Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Monia maz pojechal do Londynu, delegowali go do obslugi olimipiady, bedzie wozil trenerow i zawodnikow na stadion olimpijski. A my w przyszly piatek idziemy na bilans roczniaka i umowic nas na kolejne szczepienia. Jest po prostu uroczy, codziennie jak jade autobusem do zlobka albo wracam z pracy to nie ma mozliwosci zeby ktos mnie nie zaczepil czy w sklepie czy na ulicy zeby powiedziec jakie ma sliczne oczy i jaki jest fajny. Naprawde anioleczek maly. Na razie jakos jeszcze znosi rozstanie z tata, ale tak sie zastanawiam jak sie bedzie zachowywal pozniej. czocharowa mam nadzieje ze Lenke szybko wszystko pusci. Katar to chyba najgorsze co moze byc u takiego maluszka, bo sie biedactwo tak meczy i ciagle trzeba glutki wyciagac. vi - a jak ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia to niezłą ma fuche:) masz racje,ciekawe jak będzie późniejsze rozstania znosił... wrzuć na nk jakieś zdjęcia małego :) u mnie zimno,pada,lewno 14 stopni i my walczymy z becikowym,szkoda słów poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Anita tez mialam pytac co to za tajemnicza praca... przeswietlanie, nie wpuszczaja rodziny ;) myslalam, ze jakims szpiegiem jest czy cos ;) super, ze Alex pieknie sie rozwija. Pozniej na pewno bedzie widzial brak taty, bo np Hania czesto w dzien pyta o tate, mimo ze nauczona, ze on codziennie idzie do pracy. Czocharowa oby Lenka szybko wrocila do formy, bo fakt katar to cos okropnego u malego dziecka :/ a moze zabki wreszcie ida :) Monia Tymcio to widze jak Hania nic tylko ciagle taki uchachany :) dogadaliby sie ;) a ja ogolnie czuje sie dobrze. Czuje juz tez maluszka, tesknilam z atym uczuciem :D ostatnio wieczorem tak tanczyl, ze az maz go czul. Hania dlugo sie go bala jak byla w brzuchu i jak mnie dotykal przestawala sie ruszac, a ten groszek jakis odwaznieszy ;) a to moj pozeracz paczkow :d http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d8547a977acd10dd.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania słodziak :) czocharowa dawaj zdjęcie :) ja już kiedyś pisałam czy by nie założyć jakiegoś konta na galeriusie i tam wrzucałybyśmy nasze zdjęcie itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia nie wkladam zadnych zdjec malego ani na facebook ani na nk. Staram sie nigdzie na necie ich nie umieszczac, tylko tutaj ale tez za czesto nie bede tego robic. Tak ustalilismy z mezem i staramy sie tego trzymac. I Lenka i Hania super :)Ale te dzieciaczki szybko rosna. U nas w przyszlym miesiace roczek juz strzeli. Meza nie bedzie wiec bedziemy musieli przesunac urodzinki ale tylko o tydzien. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/56936210dad656d4.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia boski jest Alex :) kung fu na tym zdjęciu :) i chyba podobny do Ciebie? no roczek roczek,jak to zleciało:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czocharowa Lenka urocza :) rozczulilo mnie zdjecie takiego jednodniowego maluszka :) Anitia Alex pieknie rosnie, faktycznie chyba jakis karateka z niego wyrosnie ;) slicznie sie usmiecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi wcielo chyba posta:/// odzywalam sie tydzien temu....wczoraj wrocilismy od tescia z UK...jezu jaka paskudna pogoda byla...no wtorek byl sloneczny i cieply wiec mlody szalal nam na plazy:) a tutaj nie jest fajniej w PL....wyladowalismy to jeszcze bylo w miare..i mielismy szczescie bo pol godziny pozniej byla mega burza.... masakra....moj mlody dopiero teraz zeby dostaje;) widac dolna jedynke;) ale fajny ten nasz chlopaczek:) wstaje sobie sam przy meblach i stara sie stawiac kroczki:( Wasze dzieciaczki cudne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralalala to nie udala wam sie pogoda rzeczywiscie, trzeba bylo przesunac urlop, od dzis maja zaczynac sie upaly no i ze tak powiem przedsmak juz dzis mialam, grzalo jak cholerka tu u nas, ale w Londynie padalo jak relacjonowal mi maz :) Poza tym u nas chyba zabki beda szly, mlody juz drugi dzien goraczka ale tylko w nocy, ale spi dobrze, tylko ze tak jakbym kolo wegielka lezala taki goracy. Wczorajsza noc przespal ze mna, bo sie martwilam ta jego goraczka. W dzien normalnie sie zachowuje, jakby nigdy nic, slini sie jak zwykle, wiec w sumie sama nie wiem. Jak zagladalam do dziaselek to nic dalej nie widac, no ale z czego innego bylaby ta goraczka i to tylko noca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie dalo rady przesunac:) ja juz od dwoch miesiecy w pracy siedze, zalatana, musze planowac, umawiac z kilkoma osobami...ech....no ale u nas tez maja byc upaly i szykujemy sie nad morze za tydzien:) a my bylismy na poludniu UK w Bournemouth, to tez nad morzem i mlody zachwycony piaskiem i plaza:) cudne mamy zdjecia bo moj tesc jest fotografem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralalala no w końcu,już żem myślała,że zaginęłaś w akcji czy co ;) Anitia trzymam kciuki za ząbki :) heh kojarzycie metode "na wnuczka" ? to chyba teraz wymyślili coś nowego,metode "na zjazd