Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Życzliwy Dawca

Na co oddałyście 1%?

Polecane posty

Ja pierdole, jakie podejście "jak nikomu nie wpiszesz to zgarnie państwo" - a co ty kurwa nie chcesz żeby Twoje państwo się bogaciło i rosło w siłe? Jebana anarchistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonitka 1988
moim zdaniem o dzieci i chorych zawsze ktos się pomartwi,zorganizuje się koncert albo spektakl charytatywny albo można wysyłać smsy a na zwierzatka nie organizuje się takich zbiórek a one tego bardzo potrzebują i cieszę się ze jest tu sporo osób które przekazuja 1%na zwierzątka dziękuję:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzliwy Dawca
A co sądzicie o wszechobecnych reklamach organizacji 1%, drażnią was czy uważacie że są OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwy Dawco - dałam na TOZ, bo taką miałam moralną i etyczną potrzebę. Na dzieci nie dałam ani na staruszków, ani na niewidomych, bo takiej potrzeby nie mam. Tak jestem socjopatką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku na schronisko dla koni a w zeszłym na fundację dla zwierząt. Zawsze oddaję ten 1% zwierzętom. Dlaczego? Z bardzo prostego powodu: na dzieci więcej osób odda pieniądze, zorganizuje koncert charytatywny czy zbiórkę (co się chwali). Chore dzieci czy dorośli zawsze wzbudzą większą litość niż chore zwierzę (co raczej jest normalne). Jednak właśnie dlatego oddaję i będę oddawać ten % na zwierzaki. One też potrzebują opieki, czułości, miłości. Kocham zwierzęta i jeśli w jakikolwiek sposób mogę pomóc - zrobię to. Nie wyobrażam sobie nie dać tych pieniędzy tylko dlatego, że potem dłużej się czeka na zwrot. Dla mnie to jakaś abstrakcja (wbrew pozorom do bogatych nie należę i kasa by się przydała). No ale skoro tą kasę ma zagarnąć Państwo, to wolę i chcę wesprzeć zwierzaki. Reklamy proszące o wsparcie? nie przeszkadzają mi. To raczej normalne, że każdy się ogłasza i próbuje zdobyć jakoś pieniądze. A dzięki temu czasem się dowiadujemy, że w ogóle istnieje jakaś fundacja. Dziękuję wszystkim, którzy wsparli zwierzęta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzliwy Dawca
Mam wrażenie, że zwłaszcza dziewczyny sa wrazliwe na kwestie zwierząt i na nie oddają 1%. Faceci częściej daja na rzeczy "praktyczne" np. na edukacje młodych zdolnych,wikipedie, na walkę z nowotworami etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwy Dawca -mój brat jest facetem a zawsze oddaje na zwierzaki, oczywiście statystycznie pewnie masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na etapie wybierania fundacji. Zalozylam nawet watek na ten temat. W razie co bede czekac na propozycje!;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Fundacje Spełnionych Marzeń, specjalizują się w nowotworach u dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka kawa
Na TOZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na jakiespropozycje fundacji dla zwierzątek, ale mogę polecić podobnie jak koleżanka wyżej Fundację Spełnionych Marzeń! Mój brat działał tam charytatywnie dlatego wiem, z dobrego źródła, że są naprawdę rzetelni i lojalni. Nie trwonią pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbb
oddam na bezdomne zwierząta, bo taka mam wewnętrzna potrzebę.Rozpierdala mnie stwierdzenie co niektórych,ze nie dadzą bo im nikt nie daje.Ludzie, może kiedyś będziecie w naprawdę trudnej sytuacji i ktos wam jednak pomoże.Ja odliczam 1% w zeznaniu podatkowym, zamiast dac te pieniądze do budżetu, gdzie i tak je zmarnuja wolę wspomóc jakieś schronisko dla zwierzaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie!!przecież nigdy nie wiesz co Cię w życiu spotka, i czy wtedy ktoś Ciebie nie oleje, bo przeciez Ty mu nigdy nie pomogłeś, interesowność ludzka nie zna granic. Ja jako pielegniarka pracująca na oddziale onkologicznym oddaję na fundacje zajmujące się tym problemem, ostatnio oddawałam na też na Fundację Spełnionych Marzeń i teraz chyba oddam ponownie, bo widziałam ich pracę 'z bliska"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbbb.. ;) i tak 3maj! Masz racje, najważniejsze, by oddać na jakiś szczytny cel, a nie na państwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
państwo już i tak nieźle na nas żeruje, więc lepiej oddać na jakąś fundację czy konkretnych podopiecznych niz siedzieć z założonymi rękami i wystrzegać sie altruizmu:)musimy sobie pomagać w tych trudnych czasach i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic na nic
nic na nic wyszlo,ze moglabym oddac 90 groszy i stwierdzilam,ze nie bede smieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic na nic, skad wiesz ze tak malo Ci wyszlo? moze zle obliczylas? Z drugie jstrony.. i tak i tak musisz wypisac PIT, wiec prosze oddaj komus nawet te 90groszy.. Kazdy grosz, kazda zlotowka sie liczy.. pomysl ile zlotych odchodzi, bo wiecej ludzi mysli jak ty?? Nie popelniaj tego bledu i oddaj swoj 1% bez wzgledu na jego wysokosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sądzę, ze jednak warto oddać ten malutki 1% bo jak to wszystko zliczyć do siebie to naprawdę można pomóc, jak to się mówi ziarnko do ziarnka a uzbiera się miarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA to co roku oddaję na co innego:) W zeszłym, roku była to pamiętam Fundacja Spelnionych Marzen, a w tym roku wybeiram jakies zwierzatka:) polecicie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sie zdecydowalam i oddaje na Fundacje Spelnionych Marzen - fundacja wspierajaca dzieci z chorobami nowotworowymi. Ostatnio dowiedzialam sie ze 1% ktory idzie na fundacje idzie m.in. na darmowa rehabilitacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia;*
Na schronisko dla bezdomnych zwierząt, ja uważam, że najbardziej potrzebują i zasługuja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario Bolucci
Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach Fundacja Boksery w potrzebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×