Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rena443

Szczęśliwe mamuśki - Rzeszów i okolice

Polecane posty

Ja dopiero mam problem w grudniu!mikołaj razy 3+mąż+Jego urodzinki....Sama niewiem co dzieciakom kupić>>>?Nawet pomysłu zabardzo niemam!Pozatym moja Myszka troszke marudzi przez te ząbki!Ale jest dużo lepiej...Chociaż jeszcze się nie przebiły;)Mam nadzieję że to już niedługo:)Ciumaski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez wlasnie przeszukuje allegro zeby cos wybrac a Milenka od rana taka przylepa i maruda ze nic nie zrobilam ale maz niedlugo wroci to ogarne dom:D ale te zabawki wszystkie drogie koszmarnie:( no ja mam za tydz podwojne urodziny tzn moje i meza ja juz prezent dostalam ale mezowi nie wiem co kupic:(jak zwykle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _____rodzice______
Wiek przedszkolny to szczególny okres w rozwoju dziecka. Do 6 roku życia następuje rzeczywisty rozwój mózgu. Im młodsze jest dziecko, tym szybciej przyswaja nowe informacje. Im później je przyswoi tym dłużej będzie trwał ten proces i będzie coraz trudniejszy. Niestety często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Dlatego chcemy Państwu pomóc i zaproponować zestawy, pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Zestaw nr 3 to pond 150 literek i znaków o wysokości 5 cm do samodzielnego przyklejenia na blok techniczny, ( blok nie wchodzi w skład zestawu). Idealna pomoc do nauki alfabetu, pierwszych wyrazów, prostych zdań. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. http://allegro.pl/literki-do-nauki-alfabetu-czytnia-zestw-3-i1313276713.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-nr2-i1313720175.html http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-zestw-nr-1-i1313720239.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. Pustawo u nas ostatnio.Gdzie wszystkie mamcie ? a u nas nocka do dopy :( Mały ma katar i budził sie co chwila bo mu sie nosek zatykał,ja nie mogłam zasnac bo z tych tabletek co wziełam na kregosłup rozbolał mnie brzuch i zoładek.Zasnełam na chwilke o 3 w nocy a juz o 5 mały sie obudził i koniec spania. Teraz leze i sie nie ruszam.Maz musi wszystko robic i oczywiscie kreci nosem.No bo przeciez ja z bolem ale mam zapieprzac. Poszedł teraz z małym na spacer ale co sie nastekał nafukał to szok. A przeciez jutro ja musze jakos wstac i wszystko robic normalnie jak on pojdzie do pracy.ech te chłopy. Najgorsze ze boli mnie ten kregosłup przy najmniejszym ruchu A pogoda wysmieniata 20st słoneczko az zal lezec w łozku😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zazdroszczę Ci łapa. Nie ma nic gorszego niż źle się czuć, a tu jeszcze trzeba z dzieckiem zostać w domu. Masakra. U nas też noc z głowy, bo mały wymyślił sobie dziś zabawę w środku nocy :) No ale cóż poradzić trzeba było się bawić :) Mam nadzieję, że dziś nie zrobi pobudki o 4 na zabawę i wreszcie się wyśpię. Już się nacieszyłam właśnie zaczął koncert. Zły znak jak jest o tej godzinie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilla85555
Fotelik samochodowy Espiro następny > 10.11.2010 Przedsiębiorca BABY DESIGN Group Puchała sp. j.powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że plastikowy element zagłówka fotelika samochodowego Optima Pro 9-25 kg, grupa I, II marki ESPIRO, może nie być bezpieczny. Spółka poinformowała, że niewielki element plastikowy w konstrukcji zagłówka fotelika Optima Pro 9-25 kg, grupa I, II marki ESPIRO, może powodować dyskomfort użytkownika oraz przy niewłaściwym dostosowaniu zagłówka do wzrostu dziecka istnieje możliwość, że fotelik