Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość smaugolll
Kaczyński na takie zazrzuty miał już kiedys odpowiedz: "pozostawiam to inteligencji swoich wyborców" Gdyby Komorowski odwołał się do inteligencji swoich wyborców to strach pomyslec co by się stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaugolll Oglądnij koniecznie , a później komentuj czy były tam jakieś "zarzuty" Tam były po prostu przysłowiowe jaja . A z tymi różnicami w inteligencji elektoratu Kaczyńskiego i Komorowskiego daj pokój , bo nie dość że to żałosne , to jeszcze może ukazać obraz inny od zamierzonych w insynuacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...........
[Jeśli komuś marzy się prawo i sprawiedliwość , jeśli ktoś ma mrzonki , że za Kaczyńskiego byłoby inaczej to gratuluję optymizmu . Prawdopodobnie przede wszystkim ten typ człowieka będzie najbardziej uzależniał się od finansjery . Widać to było po cudownych ukłonach w stronę lewicy po pierwszej turze . Ten typ tak ma .] Całkowicie się z tobą zgadzam Też oglądałam przed chwilką program Olejnik i .... zaniemówiłam Jarosław Pinokio potwierdził tylko to co pisałam, że dla władzy zrobi wszystko, nawet cofnie Polskę do epoki kamienia łupanego jak będzie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko u huhu =
to obywatel z dzikiego kraju, zwany obywatelkiem ze względu na wielkość możdżku, jaki posiada.:P to taki jeden pajac od starego shatyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Nie ogladałem przyznaje. Ale w obliczu mozliwości wygrania przez Komorowskiego to wybaczalny jest każdy zabieg o głosy przez Jakra, nawet jeśli musi sie błaźnić. Wszyscy wiemy, że Jarek to silny i niezależny polityk( nie jak Komorowski besztany przez Tuska w trakcie kampanii) , Polska to prawie 40mln ludzi , potrzebujemy silnego prezydenta a nie sługusa i marionetkowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...........
18:37 [zgłoś do usunięcia] ło matko u huhu Wczoraj to co mówił to element kampanii wyborczej ahaaa czyli może kłamac bo to tylko kampania gratuluje smaugoll wyrozumiałosci >>>>>>>>>. o rety orety .... padam smaugoll czy ty wiesz co mówisz dziecinko ? Jeżeli uważasz, że wolno politykom okłamywac nas to nam wolno ich olać, wypiąc na nich d... i nie glosować Co za durnie tutaj na tym topiku siedzą, kompletne bezmózgowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
polityka Gierka nabierania kredytów i inwestowania ich w nowe technologie , licenceje , rozwój technologiczny nie była aż taka bezsensowna oraz idiotyczna ...taką politykę od parunastu lat stosują Chiny ...z bardzo dobrym skutkiem a że wtedy mieliśmy też ' Wielkiego Brata " który ciągnął korzyści z nowych technologii , które zaczęły wtedy płynąć do nas , płacąc śmieszne ceny za towary przyzwoitej jakości w rulach transferowych oraz te stopy procentowe kredytów ( ok. 12 % w walucie USD takie były czasy ) oraz oczywiście śmieszny , komuszy , pijacko - marnotrawski system - skutki nie były takie jakie mogły być ważne , co stało się póżniej - nowe zakłady produkcyjne zostały nagle zadłużone na niebotyczne sumy , POstawione w stan likwidacji ...i sprzedane za grosze ' na części "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
a po za tym kropke na i to elektorat kaczyńkiego raczej nie oglada bo w tym samym czasie na animal planet leci coś o faunie gibonów czyli cos nieporównywalnie obiektywnego i rozwijającego niż tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ..............
[Wszyscy wiemy, że Jarek to silny i niezależny polityk( nie jak Komorowski besztany przez Tuska w trakcie kampanii) , Polska to prawie 40mln ludzi , potrzebujemy silnego prezydenta a nie sługusa i marionetkowicza.] twój debilizm jest porażający Jar jest niezależny powiadasz to dlaczego podkulił pod siebie ogon i siedział cicho jak mysz pod miotłą kiedy Rydzyk obrażał jego śp bratową ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:48 smaugolll Tego komentował nie będę . Po tej wypowiedzi wypada mi właściwie tylko zamilknąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ..............
