Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Gość aannkaaa
hmmm... 7 tydzień to chyba dużo... a co do mdłości i wymiotów to myślicie, że już powinny być czy jeszcze mogą się pojawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Ja gdy byłam w ciąży nie miałam mdłości ani wymiotów więc nie koniecznie muszą się pojawić. Ciągle chciało mi się spać i było mi zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Dzisiaj troszkę późno do Was zaglądam.Miałam zakręcony dzień,ciągle bym tylko spała i spała!Jeszcze jakiegoś doła załapałam eh.Poszłabym już do lekarza,zobaczyć co i jak z maleństwem,ale wizytę mam dopiero 11 maja.Jestem taka niecierpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka,u mnie będzie niewielka różnica między dziećmi.Chciałam wychować najpierw synka a za 6-10 lat mieć drugie dziecko.Jak widać życie płata nam figle.Widocznie tak miało być.Jestem pełna obaw,jak sobie dam radę.Wierzę jednak,że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka2010
Evangeline,zobaczysz wszystko sie ułozy.Ja teraz partrzac wstecz załuje ,ze sie wczesniej nie zdecydowalam.Poradzisz sobie,zobaczysz:)A co maz na to?Wizyte u lekarza mam we wtorek 4 maja.Juz sie nie moge doczekac:)Mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze.Usmiechnij sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate222
Hej dziewczyny jestem tu pierwszy raz. Jestem około 2-3 dni przed @ no ale oczywiście nie wytrzymałam i dzisiaj zrobiłam test paskowy..i mam 2 kreski (z tym że druga różowa słabiutka). I moje pytanie brzmi: czy test robiony przed @ jest wiarygodny? Mam nadzieję że nie dostanę @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho ale tu pustki dzisiaj.Pogoda dziś była wspaniała to cały dzień na dworze spędziłam.Czułam się też dobrze i o dziwo nawet w ciągu dnia nie spałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate,witamy i zapraszamy.Niestety nie wiem jak to jest z tym testem przed @,ale skoro się pojawiły dwie kreseczki to jest już duża nadzieja.Po cichutku gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate,witamy i zapraszamy.Niestety nie wiem jak to jest z tym testem przed @,ale skoro się pojawiły dwie kreseczki to jest już duża nadzieja.Po cichutku gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka,dzięki za miłe słowa.Mąż się bardzo cieszy,tylko ja się zamartwiam.Mam w nim duże wsparcie,jest taki kochany.Powtarza mi,że wszystko się ułoży i będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej test robiony przed @ jest jak najbardziej wiarygodny, wiec gratulacje dziewczyno, ciesz sie bo masz czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę niestety,że topik podupadł.Dziewczyny tak się o dzieciątka starają,że nawet tu nie zaglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka2010
Pewnie wszystkie wypoczywaja w ten dlugi weekend:)Pozdrawiam Was serdecznie i życze udanego wypoczynku.Ja z niecierpliwoscia czekam na wtorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doramama4
Dzisiaj jest mi smutno bo czuję że maleństwa nie będzie.Trudno może tak miało być.Chyba to początek depresji.Ta deszczowa pogoda mnie tak dołuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dorkamama jeszcze nic straconego, nie doluj sie moze akurat. Ja dzis powinnam mioec owulke a tu robilam test owulacyjny i nie mam owulki. No i nie wiem co sie dzieje, bo jajnik mnie boli jak na owulke a test nie pokazuje. Co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie Dziewczyny. Jak Wasza starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaa
hej dziewczyny dzisiaj rano zrobilam test no i sa dwie kreski, ale ta druga taka niewyrazna jasna :) no nic mam nadzieje, ze jestem w ciazy. Zrobie termin u ginekologa i sie wszystko wyjasni pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
karolkaaa gratulacje! mam nadzieje,ze nie przedwczesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka2010
Witaj starajaca:)Miło,ze znowu jestes.Co u Ciebie?Karolka gratulacje!!!Ja jutro rano mam wizyte u lekarza,mam nadzieje ze bedzie ok.Pozdrawiam Was.Dam jutro znac jak bede po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
edka2010 witaj :) u mnie nadal starania :) mam nadzieje,że coś wyniknie z tego :) Trzymam kciuki za Ciebie! jak po weekendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym miesiacu moje plodne dni wypadaja na srodek maja, zobaczymy czy tym razem bedzie owocnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaa
dziewczyny jeszcze nie dziekuje, bo nie wiem do konca czy jestem w ciazy najpierw moj ginekolog musi to potwierdzic to w to uwierze :) bardzo bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
karolkaaaa trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
edka2010 a Ty jak tam? dziś masz wizyte u gina,napisz później czy wszytko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj wiecie co zrobilam test owulacyjny dwie grube krechy. Teraz czekam na meza i do roboty, jak tylko przyjdzie z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaaa
starajaca sie ---umowiona jestem u lekarza na 11tego maja czyli nastepny wtorek no i nie moge sie juz doczekac :) mowili, ze jak chce to w piatek moga mi dac termin, ale w nastepnym tygodniu bedzie jeszcze wiecej widac tak wiec zgodzilam sie na nastepnym termin oby bylo wszystko w porzadku!! anita---no to dzialajcie dzisiaj :)zycze powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki moge sie dolaczyc? tez staramy sie o dzidzie to bedzie nasz pierwszy cykl staran wiec mam nadzieje ze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannkaaa
edka2010 i jak tam po wizycie u lekarza? ja też juz bym chciała być po... co tu na tym topicu w ogóle tak cicho? pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, pozwólcie że się przyłączę :) od zeszłego miesiąca się staram niestety za pierwszym razem nie wyszło.. :( można się było spodziewać, ale mimo wszystko czuję trochę zawód. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka2010
Czesc dzewczyny!Jestem juz po wizycie.Lekarz potwierdził ciążę!!!Moj kochany pecherzyk ma 5mm:)Nastepna wizyta za 2,5 tygodnia wtedy bedzie juz cos wiecej widac.Lekarz znakomity,jestem bardzo zadowolona,ze do Niego trafiłam.Dziewczyny napewno Wam wszystkim sie uda.Trzymam kciuki!!!Witam wszystkie nowe starajace sie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×