Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Gość ewwoska
Dziewczyny mam pytanie czy w czasie ciązy przyjmujecie kwas foliowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami14
gość Witam, mam takie pytanie,czy objawy towarzyszace w pierwszych tc utrzymiuja sie przez caly pierwszy trymester czy trwaja tylko pierwsze tygodnie od zaplodnienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny....dluuuggoooo mnie nie bylo ech....teraz lezakuje chora w domu. Anita wlasnie wyczytalam o drugiej ciazy:) gratsy..ja nie mam jeszcze odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no babki pisać pisać!! Tralala zdrówka! co u Was? Anitia jak samopoczucie? i jak u Was z nocnikiem,lepiej już? Vi??? zaraz roczek Kubusia,chodzi już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z Alexa nocnikiem roznie, raz robi, innym razem mowi ze chce I nie robi, posiedzi podusi I tyle, ale mysle ze rozumie o co chodzi tylko czsami po prostu nie pamieta ze trzeba isc. haha. jesli chodzi o samopoczucie w sumie to super do tej pory, od tygodnia dopiero zaczynam troche puchnac, znaczy nogi, stopy pod wieczor, ale ja caly czas na pelnych obrotach, praca dziecko , nie usiedze w domu, a dzis jeszcze robilismy malowanie u malego w pokoju, no wiec wiecie jak to jest. Tralala ja powiedzialam sobie ze albo teraz albo wcale, jak juz wyjde w pieluch to nie chce do nich wracac :) haha Ach ten czas leci, Kuba juz zaraz roczek, o matko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jak pieluchy to raz a dobrze;) ale nie jestem na to gotowa;( z reszta boje sid ciazy i tego ze cos moze byc nie tak. w tej ciazy tez sie balam strasznie. moze za 2, 3 lata....zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczynki :) To ja, CZOCHAROWA Pamietacie mnie jeszcze ? :) chcialam sie Wam tylko pochwalic :) ..... Dziś robiłam test :) DWIE KRESECZKI :) ! Taki prezent od Mikołaja :D Jaka jestem szczesliwa! :D :) :* Pozdrawaiam goraco! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie przyznam szczerze, ze my mielismy sie zaczac starac w lipcu, a pod koniec czerwca juz sie dowiedzialam ze jestem w ciazy, wiec tym razem, ze tak powiem nawet nie zaczelismy cykli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malapatrycja23
witam. mam pytanie. kilka dni temu na badaniu u ginekologa stwierdził u mnie wczesną ciąże na 95%. zapisał luteine i kwas foliowy i za 2 tyg mam kontrole. czy wierzyć lekarzowi bez bedania usg? dodam ze bardzo mnie ucieszyła ta wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, piszesz ze na badaniu, to nie zrobil usg? Moze byc tak ze masz rozpulchniona macice co moze sugerowac ciaze, ale ot tak to nie widac wczesnej ciazy, luteina ci nie zaszkodzi, jesli jestes w ciazy to moze ja podtrzymac, jesli nie jestes przyspieszy okres, wiec sie wszystko wyjasni, ale trudno mi uwierzyc w ciaze bez usg, zrob test, to bedzisz wiedziec zanim pojdziesz na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oszukujmy się, przecież w dzisiejszych czasach wiele kobiet stosuje antykoncepcję, a po odstawieniu tabletek istnieje największe ryzyko, że dziecko urodzi się z wadami cewy nerwowej, ponieważ tabletki znacznie zmniejszają stężenie kwasu foliowego we krwi, więc warto go uzupełnić w stosownym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
85459654

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×