Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Niki 100 lat :) gdzie Ty sie podziewasz ?? Monia ano szkoda :) ciekawe co mi wyjdzie na chrzciny dla małego. Ma byc bardziej klasyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieknie Tymus rosnie :) my jutro mamy bilans 2latka Hani i szczepienie Kuby. Mlody to ogromny, juz pewnie wazy lekko 5,5 kg i obstawiam, ze ma lekko 62 cm ;) jak 3 miesieczniak :P Hania wazy kolo 12 kg i ma 92 cm - zobaczymy czy sie jutro sprawdzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi i jak po bilansie i szczepieniu?? fajną macie tą swoją karoce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia to autobus ;) po szczepieniu ok, Kubek ma 61 cm i 5,5 kg wazy, Hania po bilansie tez ok, prawidlowo sie rozwija. Wszystko proste i jak nalezy ;) wazy 12 kg i ma 90 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od dzisiaj na diecie, wspierajcie mnie, bo tego potrzebuje :) wspieram kolezanke, tylko 13 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloo :) Anitia jak na diecie? na jakiej jesteś? Vi już kiedyś miałam się pytac,jaki jest Kuba ? taki sam jak Hania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia i jak dieta ?? ja ciagle nie moge sie zmobilizowac :( Monia jesli pytasz o zachowanie, to tak. Kuba spi i je, placze tylko jak glodny albo jak zrobi kupe :P praktycznie jakby nie bylo drugiego dziecka, taki grzeczny. Strasznie smiecholek jest, wystarczy stanac nad nim,a zaczyna nadawac jak radio wolna europa i zaciesza sie cala buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Bylam na kopenhaskiej, jest wyczerpujaca, mialam byc na niej dwa tygodnie, wytrwalam tydzien I schudlam w tyxdzien 4 kg, przerwalam diete I zaczelam cwiczenia , utrzymuje wage dalej, teraz przed swietami I cwiczenia przerwalam, ale waga dalej stoi w miejscu, wiec nie jest zle. Ogolnie schudlam do poziomu mniej niz bylam przed ciaza, wiec mega zadowolenia. Ale chyba trzeba sie wziac spowrotem za jakas dietke] daje mi to jakas motywacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia moze mnie tez zmotywuj ;) powinnam sie wziac za siebie, ale ciagle mowie "jutro" :P po szpitalu wracamy do normalnosci... Kubek rosnie, smiechol taki i gadula jest az sama jestem w szoku. Hania mi rosnie na aktorke ;) cwaniara mala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny ja ten czas leci:) Vi Twoje dzieciaczki jakie juz duze:) KJa tez musze sie wziac za siebie i nie chce isc na drakonskie diety ale zmienic sposob zywienia i zaczac sie wiecej ruszac:) no i musze sie zmotywowac:) na razie mam zakupione nowe buty do biegania i pas neoprenowy;) Dzis lece na pol godziny na bieznie po pracy i do dziecka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj monia rosnie rosnie. W przyszly piatek sie dowiemy co dzidzia ma miedzy nozkami, no oczywiscie jesli bedzie chciala pokazac :) A co u ciebie#? Jak tam Tymus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to napisz potem czy maluszek się pokazał :) u nas jako tako,jesteśmy po 2tyg chorobie(zaczęło się na samej gorączcek a skończyło na zapaleniu oskrzeli,pediatra duuupa!!) ,szkoda gadac,a teraz ja się zaczełam smarkac,mam nadzieje ze mlody od nowa ode mnie nie zalapie. Jak Alex i nocnik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe to zabawne, Alex wie co ma robic, tylko nei koniecznie zawsze wola przed czasem, ciagle w pieluszce chodzi, ale najzabawniejsze jest jak sam zmienia sobie pieluche, przynosi mi ja m znaczy sie brudna w smietniku I mowi ze tam jest e e e . Potem wyrzuca smieci ze smietniczki z lazienki I przynosi sobie papier toaletowy bo mu sie skonczyl. A najlepiej to wogole jak sie sam zamyka w toalecie, oczywiscie nie na zamek, tylko tak zamyka za soba drzwi jak wchodzi. Wiec jak widzisz jeszcze ciagle probujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×