Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tredelle

Internetowe sklepy z damska odzieżą.

Polecane posty

Gość allaella
Zdarza mi się korzystać z wyprzedaży, chociaż często wtedy nie ma już dostępnych ubrań w moim rozmiarze. Właśnie dlatego wolę obniżanie cen za odzież za pomocą kodów rabatowych. Te często są również na odzież nieprzecenioną. Na tej stronie: https://kody-rabatowe.domodi.pl/kody/wkrotce-wygasajace macie kody rabatowe na ubrania z internetowych sklepów znanych i lubianych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak coś kupować to tylko w sprawdzonych przez siebie sklepach: renee.pl , born2be.pl , bigstar i sinsay ! Jeszcze się na nich nie zawiodłam <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrenaaO
Sprawdzałyście e-hexe.com.pl? Polecam, szczególnie jeśli pracujecie w biurze albo potrzebujecie solidnej bazy, która nie wyjdzie z mody po jednym sezonie. Ja nie mam głowy do zakupów (serio to możliwe!) dlatego korzystam z porad stylistki, a ta zawsze poleca mi właśnie Hexe. Na początku byłam sceptyczna, bo zawsze lepiej przymierzyć, ale jeszcze mi się to nie zdarzyło, bo rzeczy leżą jak szyte na miarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajn99
Ja ostatnio nakupiłam butów na wyprzedaży w born2be na zimę, idealnie trafiłam! Jeśli chodzi o zakupy internetowe to zawsze szukam najlepszych okazji wyprzedażowych , bo wiadomo też, że w sklepach stacjonarnych szybciej się pozbędą towaru.. a na stronie internetowej zawsze jest wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynapac
A ja polecam renee :) Nie dość, że przychodzą pięknie zapakowane to podczas promocji są super tanie :) uwielbiam ten sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą dorobić sobie 1400zł przy komputerze. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz. W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą wejdź na strone, zapisz się na listę i zobacz jakie to proste w wiadomości email. http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksis09
W internecie kupuję nie tylko odzież. Jednak po ostatnich przejściach ubezpieczyłam internetowe zakupy w banku Raiffeisen. Teraz przynajmniej mam pewność że nie stracę na skutek czyjejś pomyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schaffashoes jest spoko. Teraz też mają promo na ciuszki loft37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam Madamebutik.pl i Selfieshop.pl - maja świetne ubrania, dobra jakość. Robilam tam już kilka razy zakupy i nigdy się nie zawiodłam. Rozmiary mają różne od xs do xl nawet. A sukienki zawsze kupuję w Illuminate i też jakość super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martart
Dziewczyny polecam www.modnapolka24.pl Mają dobre ceny. Ciuszki są na topie, fajne bluzy swetry, rozmiary się zgadzają. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martart
www.modnapolka24.pl Polecam ten sklep internetowy, sama tam kupuję, mają duży wybór stylowych swetrów i bluz, zawsze na topie, a co najważniejsze fajne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka czasem zamawiam coś przez internet, najczęściej są to ubrania z born2be.pl Raz mnie namówiła na sweterek z tej strony, i bardzo pozytywnie się zaskoczyłam :) Polecam ten sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka112
Ja ubrania najczęściej kupuję na Netmoda.pl :) Mają bardzo fajną jakość i kontakt z obsługą sklepu jest super. Aktualnie czekam na wiosenną kurteczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamawiam na born2be i renee mają niskie ceny, dobry kontakt z klientem i ogólnie jestem zadowolona z tych sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karokarolaa
Świetną wiosenną kolekcje wprowadzają na stronie born2be.pl Chyba każda z nas znajdzie tam coś dla siebie, ja już znalazłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
Zerknij sobie na netmoda.pl bo mają na prawdę fajne ciuszki. Ja ostatnio zamawiałam kurtkę na wiosnę. Dodatkowo jeszcze była w promocji więc zapłaciłam prawie grosze za taką świetną parkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia007
Też bardzo polecam sklep Netmoda.pl :) Dziś zrobiłam u nich wiosenne zakupy i teraz juz tylko czekam na przesyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam ze sprawdzonych stron takich jak renee czy allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juleczkaa
Mi do gustu przypadły ubrania ze sklepu born2be.pl Po prostu jestem zachwycona, zawsze znajdę coś na czym mogę zarzucić oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×