20:48 [zgłoś do usunięcia] smaugolll Nie ogladałem przyznaje. Ale w obliczu mozliwości wygrania przez Komorowskiego to wybaczalny jest każdy zabieg o głosy przez Jakra, nawet jeśli musi sie błaźnić. Wszyscy wiemy, że Jarek to silny i niezależny polityk( nie jak Komorowski besztany przez Tuska w trakcie kampanii) , Polska to prawie 40mln ludzi , potrzebujemy silnego prezydenta a nie sługusa i marionetkowicza. >>>>>>>>>>> Masz rację TYCJANIE Tak może tylko powiedzieć jakiś, nędzny , zapluty karzeł kaczyzmu :( Żal mi takich ludzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko u huhu
UWAGA! WAŻNA INFORMACJA DLA GŁOSUJĄCYCH NA BRONKA Informacja ta jest o tyle ważna, że w grę wchodzi wynik drugiej tury wyborów i nasza przyszłość przez najbliższe 5 lat. Czy warto głosować na kogoś, kto: 1. Razem z Donaldem Tuskiem śmieje się i dowcipkuje na lotnisku nad trumnami ofiar katastrofy smoleńskiej (filmik do obejrzenia na youtube) 2. Jest związany z Wojskowymi Służbami Informacyjnymi. Nazwisko Komorowskiego pojawiło się nawet w kontekście afery z nielegalnym handlem bronią. Komorowski jako jedyny z PO głosował przeciwko rozwiązaniu tych służb. Wiem, że wśród wyborców PO panuje hasło, że liczy się przyszłość a nie przeszłość, ale Wasza przyszłość zależy od tego, czy prezydentem będzie ktoś na kogo służby mają haki i kogo będą mogły szantażować. 3. Zaliczył wiele fatalnych wpadek. Nie warto wyliczać wszystkich gaf pana hrabiego. Ale nawet dziecko w podstawówce wie, że Norwegia nie jest w UE. Mówienie o tym, że powódź była w zeszłym roku, jest i w tym, więc się można przyzwyczaić, jest chamstwem. 4. Jest przeciw prywatyzacji szpitali, a sam układał program PO z 2007 roku dotyczący komercjalizacji, która jest wstępem do prywatyzacji. On przyłożył też rękę do prywatyzacji stoczni. 5. Mieni się katolikiem, a popiera metodę in vitro, w której zabija się wiele dzieci, żeby mógł powstać człowiek. Proszę, zastanówcie się dobrze. Jeśli nie jesteście w stanie głosować na Kaczyńskiego, to lepiej nie głosować w ogóle niż przykładać rękę do prezydentury człowieka, który nawet zaprezentować się nie umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jelonekk.. Ty naprawdę nie musisz tego tłumaczyć . Od tłumaczenia tych wyjątkowych ciężkich lat pod wodzą "wielkiego brata" , a w które to wodzostwo zdradliwie podarowali nas "wielcy przyjaciele' są inni i robią to znacznie lepiej . Tu nie chodzi o rehabilitacje Edwarda Gierka , a li tylko o porównanie wcześniejszych "twardych" poglądów Kaczyńskiego i związanych z tym wypowiedzi z tym co od kilku dni wygaduje . ( czym zresztą doprowadza do szału swoją mentorkę prof. Staniszkin )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
ja zaraz zdupcam a min 30min to tak z góry mówie a niż ze nowohucki menel wymyśli że brak mi argumentów. A tak do tematu... nie beształ tusk komora za wpadki?? beształ O poiltyce gierka to cięzko cos powiedziec oprócz kredytów , które spłacamy do teraz ale byliśmy też potęga gospodarczą na świecie. O tym programie kropka na i to somentuje ja ogladne czyli raczej nie dziasiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja was zapewniam
wczoraj jarko sponiewierał komora a dzis Olejnik brawo jarek hahahhhahahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko u huhu
"obraża się Komorowskiego który jest po prezydenta, Tuska itp ?" Shatyn proszę Cie, już nie pij.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko u huhu
nie zgoda w wykonaniu PO rujnuje... to Polska jest najważniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Polska to MY ! I ci z prawej i ci z lewej , pośrodku i po skosach . Ci co wierzą i nie wierzą . MY czyli agenci starej bezpieki , agenci pracujący dla "Solidarności " w latach 80 , agenci pracujący dla poprzednich rządów i obecnych . To wszystko MY -Polska . No chyba , ze uważasz za Pospieszalskim , ze Polska to tylko Prawdziwie Prawdziwi Patrioci Polscy wg. jego i jemu podobnych kryteriów ocen .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ..............
