Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość miss medwiediew

Przedłużanie włosów WARTO? jaki stan włosów PO

Polecane posty

Warto ! Jeżeli wpadniesz w ręce profesjonalisty to z twoimi włosami nie ma prawa dziać się nic złego 🙂  ja od kilku lat zagęszczam włosy w Miraflores i polecam z całego serca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Ja przedłużałam w Hollwood Hair i jestem bardzo zadowolona, bo doczepki wyglądają naturalnie i nie obciążyły moich włosów. Też się bałam o ich kondycję, ale okazało się, że niepotrzebnie. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

Moje włosy po przedłużeniu zawsze wyglądają dobrze bo wybieram sprawdzony salon przedłużania włosów n o i oczywiście stawiam na dobrej jakości włosy i dlatego wszystko wygląda bardzo naturalnie zarówno w trakcie przedłużenia włosów jak i po ściągnięciu włosów 🙂 Ostatnio korzystałam z metody taśmowej z GL Tapes i efekt był cudowny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula

moja historia z przedluzaniem wlosow miala swoje wzloty i upadki, ale w koncu trafilam na hollywood hair i jestem w pelni zadowolona 😉 maja swoja autorka metode, jest prawie niezauwazalna na wlosach, a totalnie bezinwazyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Hollywood hair to naprawdę perełka, nigdy nie byłam tak zadowolona z przedłużania, własciwie to nawet mialam juz z tego zrezygnowac. Tu jestem zachwycona, efekt jest piekny i naturalny 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka

Piszecie o tym Hollywood Hair i powiem Wam że jutro mam robione przedłużanie włosów. Jestem ciekawa jak to wyjdzie. Na pewno dam znać jak wyszło :))))) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia990

Przedłużanie włosów tylko z Hollywood Hair Warsaw 😊 Przyjechalam do Warszawy specjalnie do dziewczyn z HH sugerując się opiniami znajomych 😉 Robota na 5 z plusem, moje wlosy wygladaja jak u jakiejś aktorki, widać, ze towar najwyższej jakości. Jeśli chodzi o stan wlosow po to nie musisz się o nic martwic, dziewczyny robia to jak lekarze, dbaja o wszystko przed i po , polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka

Moge Ci polecic salon Hollywood Hair Warsaw - od dwoch lat przedluzam u nich wlosy i sa super, stan po jest taki jak przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Moje wlosy po przedłuzaniu wyglądają naprawdę zadziwiajaco dobrze. Przedluzalam jakies pol roku temu w hollywood hair i włosy są w świetnej kondycji. a bałam się że zostaną mi szczątki, na szczęście miło się zaskoczylam. więc jeśli chodzi o salon to ten jestem w stanie jak najbardziej polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli usługa zostanie wykonana poprawnie to twoim naturalnym włoskom nic złego się nie stanie, kilkukrotnie przedłużałam włosy w studiu Miraflores i polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś przedłużał włosy metoda ultradźwiękowa? I może napisać, jakie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam włosy od cosmoshop.pl. Od kilku lat od nich zamawiam włosy i moja przyjaciółka tak samo. Ona nawet farbowała te włosy i nic się nie dzieje. My akurat korzystamy z metody Clip In - świetna opcja na jakieś imprezki czy jednorazowe przedłużenie włosów :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już kilka razy przedłużałam sobie włosy. Bardzo lubię sobie zmieniać fryzury i czasami nosze długie a czasami krótkie włosy. Ważne jest by znaleźć dobry salon. Ja raz się bardzo sparzyłam i miałam okropne włosy. NA pewno w poznaniu mogę polecić Art Chagal. Bardzo fajny salon z perfekcyjna obsługa i bardzo dobrze się znają na przedłużaniu włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×