może nie spełnić swej funkcji podczas wypadku powodując ryzyko obrażeń dziecka znajdującego się w foteliku. Akcja naprawcza w Polsce dotyczy 2037 zagłówków fotelików sprzedanych od 3 lutego do 5 października 2010 r. o następujących numerach seryjnych: 2009 11 09394 490 2010 1 09467 490 2010 3 10038 490 2010 4 10119 490 2010 7 10210 590 UWAGA: bez dodatkowego numeru AN 141010 Numer seryjny znajduje się na metce z instrukcją prania, w górnej części tapicerki fotelika. Konsumenci, którzy są w posiadaniu takiego fotelika powinni telefonicznie skontaktować się ze Działem Obsługi Klienta Baby Design Group pod numerami: (34) 360 46 64, (34) 360 46 65 oraz 693501901 lub na adres e-mail: akcjanaprawcza@espiro.eu. Naprawa polegająca na wymianie zagłówka zostanie przeprowadzona w wyznaczonych sklepach lub w bezpośrednio w siedzibie przedsiębiorcy. Szczegółowe informacje o akcji skierowanej do polskich konsumentów znajdują się na stronie: http://babydesign.eu/ogloszenie/ Niniejsza informacja nie stanowi nakazu wycofania produktu z rynku ani nakazu odkupienia od konsumentów w rozumieniu ustawy o ogólnym bezpieczeństwie produktów, ale stanowi realizację obowiązków producenta, o której mowa w art. 12 ust. 2 ustawy z dnia 12 grudnia 2003 r. o ogólnym bezpieczeństwie produktów (Dz. U. Nr 229, poz. 2275 oraz z 2007 r. Nr 35, poz. 215). Przedsiębiorca, który uzyskał informację, że produkt wprowadzony przez niego na rynek nie jest bezpieczny powinien niezwłocznie powiadomić o tym Prezesa UOKiK. Niewykonanie tego obowiązku, zgodnie z art. 33a. ust. 1 pkt 1 ustawy o ogólnym bezpieczeństwie produktów, zagrożone jest karą pieniężną w wysokości do 100 000 zł. Sankcję tę nakłada Prezes Urzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja dziewczynka dziś zrobiła pierwszą kupkę do nocniczka, ale dumna jestem:) ale dziś nam tak dała popalić w nocy i w dzień, że i mi i mężowi się baterie wyczerpały, tym bardziej, że ja jakaś obolała dzisiaj jestem, strasznie dziś niegrzeczna była, no i ostatnio w ogóle zupek mi nie chce jeść , kończy się na trzech łyżeczkach, masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kt85 gratuluję pierwszej kupki zrobionej do nocniczka:). Moja już robi od 2 tygodni do nocniczka, oczywiście zdarzy jej się zrobić w pieluchę ale najczęściej daje znać, że robi kupkę i wtedy wsadzam ją do nocnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja sie zbieram zeby kupic nocnik i jak wyjde z pracy to nie wiem jak sie nazywam taka padnieta jestem no i zapominam :/ wczoraj w koncu bylam u fryzjera i znow jestem blondynka:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też gratuluje:) Chyba też pomyślę o takim zakupie. Rena, mój mąż tez mnie namawia do powrotu do koloru blond ale chyba zrezygnuje. W grudniu wybieram się do fryzjera i zobaczymy co wymyślę. Ale czas najwyższy bo odrosty mam straszne a z drugiej strony włosy zniszczone że tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki :) Dawno mnie tu nie było ale czytam wszystko na bieżąco tylko nie ma czasu napisać :( Uroki chodzenia do pracy. U nas ostatnio Filip jest wieczorami nie do zniesienia przez te ząbki ma już dwa na dole. Napiszcie mi proszę co podajecie żeby ulżyć dziecku w bólu. Filip niedawno wypadł nam z wózka bo mąż go chwilę zostawił jak zasnął a ten wstał za chwilę usiadł przechylił się do przodu bo chciał złapać za rączkę i wózek się przechylił ale na szczęście nic mu się nie stało tylko się przestraszył. Poza tym to spieprzył się na ten samochód co kupiliśmy miesiąc temu facet nam sprzedał z zepsutą chłodnicą którą zasypał jakimś