Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Pan Pisman
Jak juz nie ma prochu to się strzela z kapiszonów,oj Shatyn Gdyby nie byo w RP Rydzyka ty nie mialbyś o czym pisac ... ;-) A tak mozna sobie pochulac po nim jak po dzikiej świni. Przypomina to strzelanie z armat do much. Skoro ci to odpowiada... Tylk co na to - sorry za słowo - Niesiołowski ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominam , że ja założyłam topik i jak sie komu nie podoba niech zakłada inny szkoda, że nie mam czasu tu przesiadywać ostatnio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:25 [zgłoś do usunięcia] offerma "jak dla mnie to może sobie Pospieszalski kręcić co chce, mało kogo przekona poza tymi już przekonanymi " serio? a mi się wydaje że wścieklica w PO bierze się właśnie stąd że wielu przekonał. nie dotarły do ciebie wyniki ostatnich sondaży czy jak? przestałam wierzyć w sondaże po wyniku LPR w pierwszych wyborach do UE Parlamentu przyjdą wybory to zobaczymy a nie teraz, na gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że się tak wypowiem, ale jak kupowałam mieszkanie i zabiły mi dzwony pod oknem, to od razu zmieniłam zdanie na temat tego bardzo udanego lokum. I potem zawsze patrzyłam, jak daleko do bimbania:P Naprawdę ludzie nie lubią bimbania o szóstej rano czy wpół do siódmej, tak samo jak śmieciarki, która o szóstej rano dymi, kopci, śmierdzi i słychać pipipi przy cofaniu oraz okrzyk: Mieteeeeeeek, w leeeeeeeeeewo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk a ja mieszkam w Gdańsku i nie chcę , żeby samoloty co 15 min przelatywały nad moim domem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze samochód rozwożący mrożonki ma wpływ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee, ja samoloty to kocham akurat:D:D:D:D:D Ale kiedyś w czasach PRL latały nad moim domem w nocy myśliwce i ludzie się spięli, zbierali podpisy, walczyli. I w późnym PRL-u wywalczyli zakaz nocnych lotów i zmianę korytarza. WeWo, ja nie umiem zapisać dźwięku samochodu od mrożonek:( literami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn nic się nie zmieniłeś! Dalej jesteś wszechwiedzący , startujesz w wyborach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z portalu społecznościowego
Facebook w tajemniczych okolicznościach została usunięta strona przeciwników Bronisława Komorowskiego. Zablokowano też konta jej administratorów - podała gazeta.pl. W sieci zawrzało - rozgorzała dyskusja, czy to efekt awarii, czy też całkowicie świadoma cenzura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn (Shatyn@chello.pl) Oczywiście Solansz że sie nie zmieniłem... I nie jestem wszchwiedzacy. Po prostu wypowiadam się w tematach na których się znam... A KTO UWAŻA , ŻE SIĘ ZNASZ TY!!!????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawidłowo - jak mozna
krytykowac kogos kto w/g sondazu ma wygrac - to skandal . Cenzure internetu wprowadzic natychmiast . Zablokowac wszystkich krytykantow - no ! , co oni sobie myślą - ZADNEGO SZACUNKU DLA HRABIEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przesadzili na facebooku. A swoją drogą to obejrzałam komentarze na profilach kandydatów. Masakra...... Jestem zniesmaczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usunięcie strony
na Facebooku to kolejny argument za tym, żeby nie glosować na Komorowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:57 [zgłoś do usunięcia] kamila myrevin-shatynówna Witaj "wawa_powraca2" mój przyjacielu , że tak powiem . A gdzie Ty bywałeś , jak mnie tu wczoraj od szmat wyzwał "offerma" ? Zamiast stawać w mojej obronie pelętasz się Bóg wie gdzie ! ( Już wolę te Twoje " stara , głupia c*pa " . Lepiej brzmi .) .................. Widzę , że "offerma" dalej się męczy chcąc udowodnić swoje racje . Ale stwierdzeniami " powinni postawić na ostrzu noża " , albo " Tusk powinien zażądać!!!!! " itd ... raczej tego nie udowodni . A jak po takich " wystąpieniach " Tuska , Putin wziąłby go na stronę i do ucha szepną : wypie**alaj j**any polaczku , bo jeszcze jedna taka odzywka i dostaniesz takiego szpica w d**ę , że pod Warszawą wylądujesz . A później , już z uśmiechem , przed fleszami powie da, da , tawariszcze posmatrim co można zdjełać . I co wtedy ????? - zakręcimy im rurociąg - przestaniemy wysyłać kurczaki - poskarżymy się Unii - poskarżymy się USA - nasze okręty zastosują blokadę Kalingradu - nasze F-16 ( ma tam kto na nich latać ? ) zrobią ostrzegawczy rajd nad Moskwą ? Strach czytać te pierdoły co wypisują niektórzy ! Miejcie litość nad sobą ! ................... Dziękuję obrońcy kobiet z godz. przedpołudniowych . Czyli jeszcze są prawdziwi mężczyźni ! bardzo fajny post ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) Musztardo... Już zgłosiłem to przestępstwo offermy Pani Moderator. Mam nadzieję, że zajmie się nawoływaniem do popełnienia przestępstwa... PANI MODERATOR PROSZĘ O ZABLOKOWANIA SHATYNA, KTORY SIEJE NAJWIEKSZY ZAMET!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W wiadomosciach
