10 dni. Sutki są nieco bardziej wrażliwe niż przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja należe do tych osób które przed okresem i w czasie jego trwania bardzo źle znosza ten czas, źle się czuję, mam straszne bóle podbrzusza, często nawet skurcze. Dlatego nie obywam się bez tabletek one naprawdę mi pomagają i sprawiają że mogę normlanie funkcjonować. Zawsze mam przy sobie tabletki vemonis femi, nie ruszam się bez nich z domu ponieważnie przetrwałabym ani godziny bez pomocy tabletek w czasie okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można starać się o dziecko z narzeczonym?Zaczynać życie od dupy strony?Pierw ślub,potem dziecko.Wszyscy pomyślą że wpadliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie też na kilka dni przed okresem zawsze boli brzuch, mam nawet lekkie skurcze, ból czasami jest nie do wytrzymania, dlatego zawsze mam przy sobie tabletki vemonis femi, są rewelacyjne, zawsze mi pomagają nie obchodze się bez nich, najlepsze na jakie natrafiłam od kilku miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×