Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiona24K

FOREX - gra ktos?

Polecane posty

Gość zmartwiona24K

moj facet gra na nim od 2 lat. wprawdzie udalo mu sie ugrac w zeszlym roku 17 tys. ale dzis nasz bilans to -5tys ;/ jak ja mam mu wypersfadowac ten shit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to a co to
Grałem jakiś rok ...porażka :( ...straciłem duuuuuużo więcej niż Wy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona24K
ale moj facet ma o tym pojecie , byl na jakims specjalnym drogim kursie. problem w tym ,ze on nie ma czasu aby caly czas obserwowac ten rynek... no i czasem gubia go emocje, pazerstwo. jak mu wybic to z glowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to a co to
Summary: Deposit/Withdrawal: 80 000.00 Credit Facility: 0.00 Closed Trade P/L: -79 915.98 Floating P/L: 0.00 Margin: 0.00 Balance: 84.02 Equity: 84.02 Free Margin: 84.02 Details: Graph Gross Profit: 128 998.48 Gross Loss: 208 914.46 Total Net Profit: -79 915.98 Profit Factor: 0.62 Expected Payoff: -60.87 Absolute Drawdown: 7 915.98 Maximal Drawdown: 73 783.72 (99.89%) Relative Drawdown: 99.89% (73 783.72) Total Trades: 1313 Short Positions (won %): 721 (83.36%) Long Positions (won %): 592 (80.07%) Profit Trades (% of total): 1075 (81.87%) Loss trades (% of total): 238 (18.13%) Largest profit trade: 5 050.00 loss trade: -22 893.65 Average profit trade: 120.00 loss trade: -877.79 Maximum consecutive wins ($): 62 (6 104.66) consecutive losses ($): 9 (-1 827.21) Maximal consecutive profit (count): 13 199.64 (29) consecutive loss (count): -22 971.34 (2) Average consecutive wins: 8 consecutive losses: 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona24K
to twoje wyniki? a jakie miales dosw na gieldzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to a co to
Pokaż mu ile mi zostało z mojego rachunku 😭 Znam kilka osób, które straciły jeszcze więcej niż ja, nie znam żadnej osoby która po dłuższym okresie gry jest na plus ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to a co to
Grałem głównie na walutach w których od kilku na co dzień siedzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to a co to
w których od kilku LAT siedzę...tak miało być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to a co to
Właściwie to nie wszystko....grałem jeszcze całkiem nie dawno na PLUS500...straciłem dyche :( i odpuściłem sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona24K
nie wiem jak wybic mu to z glowy ;/ on ciagle mowi ,ze wie jak grac etc jego kolega bez wiedzy zaczal grac - zaczal wygrywac wiec sie ucieszyl...potem juz tylko plakal i sprzedawal auto. ps. to jest gra na gieldzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to a co to
Z czasem sam sobie wybije to z głowy....za mało jeszcze stracił... łudzi się, że odrobi straty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi chodzi, że Forex jest nieobliczalny, co chwilę coś się zmienia i niczego nie da się przewidzieć. Miałam styczność tylko z symulatorem. Dla mnie to porażka, jak hazard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A próbowałaś z nim na spokojnie porozmawiać? Zaproponuj mu ten symulator, niczego nie straci. Będzie mógł się uczyć na własnych błędach bez konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona24K
on gral rok na symulatorze. pojechal do katowic na kurs XTB ktory kosztowal okolo 5tys! ;/ on ma jaks tam wiedze, gorzej z emocjami i brakiem czasu - ciagle jest w rozjazdach, nie zawsze ma dostep do netu (jest zolnierzem wiec sama rozumiesz ,ze ciezko na poligonie latac z laptopem ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na Forexie najlepsi
robia 100% zysku na tydzien bez problemu, widocznie slaby jest w te klocki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli konkretnymi argumentami nie da się go przekonać, to nie wiem co Ci poradzić. Chyba nie masz zbytnio na to wpływu, skoro tak bardzo się opiera. Pozostaje Ci czekać, aż któregoś dnia się przejedzie. Źle nie życzę ale to nieuniknione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to a co to
na Forexie najlepsi - zgadzam się z Tobą :D robią 100% zysku w tydzień, tyle że na Demo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chamski hary
dokladnie na demo kazdy robi kokosy bo nie ma presji i emocji az tak duzych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to a co to
...co do dostępu do platformy, to jeśli chodzi o XTB to spoko, można zainstalować sobie aplikację w telefonie i mieć dostęp non-stop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na Forexie najlepsi
no wlasnie nie na demo tylko na realu, cienkie bolki jestescie, tyle w temacie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na Forexie najlepsi
a XTB to syf, daj spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to a co to
na Forexie najlepsi - Ty to już na pewno MILIONER jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na Forexie najlepsi
jeszcze nie,ale to tylko kwestia czasu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to a co to
Wpadniesz tu i napiszesz jak zarobisz pierwszy MILION? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na Forexie najlepsi
nie wpadne bo wtedy bede bawil na Seszelach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracz gielda
Granie na giełdzie rozpoczyna się w zupełnie inny sposób - poprzez zbieranie doświadczenia, naukę, szkolenia, a nie od razu próbuje się przygód z kasą. Ja zaczynałem od szkoleń w Maximus Trading. Później korzystałem z ich systemu i tak stałem się zdalnym pracownikiem. Moim celem na pierwszy miesiąc było zarobienie 2 tysięcy dolarów. Ciężko pracowałem, analizowałem, ale udało się w 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzależniona*
Jak tak czytam co piszecie czuję się podbudowana wiem o czym piszecie. Znam koogś kto wygrywając czeka na wiecej i traci. To podstawowy błąd. Ja podchodzę do tego nieco inaczej Mimo że jestem młodym graczem bo gram od niedawna ale wiem o co chodzi,wcześniej grałam na Gpw i New connect i wydaje mi sie że było to dużo trudniejsze od forexa bo tam żadne analizy nie działały Z czystym hazardem tez mam doświadczenie i wiem że najważniejsze jest to co ma się w głowie-i o dziwo najcennejszy jest idealnie dobry nastrój-reszta to wiedza. Człowiem musi mieć głowę tam gdzie przeprowadza jakieś działania i powinien być wolny od innych myśli Powinien być szczęśliwy bo w przeciwnym razie nie działa na najwyższych obrotach i adrenalina go ogranicza zamiast napędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×