proszkiem - cham jeden. Mam od dziś 4 dni urlopu więc będzie więcej czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilla ja koloru nie zmienialam po prostu mialam juz takie odrosty ze pasemek juz nie bylo widac:D no a ja kupilam nocniczek 2 szt no i sie wkurzylam bo mnie babka namowila na taki co gra jak dziecko zrobi siku no i sie okazalo ze nie dziala i znow musze jutro tam isc do tego chcialam kupic taka mate antyposlizgowa do wanienki to mi powiedziala ze mi nie sprzeda bo bedzie miala w sobote takie krzeselka do kapania i zebym po to przyszla ale cena mnie z nog zwalila wiec pojde do innego sklepu po ta mate...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas w pracy zrobili fajną niespodziankę i prócz słodyczy na Mikołaja jak co roku dzieci będą miały jeszcze zabawkę do 100 zł było około 50 do wyboru. Bardzo dużo klocków lego, wózeczki dla lalek, zabawki z Fisher-Price ja zdecydowałam na taką żyrafkę do huśtania Właśnie dokładnie taką: http://allegro.pl/playskool-bujak-zyrafa-2w1-hasbro-09141-dpd-0zl-i1306198293.html Myślę że Filipowi się spodoba. Bardzo fajna niespodzianka ze strony naszej Firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajny gest u nas nie daja takich rzeczy:/ zyrafka fajna na pewno Filipek bedzie zadowolony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki napiszcie mi proszę co dajecie dzieciom na te ząbki bo nasz Filip wieczorem jest strasznie marudny nawet noszenie nie pomaga :O:O:O Ale od jakiegoś czasu odkąd wypadł z wózka wieczorem daje go do łóżeczka i sam zasypia trochę się przy tym wierci i marudzi ale w końcu zasypia a Wy jak usypiacie swoje maleństwa. Ok spadam mąż zaraz wraca z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rena a tak swoją drogą to babka niezła naciągaczka w tym sklepie nie lubię jak ktoś mi coś wciska byle sprzedać. My chyba tez musimy coś kupić do wanienki bo Filip strasznie szaleje w wodzie ciężko go wykąpać Wasze dzieci też tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipinka- jak się bardzo męczy to coś przeciwbólowego podaj, do smarowania Dentinox ( moim zdaniem lepszy ) albo Bobodent , możesz psiknąć w miejsce gdzie wychodzi ząbek Tantum Verde -dziala przeciwbólowo, nie którzy sobie chwalą czopki Viburcol -mają też działanie uspokajające albo takie granulki , nie pamiętam dokładnie nazwy coś jak Camomila z firmy Dagomed , tyle mi się przypomniało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mój mały bardzo płacze z bólu to mu daję albo paracetamol w syropie taki dla małych dzieci albo nurofen w syropie też dla maluchów. I zawsze mu po tym bardzo szybko przechodzi. U mnie ten viburcol nie za bardzo pomaga. Wszystko zależy od dziecka bo koleżanka też tego używa i mówi, że jest super. Ja kupiłam wczoraj mojemu Patryczkowi pierwsze pantofelki :) W żłobku wszystkie dzieci, które zabierają się do chodzenia mają, bo wtedy się nie ślizgają więc i ja musiałam kupić :) A ja miałam ostatnio urodziny i mąż nie zapomniał :) Kupił mi wielki bukiet róż :) Kochany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajawor
