Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukajaca swej drogi...

Pozycje erotyczne..

Polecane posty

Gość szukajaca swej drogi...

Hey! Wpisujcie swoje ulubione pozycje, jak i co robicie by swoim partnerom- partnerkom bylo dobrze...:P Moze jest cos, czego jeszcze nie znam.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ze mnie zboczek
eksperymentuj, nie masz wyobraźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kastratos
pozycja klasyczna ..zajebi...sta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest indywidualna sprawa Każda kobieta dochodzi do orgazmu w specyficzny sposób i musi to odpowiadać partnerowi i nie jest to żadne zboczenie dla kobiet jeżeli nie ma orgazmu podczas stosunku bo to jest przywilej niewielkiego procentu kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca swej drogi...
Jestem rowniez ciekawa jaki inni to robia, nie zakladalam tego tematu z braku wyobrazni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ze mnie zboczek
każdą pozycję erotyczną można urozmaicać na co najmniej kilka sposobów. Wystarczy zmienić ułożenie choćby ułożenie nóg a już otrzymujesz zupełnie coś innego. Trochę spontaniczności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najczęściej moje partnerki dochodziły do orgazmu w poz 6/9 Nigdy nie miałem która by doszła podczas stosunku Chyba że gra wstępną przy pomocy rękui doprowadziłem ją do orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawsze... są kobiety które tylko dochodzą w jednej pozycji i zmiany je rozpraszają a pamiętaj że kobieta nie facet i czasami wystarczy ją raz rozproszyć i już nie może dojść bo podniecenie się cofnie do 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×