Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Hej :) Witajcie dorkamama i edka :) dorkamama-a w którym dniu cyklu jesteś ?:) edka-3mam kciuki, żeby @ nie przyszła :) a ja mam dzisiaj jakieś dziwne wrażenie, że @ dostanę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka2010
Kropka00,niczym sie nie martw trzeba pozytywnie myśleć,może nam się uda:) Kusi mnie zyby zrobić test ale nie chce zobaczyć jednej kreski,no i to zdecydowanie jeszcze za wsześnie na testowanie.Życzę miego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka2010
kroopka-a jakie dlugie masz cykle?NIe kusi Cie żeby zatestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja mam tak zawsze około 30 dni jeden cykl, ale może się przedłużyć do nawet 33. A ty? Mnie też kusi żeby testować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie Kochane :) My dziś rozpoczynamy od nowa starania :) Po @ ani śladu i trzeb działać :P Witam nowe Koleżanki :) Kroopka00 nie martw sie,uda sie nam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
z tym testowaniem to tak jest,kusi jak nie wiem co :) mnie sie już wydawało,że sie udało a tu nic,miałam nawet niektóre objawy. Ale to zadziałała autosugestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie moze mi powiecie co o tym myslicie spóznił mi sie @ 5 dni ale przyszedł trwał normalnie. od skonczenie pobolewa mnie jajnik i chwilami brzuch jak przed@ ale zaraz mija do tego piersi mnie strasznie bola. dodam ze kochalismy sie przed @ ok tygodnia az do @. prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
LENNA zrób test bedzie najpewniej alebo do lekarza bedziesz musiała iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
LENNA90 zawsze jakaś jest. A chciałabyś teraz dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo i to bardzo:) dodam ze ten ból brzucha i piersi to od tego tygodnia sie pojawiły. oprócz tego czuje sie dobrze:) czytałm ze takie objawy sa ok 4 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kurcze nie wiem co Ci napisać,z całego serca Wam życze żeby sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja dziękuje :) będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja jestem nowa u was. Tak ogolnie to jestem na innym topiku, tez staraczkowym, no ale fajnie poznac wiecej osob. No wiec moge dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Anitia witaj i pewnie,że możesz dołączyć :) Napisz coś wiecej o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja już mykam :) ide balować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam 28 lat - jeszcze :) mieszkam w UK. W grudniu stracilam swoje niunio w 10 tc, a teraz znowu zaczelismy starania. Juz 4 miesiac i nic, a wtedy tak szybciutko poszlo. No i tak wyglada moj przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka2010
Hej dziewczyny!Ja z niecierpliwościa czekam na wtorek i mam nadzieje,ze@nie przyjdzie:) Ja mam cykle 27-28dni raczej regularnie.Jak w pierwszej ciazy byłam i mi sie @ spóźniła dwa dni to już wiedzialam,ze to moj synuś:) kroopka-co u Ciebie?testowałaś?Pozdrawiam wszystkie starające sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka2010
starajaca-miłego balowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka2010
anitia-głowa do góry, napewno się uda:)Grunt to pozytywne myślenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a moze by tak utworzyc tabeleczke jak na innych topikach to bedziemy wiedzialy dokladnie ktora kiedy testuje co wy nato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamii87
Witam staraczki :) Od dwóch tygodni się ztaramy z mężem o dzidzię :) Przytulamy się co 2dni,tylko że zawsze żolnierzyki mi uciekają szybko :/ czytalam gdzieś żeby wkladać poduszkę pod pupę ale to chyba niewiel pomaga.. Wy jak sobie z tym radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.I ja z chęcią się do Was przyłącze.Chociaż się nie starałam to się postarałam.Jeszcze to do mnie nie dociera.Okres mi się spóźnia 4 dni.Miałam objawy,więc zrobiłam wczoraj test.Wyszy dwie kreseczki.Jutro rano powtórze test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamii-poduszka to dobry sposób.Można też podnieś pupę do góry,zrobić świece i pozostać chwilę w tej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mykam.Zajrzę tu jutro.Mam nadzieję,że będziemy się wspierać i topik nie podupanie.Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka2010
Hej evangeline!Serdecznie gratuluje dwoch kreseczek:)Cudnie... kroopka-czekam na wieści od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no to co robimy tabeleczke dziewczyny? Ja zaczynam, jak cos to sie dopisujcie, co wy to? NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL anitia..................28.........18.05..............19. 05.............5 Kopiujcie i dopisujcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka2010
Ja dzisiaj nie wytrzymalam i zrobilam test choc jeeszcze 3 dni do @.No i wyszla druga kreska ale bardzo słabo widoczna.Sama nie wiem co myśłeć?Czyżby udało nam się za pierwszym razem...we wtorek zrobie test i zobaczymy.W pierwszej ciazy test robilam 2 dni po @ i byly dwie bardzo wyrażne kreski.Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×