Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pomysłów brak

Pomysł na orginalny prezent urodzinowy?

Polecane posty

Gość pomysłów brak

Moja kuzynka ma w środę urodziny. Co kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekskluzywna pościel satynowa 100% bawełna, EUROFIRANY. Rozmiar 160x200 lub 220x200. http://dekor-house.pl/category/Posciel_satyna_bawelniana,i.html?sortBy=AlphabeticalAsc&limit=100 Albo komplet grubych i chłonnych portugalskich ręczników ZIPLAR 3: 70x140, 50x90, 30x50cm. Dla Forumowiczek kafeteria.pl dostawa GRATIS wystarczy powołać się na serwis kafeteria.pl!! Zajrzyj na http://dekor-house.pl/ koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro pomysłów brak, to najlepiej iść w coś neutralnego. ładny bukiet, a do tego coś słodkiego - najfajniej zrobić coś własnej roboty, wtedy cieszy najbardziej, ale jeśli nie możesz/nie potrafisz nic sama wykombinować, to może dobrym pomysłem byłoby takie serce wedlowskie - http://a.pl/slodycze/bombonierki/wedel-od-serca-bombonierka-300g ? ładna forma, czekoladę lubi chyba każdy, trudno żeby się do takiego pudełeczka nie uśmiechnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałaś jaki jest budżet i co lubi Twoja kuzynka. Może dobrym pomysłem będzie jakaś gustowna lampka? Wejdź na stronę sklepu multizakupy.pl i tam poszukaj czegoś ciekawego. Zapewniam, że oferta jest na tyle szeroka, że z pewnością znajdziesz coś ciekawego w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że tak mało czasu zostało ;/ Magiczny kubek na allegro ze zdjęciem i wpisem i datą... Ale z braku czasu... Lampka solna - bardzo fajne światełko.. Jakaś książka - taka, która wpasuejs ie w gust kolezanki, a której napewno sama by se nie kupiła Ciekawa płyta z muzyką Lub filmem *Avatar np. Kubek z ciekawym nadrukiem, np z Nici, Snoopy itp Skarbonka Chustka pod szyję, apaszka Bransoletka jakaś fajna - ale pasująca stylowo kolezance Solarny kwiatek lub inne gadźety na słonko Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysłów brak
Dziękuję wszystkim, kupiłam pościel. Chyba najbardziej praktyczna. To samo miasto. Koszty przesyłki odpadły. Po 2h mi ją przywieźli. Prawie jak w sklepie, ale cena jakby hurtowa?! ;P Jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiscie oryginalnie :) A nie sądzicie, że równie oryginalny byłby wspólny wyjazd / weekend w pięknym miejscu - w górach czy nad morzem / nad jeziorami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hurt24h.pl
Myślę że tutaj znajdziesz coś ciekawego w niskiej cenie www.Hurt24h.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym jej kupiła jakąś oryginalna biżuterię , przecież kobieta uwielbia dostawac takie rzeczy i dodatkowa para kolczyków czy bransoletka na pewno jeszcze nikomu nie zaszkodził zobacz sobie na wiano.eu ciekawe tam maja rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marta - prezent znakomity, tylko wiesz, na coś takiego to trzeba mieć najpierw pieniądze, chociaż sama widzę, że wystarczy kilkaset złotych, aby faktycznie kupić prezent, który w 100% będzie godny zapamiętania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wibrator, 40 cm, 7 prędkości... obruszy się ale kiedyś ci podziękuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysłów brak
Taki to bym sama chciała dostać, nie odważę się kupić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysłów brak
Gdybym wzięła dwa to będzie taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ale jak weźmiesz 3 to dostaniesz 4 za darmo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysłów brak
Też może być, jeden do sypialni, drugi do łazienki i trzeci do pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Autorko", akurat ktoś uwierzy, że śledziłaś topik przez 4 lata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna3356
Proponuję ładny kubek, filiżankę. Ja kupuję najczęściej tutaj: http://www.skrzyniamarzen.pl Polecam, dobra jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może by tak nawigacja gps? Na pewno się przyda :) JA ostatnio kupowałem na www.conrad.pl Garmina i jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kolezanka lubi nowoczesny styl i w dniu urodzin postanowilam dac jej obraz, zeby mogla powiesic sobie w pokoju. Wczesniej miala sciany zagracone meblami (regalem), ale pozniej zmienila meble i miala pozniej gole sciany. Taki jej wybralam, http://www.agatahome.pl/1-Katalog,produktow/4-Dekoracje/9-Obrazy/17617-obraz.html?lp=12 Mysle, ze obraz to nawet swojego rodzaju pozniej pamiatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka1980
Pomysłem na oryginalny prezent może być własnoręcznie wykonane świecy ozdobne, bądź zapachowe. Ja robię świece dla rodziny, przyjaciół. Do tego potrzeba kilka rzeczy, które z łatwością kupisz w supermarkecie (naczynie szklane, ozdobne kamyczki, muszelki) Wosk wytop ze starych świec a knot kupisz w sklepie internetowym www.almik.com.pl Bardzo fajna zabawa z produkcją własnych świec i oczywiście przyjemność obdarowania bliskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję kupić jakiś fajny ciuch lub torbe Converse na www.top-store.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomysłem na prezent urodzinowy może być coś wyhaftowanego w materiale. Znam firmę która tworzy hafty maszynowe. Można zamówić dla mamy piękną serwetę lub poduszkę z wyszytym haftem. Dla chłopaka można zamówić jakiś sztandar z miłosnym napisem, który powiesi sobie na ścianie. Jest wiele pomysłów. Jeśli lubicie haft to zapraszam na stronę firmy która perfekcyjnie się tym zajmuje http://www.hafty.go3.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×