rodzinny"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie mam do was pytanie takie bardzo typowe jak na ten wątek o Ciąży ponieważ nigdy nie byłam w ciąży tak wiec pytam was czy jest to możliwe abym czuła już że jest cos ze mna nie tak? 18.07 kochałam sie z Moim Kochanym i był finał tak jak robi sie dzieci :) a wtedy miałam płodne jak i 19 dzis jest 21 a mnie od tamtego czasu pobolewa podbrzusze.tak bardziej dokuczliwie.a @ mam dostac dopiero 3.08 jest Mozliwe ze to jest poczatek ciąży? Zastanawiam się - rzekł - czy gwiazdy świecą po to, żeby każdy mógł pewnego dnia znaleźć swoją. Zastanawiam się - rzekł - czy gwiazdy świecą po to, żeby każdy mógł pewnego dnia znaleźć swoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmed ja powiem ci tak, pierwsze objawy ciazy dostrzezesz jako brak okresu, ale... ile osob tyle opinii, kiedy ja zaszlam w swoja pierwsza ciaze, ja po prostu wiedzialam ze jestem w ciazy dwa dni od stosunku, co jest nie mozliwe praktycznie, bo nawet jeszcze sie nie zagniezdzil wtedy zarodek, ale ja to po prostu czulam ze tak jest, nigdy wczesniej tego nie czulam, miedzy innymi wlasnie taki dziwny bol w jajnikach, wiec nie chce cie nakrecac, bo ten twoj bol tez moze byc wyimaginowany jesli sie starasz o dziecko. Niestety tak jest ze nasza wyobraznia potrafi nam platac figla i tak bardzo sie wschluchujemy wtedy w nasze cialo, ze wszystko wydaje nam sie nowym objawem, wiec przepraszam ze pewnie nie pomoglam za bardzo ale zycze powodzenia. tralalaa Bournemouth jest dosc niedaleko mnie, no chyba z 3 godziny jazdy moze nawet mniej, no ale ja jeszcze bardziej na zachod. Ponoc tu u nas wlasnie jest zawsze najpiekniejsza pogoda w UK. W Londynie pada, albo zimno a u nas ladnie, bardzo czesto tak sie zdarza, a dzis to myslalam ze nie wytrzymam jak poszlam na spacer z malym, niby jak sie wyjrzalo za okno to takie troszke przychmurzone czasami niebo bylo, ale pomiedzy tymi chmureczkami jak slonce przypieklo, to dawalo rowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralalala witajcie na strych smieciach :) a ja za tydzień wizyta... stresuje sie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi a tak wogole to ktory to juz tydzien? a tak swoja droga, zastanawiam sie ktora po vi bedzie nastepna hehee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlug om to 18+2 dzisiaj, ale na usg od samego poczatku ciaza byla o tydzien do tylu. Ciekawa jestem czy we wtorek sie dowiem wreszcie jaka plec, bo juz powoli bym chciala myslec o ubrankach, w koncu zaraz polowa ciazy. Wiem z doswiadczenia, ze lepiej co miesiac cos niz pozniej wywalic cala kupe kasy :/ ehh Wam tez sie tak nic nie chce ?? mam zabawki doslownie w calym domu :/ a chceci na sprzadanie brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia no ciekawe :P moja znajoma w grudniu 2011 urodziła córe ...a teraz ma termin na 15stycznia 2013 :) pisała mi że mogli poczekać,że ciężko itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak wprowadzałyście gluten? szukałam kaszki manny takiej dla dzieci ale u nas nie ma... raz nawet kupiłam i sie cieszyłam,ale zachodze do domu i patrze a tam pisze mleczna kaszka manna :/ musiałam iść wymienić a że nie mieli nic innego to wziełam ryżową kache. heh w zeszyłym tyg kupowałam mleko i jak zawsze za 5 puszek płaciłam niecałe 50 zł,tak teraz zapłaciłam.... 16zł! tak staniał nutramigen,puszka 3.20 wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to nic tylko sie cieszyc, ze mleko potanialo :) co do glutenu to ja poszlam na latwizne i dawalam np skorke od chleba, kawalek bulki, czy biszkopty. Nie chcialo mi sie bawic w kaszki. Na poczatku oczywiscie wszystko musisz dawac pod scislym nadzorem "ocznym" ;) a dzieki temu Hania nauczyla sie szybko gryzc i nawet jak malo zabkow bylo to pieknie sobie radzila i nigdy mi sie niczym nie zadlawila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też może tak spróbuje :) co do gryzienia to u nas z jedzenia to tylko królik w łagodnej potrawce z warzyw ze słoiczka,jeszcze mu nie gotuje. mama moja teraz mu kupiła z indykiem coś i tam był grudki to zaraz było błech i jakby na wymioty mu sie brało. łobuz jeden. dziś zjadł 2 brzoskwinie i prawie całe jabłko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja malemu tez na poczatku jak wprowadzalam nowe potrawy, to po jednym produkcie, odczekalam dwa dni i kolejny, a teraz to po prostu wszystkiego po trochu probuje, ale z nim akurat nie mam problemow, zadnych alergii, wcina wszystko co pod reka, smialam sie ze powinien sie nazywac Alex odkurzacz, bo wciagnie wszystko. A zabkow dalej nic ;_) A dzis mielismy fantastyczny dzien, maly sie chlapal w brodziku, mama sie spiekla na sloneczku, bylo naprawde super, jak wyszlam z domu o 12 to wrocilam o 20 hehe. Tatusia nie ma , to mamusia szaleje hihihi. Ale spedzilam cudowny dzien z syneczkiem. Zreszta musze wam powiedziec ze martwilam sie troche ze bedzie ciezko mi samej z malym, ale spedzamy tak fajnie ten czas, on trzy razy w tygodniu chodzi do zlobka a ja do pracy a poza tym jest po prostu super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×