Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość artor_e

gdzie mozna kupic fajna kanape?

Polecane posty

Gość gość
Łuk-Pol Goja Gniezno to dobra opcja. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kanapę do swojego salonu zakupiłam od firmy www.ramaro.pl Są świetnym producentem mebli tapicerowanych. W ich ofercie możecie znaleźć kanapy, sofy, narożniki czy łóżka. Polecam wam się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
abra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Kielecka fabryka mebli! Mam od nich kanapę i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też na stronie Kieleckiej Fabryki Mebli widziałam mega fajne kanapy i czytałam o nich, ze podobno bardzo dobrze są wykonane te meble, w ogóle się nie niszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Almostra
Pierwsza moja myśl to sklep Adriana Furniture w Wawie. Ale mają chyba też sklep internetowy. Fajne meble, dobrej jakości za nie dużą kasę. Kupowałam tam kanapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_sadk
Polecam salon olta concept store, miła i do tego profesjonalna obsługa. Rozrysowali mi układ dopasowany do mojego wnętrza i powiem że użytkuje mi się cudowanie sofę Avant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłam sobie kanapę do dużego pokoju. Jako, że śpię tam z mężem, bo mniejsze pokoje zajmują dzieci, to potrzebowaliśmy w miarę dużej kanapy z pojemnikiem na pościel. Taką znaleźliśmy tutaj: http://wieslawmozdzek.wielun.pl/nowa-komfortowa-kanapa/ Zajrzyj i być może też się Tobie spodoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znalazlam super kanape

Ja kupowałam przez internet i jestem baaardzo zadowolona 

https://allegro.pl/kreative-sofa-kanapa-naroznik-z-funkcja-spania-i7457933944.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dużo fajnych opcji znajdziesz z firmy Puszman. Mają w sumie różne meble bo i sofy, narożniki czy fotele z pufami. ich meble to taka trochę klasyka a trochę nowoczesność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak ja szukalem sofy do salonu to przejrzalem chyba setki stron i w sumie ostatecznie zdecydowalem sie na firme VERO. ich meble to jakby klasyka ale z nowoczesnymi elementami. dla mnie super i zastnawiam sie jeszcze nad dokupieniem dodatkowo fotela bo z sofy jestem naprawde zadowolony.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili1

Zobacz sobie asortyment Unia Meble. Ogromny wybór, na pewno coś wybierzesz. Ja od lat korzystam z sof i kanap od nich i jeszcze się nie zawiodłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazyna

Jedyna godna polecenia kanapa która nie rozwala się po miesiącu i nie ściera się tapicerka to kanapa jaką zakupiłam w Unia Meble. Jakoś nigdy wcześniej tej firmy nie znałam aż w koncu przypadkowo trafiłam i rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana

Mnie podpasowala kanapa od dystrybutora unia meble - ciekawy asortyment, myślę ze jest z czego wybierac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pioner

W unia meble znajdziesz dobre kanapy- maja ogromny wybor, na pewno coś znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miii

Najsolidniejsze i najładniejsze jakie widziałem mają w unii meble - swoją drogą super dystrybutor 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją kupiłem w Kieleckiej Fabryce Mebli i jak tam byłem to widziałem wiele ciekawych modeli w przystępnych cenach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×