Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pyska21lat

Poradzcie mi jak było u Was

Polecane posty

Gość pyska21lat

Cześć dziewczyny mam pytanko zrobiliśmy liste gosci z mojej strony wyszlo 70 osob ze ztrony moje narzeczonego 110 . Na ile mogę się nastawić że nie przyjdzie osób?? Jak było u Was ?? Ile zapraszaliscie a ile ostatecznie przyszło i może od razu napiszcie ile wcześniej zapraszaliście i do kiedy ostatecznie ludzie dawaliWam znać że nie przyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupa dupa Panie Paździoch
Ja miałam na 120osób a było około 100 a i a i jedna rodzina nie przyszła wcale chodź mieli byc ale to zdarzenie losowe problemy zdrowotne przed weselem samym. A listę gości podałam w poniedziałek 6dni przed weselem. wcześniej nie ma co bo są inne wesela i muszą najpierw jednych załatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serowa karykatura
my zapraszaliśmy ok 110 osób... a bedzie 64 :) na zaproszeniach miałam termin do potwierdzenia 1,5 miesiaca przed slubem i wszyscy sie tego trzymali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupa dupa Panie Paździoch
Ja miałam potwierdzenie gości na zaproszeniu około 1,5 tyg. przed ślubem .. bo wcześniej nie ma co dawac zna bo dużo jeszcze może sie wydażyc. A z listą będziesz szła tak jak ci wyżej pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serowa karykatura
wg mnie kto bedzie chciał przyjsc to da znac 1,5 mies wczesniej ze bedzie, wiadomo ze wypadki losowe sie moga zdarzyc ale do restauracji i tak idzie sie z tydz przed slubem, wiec niue ma przeszków a znajac miesiac wczesniej ile bedzie gosci mozesz zamawiac ciasta, alkohol i przygotowywac inne rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam liste gości na 150 osób a juz wiem ze nie przyjdzie 20 lub 30 osób:) a może być i mniej... a potwierdzenia przybycia mam miesiąc wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z listy 100 osób już się wykruszyło 5. Kolejne 4 osoby są bardzo wątpliwe. Potwierdzenie na wesele końcem maja mamy do końca kwietnia. Czyi wychodzi ,że jakieś 10 % nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyska21lat
Chyba Ci sie posty pomyliły bez przypadek :) ale sukienka ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upppsss masz racje hehe przepraszam :) czytałam wątek i wkleiłam nie tam gdzie trzeba :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×