21:02 [zgłoś do usunięcia] ło matko u huhu Ad. 1 bzdura wyssana z palca, fakty przeczą tym pomowieniom Ad. 2 pomówienie bezpodstawne Ad. 3 Zaliczył Komorowski wpadki z tym się zgadzam, ale równiez Jarosław zaliczył wpadki Ad. 4 Co do prywatyzacji szpitali sprawe roztrzygnął sąd - to bezpodstawne pomowienie Jarosława Ad. 5 Jestem katoliczką wierzącą i praktykującą i również jestem za in vitro Dlaczego mam odrzucić poparcie dla in vitro? Dlaczego pozbawiać ludzi, którzy z przyczyn nie od siebie przecież zależnych nie mogą mieć dziecka zapłodnionego w tradycyjny sposób ? Różnica przecież jest tylko w samym sposobie zapłodnienia. Dlaczego odmawiać ludziom prawa do posiadania dziecka , w którym krew z krwi, a ciało z ciała jest. Gdzie jest w Biblii powiedziane, że tego robić nie wolno? Kościół uważa, że rodzina jest najważniejsza, że rodzina daje szczęście. Jak to się ma do rodziny, która ma dziecko zapłodnione z przyczyn, nie od siebie zależnych, pozaustrojowo? Tak czy inaczej dali nowe życie, stworzyli nowego człowieka, nowe jestestwo. Gdyby Bóg nie chciał aby tak było, to do zapłodnienia by nie doszło. Podstawą funkcjonowania KK jest dany przez Boga dekalog. Nie ma w nim nic, co zabraniałoby stosowania metody in vitro. Dlaczego więc biskupi poprawiają Pana Boga? Kto dał im takie prawo? Myślę, że Bogu bliscy są wszyscy ludzie i ci spłodzeni naturalnie i ci, którym nauka musiała przyjść z pomocą. Bóg nikogo nie odrzuca, to ludzie ludziom to czynią i to jacy ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja was zapewniam wczoraj jarko sponiewierał komora a dzis Olejnik brawo jarek hahahhhahahhahah Ale groził tak samo, jak śp.? "Znalazła się pani na mojej liście", "jeszcze pani pożałuje", "wykończę panią" - m.in. takie słowa miały paść z ust Lecha Kaczyńskiego pod adresem Moniki Olejnik zaraz po programie "Kropka nad i". Sprawa jest na tyle poważna, że TVN wysłał już do KRRiT skargę na zachowanie głowy państwa. - Jesteśmy zbulwersowani, to wydarzenie bez precedensu - nie ukrywał emocji w rozmowie z gazetą rzecznik stacji Karol Smoląg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Brak słów________
Według sondażu dla "Rzeczpospolitej", gdyby II tura wyborów odbyła się dziś to na Jarosława Kaczyńskiego i Bronisława Komorowskiego zagłosowałoby po 45 procent głosów. Jednak, według ekspertów na których powołuje się "Rz", w niedzielę więcej osób zagłosuje na szefa PiS. "Rzeczpospolita" nazywa to prognozą wyników, choć dodaje, że sondażownia GFK Polonia "nie wskazuje, kto po niedzielnym głosowaniu zostanie prezydentem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
Kaczyński nigdy wcześniej nie krytykował Gierka , tylko zawsze komunizm czy też braterski socjalizm epoki Ślepego ( tego , co uważa , że Bonek charyzmę POsiada ) rozwój gospodarczy np . Norwegii nie polega na jakimś wyrazistym liberaliżmie ...a wręcz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieje taka możliwość . Już to było przerabiane . W moim środowisku zdecydowanie wygra PiS . Jak zawsze zresztą . I nie mam na to wpływu . Tak samo jak nie mam wpływu na swojego wspólnika , który głosuje na PiS, " żebyśmy wreszcie robili coś inaczej " . To też jakiś argument .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgjslgjlajglajglaj
Madrego masz wspólnika i srodowisko, powinienes wziac z nich przyklad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jelonekk.. Wytłumacz to prof. Staniszkin . Bo mnie tym Kaczyński śmieszy , a ją wyraźnie wk...a !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z blogu Dorna
