Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciężarówka/czerwiec 2010

33 tydzień ciązy

Polecane posty

Gość ciężarówka/czerwiec 2010

która z was jest w tym samym tygodniu,ile przytyłyście,jaki obwód brzucha,na kiedy dokładnie termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytyłam mało bo 4 kg tylko..ale na początku chudłam wiec to dlatego od startowej wagi (56 kg) przybyło mi jedynie 4 kg... w zasadzie tylko w brxuch to poszło obwodu brzucha nie mierzylam, ale nie jest duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja co prawda
jestem w 31 tyg przytyłam już 12 kg, a to dlatego że od 3 miesiąca ciąży leżę w łóżku, a obwód brzucha to obecnie 99 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarówka/czerwiec 2010
ja przytyłam 12 kgi się tak zastanawiałam czy to dużo,obwód brzucha ponad 90cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez leże w łóżku bo mam od poczatku zagrozenie najpierw poronienia a teraz przedwczesnego porodu, a mimo to 4 kg na plus mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka989
Ja jestem w 35 tc i przytyłam 12 kg, a obwodu brzuszka nie zmierzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze 12 kg to az tak bardzo nie duzo, ale to wlasnie teraz bedziemy tyc najwięcej, chociaz to tez nie reguła... ja w poprzedniej ciazy przytylam 10 kg, wiec mysle ze teraz tez podobnie bedzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarówka/czerwiec 2010
ja w pierwszej ciąży tez przytyłam 10 kg,ale teraz mam dosyc duży ten brzuch,pewnie dzieciaczek będzie wiekszy,podobno juz waży 2 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze nie mam większego brzucha teraz :) moim zdaniem te przyrosty przebiegają u mnie podobnie ale zmierzylam obwód brzucha i będzie tam 96 -99 cm w zależnosci jak bardzo luźna stane ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 32 tygodniu i też przytyłam 12 kilo (jakaś magiczna liczba:) ) więc czytając wasze wypowiedzi wnioskuję ze to ogólnie norma, ale obwód brzucha mam 105 cm (choć to wszystko myślę ze jest względne bo i bez ciąży jestem / byłam/ całkiem sporą kobitką (179cm/78kg) więc i z innego pułapu startowałam:) Pozdrawiam rodzące w czerwcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczęta;)
nie przejmujcie się wagą i dużym obwodem;) to świadczy o tym że dziecko się zdrowo odżywia i dobrze rozwija;) może to przerażające stawac na wage i patrzec jak szybko zmieniaja się cyferki;) i mierząc się widziec tak duze zmiany;) ja nie wiem ile przytyłam bo się nie warze;) wole nie patrzeć ale obwód mam na pępku 94cm w 32 tyg. pozdrawiam rodzące w czerwcu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połowa 34tc, +12kg :D, termin mam na 11 czerwca, a w obwodzie brzucha 102cm; ciążę zaczęłam z wagą 60kg i 170cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubierac
31 tc co prawda, na plusie 9 kg, brzucha nie mierzyłam. Ponoć w całej ciąży przytycie do 15kg jest ok - po porodzie szybko się chudnie (przy poprzednim dziecku 8kg "zostawiłam" w szpitalu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja 31 tydzień
na plusie 8 kg, obwód brzucha 92 cm. Tak sie zastanawiam, ile jeszcze przytyję .... w poprzedniej ciąży było łącznie 12 kg, dość szybko zgubiłam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamuskaa
jestem w 33 tyg i przytylam 7 kg :) Juz nie moge doczekac sie 19 czerwca :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankieta zapraszam
ja mam termin na 11 czerwca :) wsobote bedzie 34 tc :) a przytylam 12 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 tydzien +20kg obwód 100cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×