mówiono o tym. To dużo poważniejsza sprawa. Zatakowano dużo więcej stron. Firma która je obsluguje złożyła chyba ostry protest i zawiadomiła prokuraturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profile były na naszej klasie i komentarze też. WeWo:D:D:D:D:D:D ooooo i jeszcze z okropnych dźwięków w sąsiedztwie, to drażni mnie maszyna szlifująco-tnąca. Bo sąsiedzi sobie polbruk kładą;) I mają pawdziwy czyn społeczny, wspólnie sadzą roślinki, kładą krawężniki i brukują. Budujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Shatyn gratuluje hahah samo oceniłeś swoje możliwosci ; I nic nie zglaszaj pani moderator, poniewaz nikt tu cie nie trzyma na sile. Kablowanie nie jest najlepszą cechą niestety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W wiadomosciach
do serwera' autora odezwy J.KACZYNSKIEGO' ''nieznani sprawcy" było włamanie i kradzież danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn, melisska. Ależ Ty dosłowny jesteś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To skandal, że Platforma
nie pokazuje w tej kampanii swojej prawdziwej twarzy. Dlaczego Bronisław Komorowski nie zaprasza na swoje konferencje prasowe byłych oficerów LWP i WSI, dla których ma taki szacunek? Dlaczego nie przypomni, że w 2005 r. krytykował Aleksandra Kwaśniewskiego za udział w defiladzie zwycięstwa Moskwie? Dlaczego premier Tusk nie mówi, że jest „eurosceptykiem i „nie przepada za Unią Europejską, jak twierdził jeszcze kilka lat temu? Dlaczego Radek Sikorski nie przypomni, co pisał swego czasu o Okrągłym Stole? Może wyjaśni przy okazji co miał na myśli, twierdząc, iż „faworyzował on komunistów i że doszło wówczas do aktu „kolaboracji między Adamem Michnikiem a przedstawicielami reżimu? Dlaczego Stefan Niesiołowski nie wystąpi w TVN24 i nie oświadczy, że homoseksualiści to zboczeńcy? Dlaczego u boku Grzegorza Schetyny nie pojawia się Zbigniew Chlebowski? Gdzie Mirosław Drzewiecki? Gdzie senator Misiak i posłanka Sawicka? Gdzie plastikowe penisy i świńskie ryje? Skąd ta nagła odmiana i ocieplenie wizerunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym siedziała na korcie: bim-bam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn ale pomyślałeś dlaczego ciebie obrażają? Może ty jakiś zakompleksiony jesteś. Jest taka teoria , która mówi, że ludzie w necie są zupełnie inni niż w rzeczywistości. Tu moga być piękni, mądrzy ale tylko tu;( Wyluzuj i nie rób z siebie pępka świata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale schabowego nie cierpię....natomiast omułki są miami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:02 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) "Kablowanie nie jest najlepszą cechą niestety" Jeśli ktos wzywa do strzelania mi w głowę to nie jest kablowanie a samoobrona... a co do samoobrony już tu wklejałam info Lepper stwierdził, że nie ma sobie nic do zarzucenia "na niwie karnej". -!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo żadnym przestępcą, ani gospodarczym, ani kryminalnym nigdy nie byłem. Te wszystkie sprawy były związane z obroną ludzi, zakładów pracy (...). To były wyroki za to, że (...) mówiłem prawdę, że sprawy nazywałem po imieniu, co wielu się nie podoba - mówił podczas spotkania z dziennikarzami. Szef Samoobrony nie ukrywał zadowolenia, że radość niektórych kandydatów - w związku z wczorajszą decyzją PKKW - okazała się przedwczesna. - Niektórzy już piali do góry, że "o, w końcu załatwili go, już nie będzie mógł kandydować". Czym to spowodowane było? Ja myślę, że tym, że nadal jest nagonka polityczna na Andrzeja Leppera, na Samoobronę. Nie chce się w tej kampanii mówić o programach, o tym co mamy załatwiać, z czym wychodzimy do ludzi, tylko chce się wyciągać haki - ocenił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk Kark można sobie nadwyrężyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn nie tłumacz , wiem o co mi chodziło mało bystry jestes, nie rozumiesz kobiet czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×