Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

u na slipa, Hania ma zapalenie oskrzeli :/ ja ledwo chodzę... 35 tc dzisiaj rowno... czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze,biedna Hania :( zdrówka dla Was,żebyś Ty teraz nie załapała.... już 35??? matko ale to przeleciało! a dziś jest rok jak zostałam uziemiona leżeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) zdrowka dziewczyny! ;) taki czas teraz ze jest mnostwo tych chorubsk.. kurcze vi ty juz prawie koncowka ;) tak szybko minela ta twoja ciaza ;) ekspresowo! ;) monia sliczny ten twoj Tymek ;) u nas nic nowego ;) Lenka siada, raczkuje ;) bylam na wizycie kontrolnej u pediatry i schudla pol kilo.. byismy tez u alergologa i dostalismy skierowanie na oddanie krwi do badania.. dziewczyny! to byl horror! ;(. myslalam ze nigdy stamtad nie wyjdziemy.. 2 razy wbila jej igle i krecila na okolo i zylki szukala.. ;( a jak jednak nie znalazla to paluszki kłuła.. 8 paluszkow ;( i wyciskala ta krewke ;( gdybym wiedziala co to bedzie to bym tam nie poszla.. a co tam u was? gdzie reszta dziewczyn? pozdrawiamy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to halo halo,a tak pustki :P tymula stawia pierwsze kroczki :) vi bądź przygotowana już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia juz pisalam na fejsie brawo :) super, szybko zaczal :) no ja dzisija 36 tydzien, jutro wizyta i chcialabym zeby juz tam bylo jakies rozwarcie, bo juz mi cierpliwosci brak do ciazy :P trzymajcie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po wizycie :) maly juz ladnie wstawil sie w kanal, ale jeszcze nie am rozwarcia. Lekarz mowi, ze wlasciwie moze sie juz dziac wszytsko. Moge urodzic jutro, a rownie dobrze za miesiac :P maly wazy 2,8 kg :) i na 10000% to chłopiec :) takze czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Vi rośnie maluszek,nie troche jeszcze podrośnie :) :) i posiedzi w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie, nie Monia juz koniec siedzenia w brzuszku :P ma wylazic ;) wczoraj zaliczylam wieczor w wannie z piana i fajna ksiazka. Moze ciepla woda uruchomi skurcze,maz byl padniety, wiec nie dal sie wykorzystac ;) musze jeszcze napompowac swoja pilke i bede skakac ;) oficjalnie uruchamiam akcje "wywolania skurczy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo nie mam o czym pisac.. i tak juz malo kto sie z reszta tu udziela.. vi ja probowalam wszystkiego zeby akcja sie jakos zaczela, i nic ;) 12 dni po terminie dopiero.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi daj spokój,jak bedzie gotowy to da znac :) nie wywołuj na siłe :) Czocharowa sama do siebie pisać nie bede więc nie pisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede przeciez nic robic na sile, ale nie zapominajcie, ze to moj drugi porod, wiec mniej wiecej wiem jak i co ;) Hanie "pospieszalam" tez i trwalo to 2 tyg ;) takze traktuje te metody troche z przymrozeniem oka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sie kulam, chociaz juz ledwo ledwo. to koncowka 37 tyg. we wtorek mam ktg... czekamy. mikolaj byl tylko u Hani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ktg pojechalm juz w niedziele do szpitala, gdzie planuej rodzic. byly skurcze, ale za slabe na porodowe, rozwarcie na prawie 2 cm, szyjka zgladzona. Dzisiaj mialam w przyhcodni kolejne ktg i sprawa sie nie posunela dalej. Maly wazy juz okolo 3325g. Czekamy :) nastepne ktg za tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia na pewno dam znac :) ja obstawiam, ze urodze 19 grudnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm kto wie? :) jak sie czujesz? Jak Hanik? ja byłam dziś u księdza,chrzest 12-01-2013 godz 18. no i jednak bedziemy w domku robić,nie w restauracji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ledwo sie kulam, zloszcze sie sama na siebie, bo jak siedze wydaje mi sie, ze dam rade cos zrobic, wstane i sil brak :/ Hania rozrabia, bajzel mi ciagle wszedzie robi, nie wiem co to bedzie z 2 ;) My chrzciny dla malego chcemy zrobic 2.02.2013 :) pewnie tez w domu, bo Hani tak robilismy i ta opcja mi odpowiadala. Wolalabys w restauracji ?? to chyba koszty znacznie wieksze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej laski...ja to na nic czasu nie mam...dopiero teraz mam pare dni wolnego...chora jestem, mlody wczoraj mial szczepienie na rozyczke, odre i swinke i jestem z niego bardzo dumna bo nawet nie zauwazyl i nie zaplakal:) Fajnie jest i tez rosnie jak na drozdzach;) VI- ty juz na wylocie:D trzymam kciuki za expresowy porod i zebys juz sie rozpakowala;) ja nie wiem czy my sie na drugie zdecydujemy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia STO LAT !!!!! :* :) co u Was słychac ?? Monia fakt w restauracji mniej masz balaganu i Ty sama masz wiecej czasu na odpoczynek, ale i w domu moze byc fajnie, musisz sie tylko dobrze zorganizowac ;) Tralalala super, ze synus pieknie rosnie :) kto wie, moze przyjdzie Wam chec na kolejnego bobasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh dzisiaj 39 tydzień się zaczał a tu nadal nic... jutro na ktg, ale na nic "porodowego" sie nie zanosi :/ mam wrazenie, ze nigdy nie urodze :( moj przeczuciowy termin to 19 grudnia. Ostatnio Hanie dwa razy pytalam kiedy sie Kubus urodzi. Jutro "nie", w poniedzialek " nie", we wtorek "nie", w srode "tak" - sroda to 19 grudnia ;) oby :) bo chce na swieta byc w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi synusiowi dobrze w brzuszku :) choć wiem,że ciężko już pewnie... jednak robimy impreze w restauracji,50zł odo osoby zapłacimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal jestem w dwupaku :/ dzisiaj mam wizyte w poradni i badanie dopplerowskie, jak wyjdzie ok to spedze swieta w domu i 26 grudnia do szpitala, jak juz cos dzisiaj bedzie nie tak to zostane w szpitalu :/ wizja swiat bez Hani do tego w szpitalu mnie przeraza :(( zobaczymy co zdecyduje lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×