Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Do ........
" ["Jarek po trupach do celu, każdy chce leżeć na Wawelu"wyśpiewali na antenie radia Eska Rock Kuba Wojewódzki i Michał Figurski. Prezes radia nie uważa, by piosenka była przekroczeniem granic dobrego smaku - pisze "Rzeczpospolita".] " Jak dla mnie --->>> DEBILE moga sobie myśleć co chcą ale takie rymowanki - szydera , mi się nie podobają ] mamy wolnośc słowa paszkwil to napisał Marcin Wolski, a to jest próba, i to udana podsumowania prezydentury Lecha Kaczyńskiego - PREZYDENTA WSZYSTKICH PISOWCÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echja vel słowiczka
zgadza się:) jesteś trochę zagubiona, ale głowa do góry:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę agentów
nie znam Prezydentury Lecha Wałęsy. Obiło mi się tylko, że palił swoje akta. Kwaśniewski - bez komentarza dla mnie najgorszy prezydent i pijak w dodatku Kaczyński- nie byłoby tak źle gdyby nie ten traktat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyn będziesz gwiazdą
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę agentów
no i oczywiście pominęłam Jaruzelskiego, ale czy jest tutaj co komentować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem słowiczką, tylko echja, i ja i słowiczka, to dwie różne osoby. Poza tym z sobą nie rozmawiam. Ze słowiczką rozmawiałam na innym topiku i pod innym nickiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kaczyńska
chce być zaangażowana w kampanię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echja nie tłumacz się
marudzisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę agentów
masz swoje zdanie, ja tak nie uważam ;) dla mnie najlepszy jak do tej pory to właśnie Kaczyński był. Przynajmniej nie pił i nie był agentem , ale kto go tam wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie komu ja się tłumaczę. jakiemuś ****** który myśli, że pozjadał wszystkie rozumy i na podstawie naszych wypowiedzi, stwierdził autorytarnie, że ja jestem słowiczką... BUAHAHAHA. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę agentów
czego ja oczekuję od prezydenta- żeby nie pił :( to az sie tak w tej Polsce popsuło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak miało być do wszystkich, z którymi da się normalnie porozmawiać i nie będę marudzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agent na agencie
[Przynajmniej nie pił i nie był agentem , ale kto go tam wie.] Nie był agentem mówisz? A przypomnij sobie jak się zachowywał w czasie gdy Busk chciał na naszym terytorium umiescic "tarczę". Zachowywała się wstedy Kaczka jak agencina CIA która ma za zadanie wcisnąc tubylcom amerykańska instalacje obronną - mimo że ta instalacja w razie knfliku narażała nas na tak nuklearny On się zachowywal jak klasyczny agent wpływu. Agent USA i Izraela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ........Najgorszy prezydent
Słusznie Pis do banda zakompleksionych ludzi cierpiących na wszelkie możliwe fobie! Chciał uczcić ofiary Katynia-a ile razy go tam nie było jak obchodzono wszelkie uroczystości? To był chory człowieczek,robiący pod dyktando swojego braciszka! Zginęli tragicznie w katastrofie ,a próbuje się bohatera z niego zrobić i nam to wmawiać To co mu się udało to kompletnie kompletny podział społeczeństwa!Wybielono jego postać!Jego zwolennicy cieszą się, że na pogrzebie w Warszawie było 180 tys ludzi.Gdy chowano Żwirkę i Wigurę żegnało ich 300 tys ludzi!Ci ludzie uczynili wiele by Polska była słynna na arenie międzynarodowej!A Kaczyński prezydent PISu tez nas rozsławił ,ale trochę inaczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę agentów
Myślę, że Kwaśniewski z jeszcze większą ochotą poszedłby na te tarcze. Tak samo jak z misją w Iraku było. Za nic. nie mam zadania co do tej tarczy i nie wiem czy to by było dobrze czy źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitoman und "artysta"
"Podpisuje sie pod apelem Revelsteina..." już się podpisywałeś pod protestem ws. Wawelu i co z tego wyszło, niedołęgo życiowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie szydera tylko poczucie
humoru bo to co robili bracia bliźniacy można tylko tak potraktować czyli z przymrużeniem oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 tygopdnie po tragedii
i Jarosław ogłasza, że bedzie kandydowal w najbliższych wyborach My Polacy mamy byc pogrążeni w żałobie, a brat bliźniak ... ? dopowiedz sobuie resztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę agentów
przynajmniej nie udają (Piszę tu o wojewódzkim i tym drugim) jak niektórzy co ustawili się pod pałacem płacząc natomiast wcześniej krytykowali prezia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oświadczenie Ewy Stankiewicz
Żadna z kilkudziesięciu osób występujących w filmie Solidarni 2010 nie otrzymała pieniędzy, ani też nie została umówiona na rozmowę (nie mówiąc juz o "podstawieniu"!). Wszystkie rozmowy zostały nagrane spontanicznie. Kłamstwo jest karalne. Osoby, które za pomocą fałszywych insynuacji podważają wiarygodność filmu odpowiedzą przed prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a magda pisuarowa
w czasie żałoby co wyprawiała, konkretniej w czasie pogrzebu Pary Prezydenckiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oświadczenie Mariusza Bulskieg
W nocy z Niedzieli na Poniedziałek ( 12 , 04 , 2010), drugiej nocy Żałoby Narodowej, po kilku godzinnym oczekiwaniu w kolejce do Księgi Kondolencyjnej wystawionej w Pałacu Prezydenckim, zostałem zupełnie losowo wybrany przez ekipę telewizyjna i poproszony o wypowiedź. Nie proponowano mi wynagrodzenia za wypowiedź, której udzieliłem,i nie podpowiadano mi, co mam mówić. Wszystko, co powiedziałem do kamer jest zgodne z moimi poglądami, i autorem tych słów jestem ja sam. Po nagraniu dowiedziałem się, że jest to Księga Kondolencyjna kręcona na żywo, z której w przyszłości zostanie zmontowany reportaż. Podkreślam, ze nie przyjąłem żadnej gazy za wypowiedzi których udzieliłem. Nigdy wcześniej nie spotkałem ani P. Jana Pospieszalskiego, ani P. Ewy Stankiewicz. Nikt nie kontaktował się ze mną i nie ustalał treści moich wypowiedzi. Nikt tez nie suflował wypowiedzi w trakcie nagrania. Rownoczesnie pytam, czy jako aktor nie mam prawa wypowiadać się w sprawach ważnych i istotnych dla prawdy o tym wydarzeniu? Czy mój zawód automatycznie dyskwalifikuje moje poglądy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak bo teraz
obywatel dzikiego kraju 2 tygodnie po tragedii ładne poczucie humoru a mc po tragedii czy rok po niej to juz by mozna było takie rzeczy robic ? o co wam chodzi, zrobili co zrobili , mieli swoje zdanie i ok niech tak zostanie. Co teraz każdy ma ubolewac nad tą katastrofą. Może żeby nikogo nie urazic powinnismy mówic o prezyderncie i jego bracie w samych superlatywach? To teraz na biale mowimy czarne tak, bo przeciez taka tragedia sie stala że juz nie wolno nikogo krytykowac bo nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda , że ciebie
nie mdli po wypocinach Wolskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×