Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amaya79

Sala na wesele 30 osób - Katowice, okolice...

Polecane posty

Witam, szukam sali na niewielkie przyjęcie ok 30 osób na terenie woj.śląskiego... Marzy mi się aby można było wziąć ślub cywilny na sali gdzie odbywa się przyjęcie lub w ogrodzie, np. jakiś dworek... Będę wdzięczna za pomoc :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładną, małą salę mają w dworku pod lipami na giszowcu w katowicach :) wejdzie do niej max. 48 osób, więc podejrzewam, że na 30 również by zorganizowani przyjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa bobra22
ja polecam bur bon na Katowice Brynów maja ładny ogród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dworek wygląda interesująco... ciekawe jak z terminami na ten rok? ;) dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhggttyy
tez jestem, ciekawa opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sale na takie niewielkie przyjęcie weselne w Katowicach możesz znaleźć na www.gdziewesele.pl/Katowice/. Obejrzysz sobie tam zdjęcia tych lokali, sprawdzisz dostępność terminów, a wszystko to w jednym miejscu na www.gdziewesele.pl/Katowice/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia 79
Bardzo ładna sala jest w Pałacyku Bażantarnia w Porębie pod Pszczyną, byłam tam na duuużeej komunii (można by powiedzieć małym weselu) wiem, że przyjęcia weselne też się tam odbywają. Okolica również atrakcyjna, piękny park. Zobacz ich stronę: www.bazantarnia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia 79
Super wesele moze odbyc sie rowniez w przedszkolu na Manhattanie w Katowicach. Maja sale na 55 osob, a ceny sa bardzo niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bazantarnia rzeczywiscie piekna:) ciekawe czy jest mozliwosc organizacji slubu w ogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia

Ładną salę i otoczenie wokół budynku ma Biały Dom w Paniówkach, byłam tam na weselu, które odbywało się co prawda w środku, ale warto zapytać o ogród 🙂 Mi się tam bardzo podobało, sala jest elegancka, obsługa dobra i jedzonko smaczne 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina

Polecam Restaurację Hotel Biały dom w Czerwionce. Organizowałam tam swoje wesele i efekt był fenomenalny, na pewno będziemy wracać z mężem na weekendy, bo tak nam się podobało. Wszyscy goście też zachwyceni, mówią, że rewelacyjny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×