Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gg oo ch aa

Kto ma szkło w kuchni zamiast kafelków?

Polecane posty

Gość gość
Panele szklane mogą naprawdę genialnie wyglądać, patrzcie - https://naklejkomania.eu/582-panel-szklany Oczywiście zakładając utrzymanie odpowiedniej spójności z resztą wyposażenia pomieszczenia. Jeśli całość będzie wyglądać jak trzeba, to wprowadzenie tego szkła wywoła jeszcze ciekawszy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy choć jedna osoba może dać obiektywna ocenę bez reklamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie bardzo ładnie się prezentują panele szklane, bez dwóch zdań. Jeżeli na nich jest jeszcze nadruk to już całkiem idealnie. Szukacie dobrego wykonawcy, polecam współpracę z http://www.szkielko.com.pl/ robią super panele i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochers
My mamy szkło i bardzo sobie chwalimy. Było dość nudno, ale ostatecznie rozwiązałam ten kłopot naklejając kilka plakatów taśmami 3m, w sumie wszystko a się sprawdziło. Plakaty do kuchni kupiłam tutaj, fajny papier, nie brudzi się: https://nunubaba.pl/kategoria/plakaty-do-kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja osobiście polecam firmę DonSkinali. Zrobili mi na prawdę ładny panel, jakość jest na prawdę bardzo wysoka. Wiem, że jestem cieżkim klientem, bo rzadko ktoś potrafi sprostać moim oczekiwaniom, no ale im się udało 🙂 Słuchali wszystkich moich uwag odnośnie grafiki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mnie podoba się beton architektoniczny w kuchni mam ten materiał u siebie sprawdza się rewelacyjnie trzeb tylko pamiętać o zabezpieczeniu go najlepiej preparatem Dynasil firmy Consil 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy w mieszkaniu takie panele i są bardzo fajne, trwałe, a przede wszystkim dobrze się prezentują i są łatwe w utrzymaniu czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie szklane wnętrze wygląda dużo nowocześniej od kafelkowego, ale każdy woli inny styl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kafelki szklane w kuchni, super estetyka, łatwo się myje. Też mam drzwi szklane i kabinę prysznicową w łazience. Robiła mi to firma Świat Ze Szkła z Warszawy, mały remont, szybko przeprowadzony. Wcześniej panowie przyszli, wszystko pomierzyli, skonsultowali się i wybraliśmy wspólnie najlepsze rozwiązanie i dogodne terminy realizacji, także bardzo fachowe podejście.

 

Podaje kontakt do tej firmy: 

F.H.U. Tomasz Szelągowski 

00-716 Warszawa

swiatzeszkla.pl

ul. Bartycka 26 

Pawilon 16 A lokal 826 

warszawa@swiatzeszkla.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZKŁO
Dnia 14.04.2010 o 19:25, Gość gg oo ch aa napisał:

Podnoszę, bo się zastanawiam nad wyborem

Duży wybór szkła do kuchni w Krakowie jest w Centrumszkla.eu

https://centrumszkla.eu/szklo-do-kuchni/kwiatki.jpg

Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Polecam usługi z firmy Ml System. Bardzo dobrze zajmują się obróbką szkła, meble kuchenne szklane zamówiliśmy, ale nie mieściły sie w kuchni, fajnie nam to obrobili, jestem zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cloe
Dnia 28.10.2019 o 13:39, Gość Marta napisał:

Polecam usługi z firmy Ml System. Bardzo dobrze zajmują się obróbką szkła, meble kuchenne szklane zamówiliśmy, ale nie mieściły sie w kuchni, fajnie nam to obrobili, jestem zadowolona. 

To w ogoóle świetnie wygląda, takie szklane kafelki zamiast zwykłych. Mi to się bardzo podoba i chcę zrobić u siebie. Właśnie znajomi mi polecają firmę Ml system, widzę , że tutaj tez podobnie rekomendacje o tej firmie.. chyba się do nich odezwę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszula
Dnia 17.12.2019 o 15:18, Gość Cloe napisał:

To w ogoóle świetnie wygląda, takie szklane kafelki zamiast zwykłych. Mi to się bardzo podoba i chcę zrobić u siebie. Właśnie znajomi mi polecają firmę Ml system, widzę , że tutaj tez podobnie rekomendacje o tej firmie.. chyba się do nich odezwę 😄

To jeszcze weź pod uwagę firmę MPJ Glass. Nawet wejdź sobie na ich stronę internetową i obejżyj katalog co tam mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Szukałem producenta paneli szklanych a trafiłem na panele podświetlane, świetnie to wygląda po zamontowaniu a efekt jak się zaświeci wieczorem jest niesamowity, mogę pochwalić bo zdjęcie jest super jakości i generalnie produkt jest solidny. Podaje namiary <a href="http://www.axitech.pl/" . Mają dużo wzorów do wyboru i zdjęcie jest za darmo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×