Filipinka co do ząbków to ja używam Dentinox, u mojego dziecka coś pomaga. Oprócz tego nie daję bardzo ciepłego jedzonka tylko tak troche podgrzewam bo ciepłe dodatkowo podrażniało dziąsełka i płacz był straszny. Jeżeli chodzi o kąpiel to też będę kupować jakąś matę bo sama nie daję rady umyć Julii tak bardzo teraz fika we wodzie:) Co do zasypiania to u nas od samego początku na szczęście nie było z tym problemów. Odkładamy Julę , przykrywamy no czasami trzeba z nią chwilkę posiedzieć ale zazwyczaj max 10 min i już sobie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Milenka zasypia jak ją kładę do łóżeczka albo do łóżka, pociągnie chwilę smoka i zasypia. Bardzo często zamiast smoczka daję butle z kaszą albo samym mlekiem. I przy tym zawsze zasypia. Myślę, żeby jej kupić na Mikołaja sanki i komórkę taką do zabawy bo strasznie przepada za moją:). Ja na ząbki smarowałam jej żelem bobodent ale słabo działał. Teraz nie smaruję niczym, ma już jeden ząbek i nie jest aż tak bardzo płaczliwa czy marudna. Ciekawa rzecz...Milenka miała od jakiegoś czasu zaczerwienioną pupę i krostki na niej się pojawiły. Trwało to tak ze 2 tygodnie. Żadne maści nie pomagały, kąpiele w emolium też nie. Lekarka przepisała maść tormentiol i też nie zadziałał. Koleżanka mi poradziła, żeby po każdej zmianie pieluszki niczym jej nie smarować i nie używać chusteczek nawilżanych. Spróbowałam i skóra jest gładziutka i nie ma żadnego zaczerwienienia!! Tłumaczyła mi to tym, że gdy się smaruje pupcię często to skóra staje się sterylna i tym samym wrażliwa i jakakolwiek bakteria się pojawi to już zaczerwienienie i problemy. I to prawda, sprawdziłam i wiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mamuski:) ja tez dzis kupilam Milece buciki takie do chodzenia bo mamy takie adidaski ale z miekka podeszwa wiec sie nie nadaja...choc wyczytalam ostatnio w gazecie ze do nauki chodzenia to najlepsze te skarpetki podgumowane i do tej pory to w takich chodzila:) mate tez kupilam w innym sklepie a baba jak taka madra to niech sie wypcha:D a co do usypiania to Milenka czesto zasypia przy butelce a jak dluzej baluje to wtedy zasypia ze mna na lozku glaszcze ja po pupci i troszke sie powierci i zasypia a ja z nia:D bardzo lubie z nia tak sobie lezec:D bo wtedy sie tak slodko do mnie tuli:D ostatnio nie wiem co sie jej stalo ze nic tylko mama placze jak ja tatus bierze na rece i z nim tez nie chce spac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się kładę z małym na łóżku i głaszczę go po główce albo po rączce. To go usypia jak nic :) A jak zaśnie to go przenoszę do łóżeczka. Patryk też ostatnio strasznie za mną płacze. Nawet nie mam jak wyjść do wc albo pójść na minutę do innego pokoju, żeby coś przynieść, bo zaraz jest wrzask niesamowity. Jak jestem gdzieś blisko to bawi się grzecznie i nawet nie za bardzo zwraca na mnie uwagę, ale chyba ma jakiś czujnik bo jakbym tylko spróbowała opuścić pokój to wiadomo co mnie czeka :) Byłam dzisiaj na szmatkach i kupiłam sobie bluzkę i sweterek zapinany na guziki w kolorze fuksji. Strasznie mi się podoba :) Poszłam w sumie po żakiet, ale były same takie starodawne. A dzisiaj miałam niezły ubaw z Patryka w żłobku. Z sali wyszła jedna z Pań które zajmują się dziećmi, żeby przekazać rodzicom dziecko, a ja stoję cierpliwie i czekam. No ale Patryczek chyba coś przeczuwał, że mama po niego przyszła, bo za chwilę patrzę a on się przeciska między nogami opiekunki i tak się ucieszył jak mnie zobaczył :) Mój kochany aniołek już się nie mógł doczekać i postanowił sam wyjść na korytarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie znowu zapomniałam która to dziewczyna mi pisała, że była na usg główki u Rusina. Napiszcie mi proszę kontakt do tej przychodzi. Muszę to badanie robić prywatnie bo na nfz skierowanie może mi wypisać tylko neurolog a wiadomo ile tam się czeka na wizytę. Wolę zapłacić niż włóczyć się po dziesięciu lekarzach i czekać nie wiadomo ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Kasiula podaje namiary to jest numer do niego. Rzeszów, ul. Zenitowa 2; 604-095-915 A jak u was cwiczenia bo ja od wczoraj wymiękam, nie daje rady zrobić. Twój też płacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze zapomniałam nam na nfz wypisali w ośrodku tam gdzie chodzimy na rehab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilla85555
