Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Anonim...

Sponsoring dla studentki ;)

Polecane posty

Gość jdjsllojnbhhh
jestem tancerką 3h tańca?:D Masakra...mało realne chyba że masz na myśli gibanie a nie prawdziwy taniec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmelkaKrakow
Ja dosyć długo szukałam sponsora, dodawałam ogłoszenia na różnych portalach, ale z reguły trafiali się Panowie, którzy spotykać chcieli się tylko jednorazowo. Bardziej zależało mi na stałej relacji, gdzie możemy spotykać się kilka razy w miesiącu i miło spędziać razem czas nie tylko w łóżku, ale też na kolacji czy wspólnych zakupach. Przez przypadek trafiłam na www.dlasponsora.com i znalazłam Roberta. Dojrzały, 40 letni, przystojny facet. Spotykamy się już regularnie od 10 miesięcy i szczerze powiem, że jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaWarszawa
Cześć, podzielam zdanie Amelki - po Twoim wpisie dodałam anons na portalu www.dlasponsora.com Własnie jestem po spotkaniu z facetem. Super. 35 lat, dobry hotel. Fajny seks :) No i podreperowałam budżet na święta :) A po nowym roku, kolejne spotkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spiertalaj reklamo 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tan temat pasuje do takiego portalu studentka szuka sponsora .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studeciak
Nie wypisujcie w gazecie takich wątków, do tego służą specjalnie zrobione portale jak np. www.sexstudent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciacho666
Cześć jeśli szukasz Partnerskiego układu to zapraszam ON 50 lat 173/85 z Warszawy Proponuje 3 spotkania w miesiącu 3 noce 1500 zł za noc , kolacja rozmowa sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do was 

Właśnie zdecydowałem się na układ sponsorowany ze studentką, decyzja zapadłą i raczej już się z tego nie wycofam, szukałem kandydatki z kilkoma czatowałem, rozmawiałem aż w końcu znalazłem myślę że odpowiednią dziewczynę.
Potrzebuję kilka rad od was jak to poprowadzić, na co uważać?
Nie szukałem długo ale trafiłem na atrakcyjną studentkę która ma naprawdę ciężką sytuację, nie ma totalnie pieniędzy i dodatkowo straciła pracę, lubi sex i tylko dlatego zdecydowała się na to, oboje jesteśmy nowicjuszami w tej kwestii ona nie miała jeszcze żadnego stałego sponsora, spotkała się z kilkoma facetami jednorazowo za kasę, a ja nie miałem nigdy takiej relacji,
Mamy się spotkać pierwszy raz w najbliższych dniach, planuję spotkanie gdzieś w hotelu w ciągu dnia na kilak godzin.
Zdecydowałem się na coś takiego ponieważ

po pierwsze nigdy tego nie robiłem a teraz mnie na to stać;)
po drugi nie chcę kochanki bez kasy ponieważ nie chcę nikomu dawać niepotrzebnych złudzeń na stały związek , ponieważ kocham Żonę ( zaraz na pewno mi się od was dostanie pełno morałów.... ale cóż )
po trzecie chcę spróbować kilku rzeczy których nigdy nie robiłem.
po czwarte chcę jej pomóc żeby nie musiała spotykać się jednorazowo ( sam nie wiem czy to pomoc ? chyba żadna  )
po piąte przez tą pandemie nie ma totalnie co robić 🙂 🙂 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marycki007 napisał:

Potrzebuję kilka rad od was jak to poprowadzić, na co uważać?

Być sobą. Nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, marycki007 napisał:

Mam pytanie do was 

 raczej już się z tego nie wycofam, szukałem kandydatki z kilkoma czatowałem, rozmawiałem aż w końcu znalazłem myślę że odpowiednią dziewczynę.

 

jak się już nie wycofasz to po co mamy się męczyć z dyskusją. Dilige et quodvis fac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×