Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

no to po badaniu. Przepływy dobre, mały w dobrej formie tam gdzie teraz miałam badanie sprzęt lekarz ma super, więc pięknie małego było widać. Całą buźkę, nosek, oczka machał rączkami, zabierał ciągle pępowinę, którą lekarz usiłował zbadać. Widać, że charakterek to on ma Według tego sprzętu waży 3,3 kg i lekarz mówi, że ta waga jest bardziej prawdopodobna, bo dużo lepszy sprzęt. Oczywiście pięknie zaprezentował siurawkę mam trochę problem z ciśnieniem i sprawdzał też tętnice macicy, jedna lekko szwankuje, ale druga ok, więc stwierdził, że jeszcze mogę pochodzić na wolności. Łożysko II stopnia, więc jeszcze też daje radę. Jak nie urodzę to 27 grudnia mam jechać na ktg wtedy też zdecyduje co dalej. Także czekamy koniec nadawania - dziękujemy za uwagę Monia taka pogoda, wiec o przeziebienie nie trudno. Mam nadzieje, ze szybko przejdzie i to nic powaznego, bo chyba nie ma nic gorszego niz chore dziecko w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, a co sie stalo ?? niestety do naszej sluzby zdrowia to trzeba miec ZDROWIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub Grzegorz 22.12.2012 godzina 16:55 3870g, 58 cm :)) urodzil sie w tempie ekspresowym od pierwszego skurczu do wyjscia 1,5 h a do szpitala dojechalam z rozwarciem 10 cm i juz nawet nie bylo czasu mnie przebrac i we wlasnym ubraniu rodzilam ;) maly sliczny - ciagle spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi o kurcze!!! nasze gratulacje!!! ale suuuuuper! data urodzin super :) no i kawał klocuszka :) aleś poszła,jak burza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi pisz co u Was! jak sie czujesz? jak Kubuś,jak Hania zareagowała? jeszcze raz gratuluje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos powoli dochodzimy do stabilizacji :) Hania zachowuje sie jakby Kubus byl z nami od zawsze. Nie okazuje zazdrosci, czasem przybiegnie go poglaskac po glowce. Przynosi butelke i pieluszki. Podje mu smoczek - tak sama z siebie bez proszenia. Rano pierwsze co to biegnie do niego i wola "czesc" :) pieknie sie zachowuje. Jestem z niej bardzo dumna, bo wszyscy sa w szoku jak ona sie zachowuje. Stala sie nagle taka dorosla :D a co tam u Was dziewczyny ?? cos malo Was widac... Monia Tymus juz zdrowy ?? co tam wyszlo z tym lekarzem, bo nie napisalas albo ja przegapilam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi ciesze sie,że Hania tak dobrze reaguje na Kubusia :) a Ty jak sie czujesz? z tym lekarze to szkoda gadać,było minęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie dobrze :) Dziewczyny Szczesliwego Nowego 2013 Roku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) vi gratuluję ! :* to szybka akcja była :) pomyłka jakaś się wkradła :) 3780g, czy 3870g ? :) we wpisie tak a w stopce tak :) super że Hania jak ładnie zareagowała :) i data świetna :) u nas 5 cykl minął i nic... znowu się zaczyna to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) vi gratuluję ! :* to szybka akcja była :) pomyłka jakaś się wkradła :) 3780g, czy 3870g ? :) we wpisie tak a w stopce tak :) super że Hania jak ładnie zareagowała :) i data świetna :) u nas 5 cykl minął i nic... znowu się zaczyna to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha a zobacz Czocharowa nawet nie zauwazylam ;) czeski blad przestawilam cyferki ;) Maly wazyl 3780 g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha a zobacz Czocharowa nawet nie zauwazylam ;) czeski blad przestawilam cyferki ;) Maly wazyl 3780 g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Czochrowa nawet nie zauwazylam, ze zrobilam czeski blad i przestawilam cyferki ;) to z emocji chyba :P Maly wazyl 3780g :) no data fakt :) 22 sierpnia wzielisly slub, 22 stycznia ur sie Hania, 22 grudnia ur sie Kuba :) spokojnie 5 cykli to jeszcze nie tak duzo :) na mnie po pierwszej ciazy juz nawet tabletki nie zadzialaly za pierwszym razem. Organizm sie zmienia. Bylas juz u lekarza, bo moze on pomoze w staraniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi gratki wielkie:) porod expresem jak u mnie:D duze chlopisko zKubusia:) buziaki dla Was i dla Hanki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro pewnie nie dam rady zajrzec, bo robimy impreze moja imieninowa, meza urodziny i Hani urodziny. Od rana stoję w kuchni :/ więc dzisiaj na jutro dla Tymuli ogromne buziaki roczkowe :* spelnienia marzen i latwego, szczesliwego zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi dziękujemy :) i również najlepsze życzenia dla Was :* to jutro razem balujemy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, jakos ostatnio nie mialam kompletnie kiedy zajrzec. vi jeszcze raz gratuluje Kubusia, zanim zdecydowalismy sie ze bedzie Alex, tez mial byc kubus. Jak sobie radzisz z dwojka? Ja bym chciala wkrotce zaczac staranka o drugie, ale troche sie boje ze bedzie ciezko, a poza tym najpierw bym chciala prace zmienic. Monia - jak tam chrzciny, to chyba dzisiaj mialy byc, tak? Pewnie jeszcze imprezujecie, jak bedziesz miala chwile to napisz. A u nas troche mam na glowie roznych rzeczy, jeszcze ciagle ciagna sie za mna sprawy niezalatwione po smierci taty a tak na odleglosc wszystko ciezko zalatwiac. Poza tym maly rosnie jak na drozdzach, jest taki fajny, wszystko rozumie, zaczyna coraz wiecej mowic.A jak sie klocic potrafi. Pewnie po mnie to ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze Tymon : ;) w kościele byłem nawet grzeczny :) mama strasznie sie cieszy bo chrzcił mnie wikary (ten sam który udzielał mamie i tacie ślubu,mówie Wam spoko gośc! ). Na początku było smiesznie bo proboszcz nasz zmylił,wysłał nas pod chór żebyśmy tam stali :D a mieliśmy stac na przodzie :D ale przeszliśmy na przód potem :) były 3 chrzty,same chłopaki,choc ja byłem najstarszy (co niektórzy komentowali,że taaakie duże dziecko chrzczą :/ ). A dziś mama narzeka że bardzo rece ją bolą,bo w kościółku to tylko na rękach u mamy byłem,do taty na pare sekund i znów do mamy chciałem. Cięzki jestem to co sie dziwic :D Po kościółku poszlismy do restauracji,było super,padłem po 22 i spałem mamie na rękach :) jedzonko pyszne (zjadłem 2 kluski ze sosikiem) i dużo zostało,mama dziś rodzielała do każdego jedzonko. I torcika dużo zjadłem i podrywałem panią kelnerke :) Dostałem2 extra jeździki,bolida Franczesko( kuzyn Bartek mówi że tak ma na imie ) i pipi (tzn kaczke jeździk),są super mówie Wam!! i jeszcze dostałem ubrania i pieniązki :) mama zadowolona ;) w domku byliśmy ok 23,30 a mama poszla spac o 2 w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie Tymon rozpisal ;) super, ze wszystko sie udalo tak jak zaplanowlaiscie i ze prezenty sie podobaja :) Anitia mam nadzieje, ze powoli sie wszystko ulozy i pozalatwiasz wszystkie zalegle sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia widze ze zadowolona ze chrzcin jestes, to super. Moja mama miala 2 lata jak poszla do chrztu, bo czekali na chrzesnego az z wojska wyjdzie, a wtedy jeszcze bylo 2 letnie wojsko. Jak ksiadz ja polewal woda, to mu powiedziala 'co mnie lejesz lejdo.' :) vi- powiem ci szczerze mowiac, ze to wszystko jeszcze troche potrwa pewnie i juz nawet nie chce mi sie o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi pisz jak po imprezie!!! jejku Hania za chwilę 2 latka kończy :) mój pierwszy maluszek tez by miał../ kiedy chrzciny robicie? jak karmisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia impreza udana :) Hania jak zobaczyla tort jaki jeje zrobilam to az nogami machala ;) taki byl :) http://i48.tinypic.com/14o7p61.jpg sciskam Cie :) nie smuc sie -masz Tymonka :) kartmie mieszanie - mleko mi ucieka :( fakt moja Hania we wtorek skonczy dwa lata, a Kubek miesiac :) czas leci nie wiem gdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi - tort przepiekny. monia - alex u siebie na chrzcinach mial 2 miesiace i przespal cala msze, nawet polewanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi tort bajka!!!! i pewnie pycha był :) Anitia pokażesz nam Alexa? możesz jedno zdjęcie na maila wysłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :) tez bylam zadowolona z tego co mi wyszlo, zwlaszcza ze pierwszy raz cos takiego robilam ;) za dwa tyg robie malemu an chrzciny, ale juz raczej bardziej klasyczny. Za rok zrobie Hani kucyka ponny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×