A my nauczyliśmy swoją usypiania w wózku i jak narazie cięzko oduczyć. Kiedyś pisałam, kupiliśmy 2 wózek do nas na piętro żeby niani było łatwiej usypiać niunie. No i tak już zostało. Zajmuje jej to z trzy minuty ale jednak w wózku. No i śpiewam jej:) My już mamy 7 ząbków, 2 dwójki na górze już wyszły a 8 zabek tj kolejna 2 na kole jest już widoczna ale pod dziąsłem. Nie mam co narzekać, dość spokojnie przechodzi ząbkowanie teraz, gryzie tylko bardzo. Moja bardzo lubi biszkopty, daje jej do ręki i wcina zadowolona:) Wszędzie raczkuje, zagląda do każdej dziury. Podziwiam ją za taką energię. Jakie maty kupujecie do wanienek/wanien? Ja narazie mam gąbkę, niunia i tak w wanience tylko siedzi ale gąbek raczej nie polecają bo bakterie itp. Ale miekka i wiem że niuni wygodnie. Babcia i chrzestna planują kupić niuni taki samochód na mokołaja, coś podobnego jak widziałam u łapy na NK, tylko najlepiej z zabezpieczeniami z boku. Ciekawe jak szybko jej się znudzi hehe:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Moj Filipek ma ten pchacz z Biedronki ale ani mysli o chodzeniu przy nim.Za to jak przerobiłam go na rowerek taki to siedzi na nim i bawi sie zabawkami a nawet potrafi juz troszke nozkami sie podepchac i jedzie do przodu.Zdazaja mu sie upadki ale jakos specjalnie nie płacze. Raczkowanie u nas jeszcze w powijakach,nie wie co ma z nogami zrobic jak sie przechyli hihi Co do zabkow to ma juz ich 8 ! i nie jest jakos bardzo marudny jak mu wychodza.Slini sie i wkłada raczke do buzki i tyle.Ja mu smaruje Bobodentem i takie proszki sypie do buzki homeopatyczne ale kupione w Anglii. Poza tym mały cwaniak nauczył sie juz mowic"nie" i tak smiesznie kreci do tego glowką.A jak sie potrafi złoscic ze hoho.Tupie nozkami wtedy i cały czas powtaza ne ne no i krzyczy i płacze. Ciekawe gdzie sie tak nauczył.;) A je juz wszystko,najbardziej lubi pierogi.Dostaje do reki takiego cieplutkiego i wcina ze az miło.Potrafi i 3 zjesc ! Ma znowu lekki katarek i tzreba mu wyciagac tą meridą. Za to pochwale sie wam ze spi juz caluskie noce.Od 19ej do 5-6 rano z przerwą o 22ej na jedzenie. Ja natomiast choruje :( ciagle mnie boli ten kregosłup,własnie biore juz 15sty zastrzyk i nie widac poprawy.Masaze mam dwa razy w tyg i po nich na krotko jest dobrze dopóki nie dzwigam,ale jak wezme małego na rece to sie znowu zaczyna.Nie wiem czy aby nie wyladuje w szpitalu.We wtorek ide do neurologa i sie okaze. I jescze wam sie pochwalae ze po wywiadówce u Zuzi jestem bardzo z niej dumna.Jest druga w klasie jesli chodzi o nauke. Musze i ja chyba kupic nocnik i zobaczyc czy moj mały bedzie kupkał do niego. Ja mam brodzik i w brodziku mam krzesełko do kapieli i gabke.Jak chce umyc małemu pupcie i siusiaka to go daje na lezaco na gabke a pozniej juz go przesadzam do krzesełka i tam go reszte obmywam a spłukuje prysznicem,Mały strasznie lubi jak go sie nim polewa.A tak w ogole to kapiel u nas to domena meza,ja raczej tylko jak on nie moze to wtedy go kapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Ja mam tak mało czasu na wszystko ze masakra!No i mojej Niuni ida chyba wszystkie zabki naraz-oprócz dolnych jedynek ,które juz zreszta ma!Ale to już mam nadzieje niedługo!moje odrosty tez juz czekaja,ale poczekam do poczatku grudnia i ja blondi:)Pozdrawiam was kochaniutkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×