BĘDZIE PROCES Zaloguj się E-mail OnetHasło Niepoprawne dane Objaśnienia Loguj się bezpiecznie Zapomniałem hasła Anuluj Podczas II debaty „prezydenckiej" pan Bronisław Komorowski kłamał wiele razy. Skłamał m.in. o mnie przypisując mi słowa, których nigdy nie wypowiedziałem. Oto cytat: No muszę nawiązać do wypowiedzi pana prezesa. Pan przypomniał rzecz oczywistą, oczywistą oczywistość, że woda płynie na dół, a nie pod górę. Ale ja chciałem przypomnieć wypowiedź pana wicepremiera, ministra spraw wewnętrznych i administracji, który w analogicznej sytuacji katastrofy powiedział wtedy te same słowa, co kiedyś nieopatrznie wypowiedział w 97 r. Włodzimierz Cimoszewicz: "Ludzie są sami sobie winni, bo budują domy tam, gdzie nie powinni budować". Cytat, jeśli potrzebny wierny, dokładny, papier prześlę panu prezesowi, to mówię z głowy. Przytaczam zdanie, które rzeczywiście wypowiedziałem w czerwcu 2006 roku odpowiadając na pytanie o skalę szkód wyrządzonych wtedy przez lokalną powódź i przyczyny: Część budynków, zwłaszcza siedlisk, jest wybudowana na terenach zalewowych, bo ktoś je wybudował bez zezwolenia, albo nieroztropnie dano zezwolenie. Istnieje zasadnicza różnica między zdiagnozowaniem problemu, a przesądzeniem winy i odpowiedzialności. Świadom tego być powinien wykonujący obowiązki prezydenta marszałek Sejmu Bronisław Komorowski, który w czerwcu 2010 roku zapowiadał inicjatywę ograniczającą możliwość budów na terenach zalewowych. Oto stosowny cytat Pełniący obowiązki prezydenta Bronisław Komorowski zapowiedział, że podczas czwartkowego posiedzenia Rady Bezpieczeństwa Narodowego przedstawi projekt rozwiązań prawnych, które ograniczą wydawanie przez samorządy zgody na budowę na terenach zalewowych. Komorowski w czwartek podczas konferencji prasowej w Sejmie wyjaśnił, że chce, aby studia zagrożenia powodziowego opracowywane przez Regionalne Zarządy Gospodarki Wodnej, przesyłane do gmin musiały być uwzględniane przez samorządy, przede wszystkim te, które nie mają planów zagospodarowania przestrzennego. "Warto wprowadzić zasadę, że wszystkie studia zagrożenia przeciwpowodziowego przekazane gminom powinny uzyskać statut prawa miejscowego, które musi być uwzględniane przy wydawaniu zgody i podejmowaniu decyzji o zabudowie i infrastrukturze" - podkreślił. Jak zaznaczył, takie rozwiązanie ograniczyłoby ilość "nieszczęść ludzkich" wynikających z faktu budowy na terenach zalewowych. Z p. Komorowskim spotkam się w sądzie w normalnym niewyborczym procesie cywilnym o ochronę dóbr osobistych. Wygrałem proces o oszczerstwo z p. Kaczyńskim, wygram i z p. Komorowskim. KŁAMCA KOMOROWSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" sgjslgjlajglajglaj " Jakby nie był mądry to nie byłby moim wspólnikiem . U nas gospodarka daleko od polityki . I tam wysoko na górze też tak powinno być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 21:28z blogu Dorna " Kolejny naiwniak , który poszukuje prawdomównego polityka . Jak znajdziesz to daj znać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
w inwestowaniu kapitału w nowe technologie i korzystaniu póżniej z efektów nie ma nic śmiesznego Staniszkis w..wia taki4e wypowiedzi , gdyż to zagorzała antykomunistka Kaczyński na wiele rzeczy patrzy nie prezentując jakiegoś zagorzałego doktrynerstwa ekonomicznego , a że powie coś czasami co może wk..wiać tych zagorzałych ...to już taki jego urok haha - nie jest tak pusty i nieobeznany jak Bronek , dla którego dług , czy deficyt ...tp WSIo ryba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×