Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla mama xyz

WAZNE: Czy moge dac dziecku takie imie..?

Polecane posty

Gość przyszla mama xyz

Chcialabym nazwac swoja corke imieniem Solaris. Nie wiem tylko, czy w urzedzie zaakceptuja mi takie imie i czy jezeli nie zaakceptuja w moim miescie, to czy moge sprobowac w innym miescie?? Ma ktos moze jakies doswiadczenia w tej kwestii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saswikas
Nie zaakceptują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź nie ćpaj tyle
:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moze Milagros?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama xyz
hehehe :) nie Milagros, tylko Solaris.. :) To ze wzgledu na powiesc Stanislawa Lema i wartosci, ktore w niej przekazal.. zreszta - jest to imie, z ktorym sie juz spotkalam, chciaz przyznaje - nie w Polsce. Nie cpam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca odpowiedzi na forum
Poza tym ,że Solaris jest potentatem na rynku autobusów w Polsce,to raczej nie zaakceptują tego imienia w urzędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewierzaca
Ludzie przestańcie ją krytykować , o gustach się nie dyskutuję :) Mam koleżankę Fatimę czy kunegundę więc czemu Solaris niby nie . Chociaż będzie się czymś wyróżniała ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksuehnxialal
a mogę wiedzieć jakie masz wykształcenie? tylko szczerze proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslee
no tak ale potem beda na nia wolali solarka rob jak chcesz Twoje dziecko Twoj wybor 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama xyz
dzieki za odpowiedz, zwlaszcza te ostatnie :) mam nadzieje, ze mi je zaakceptuja, bo nie chcialabym zmieniac jej imienia, ktore juz wybralismy :) a nie wiecie moze jak to jest, jezeli w jednym miescie nie akceptuja danego imienia...? mozna sprobowac w innym miescie, czy tylko w tym, w ktorym sa zameldowani rodzice i w ktorym bedzie tez zameldowane dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatima i Kunegunda
Akurat to sa imiona. solaris to nazwa wlasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co to znaczy nie zaakceptują twój wybór i twardo stawiaj sprawę mi też się kobieta zapisująca nie zgodziła ja obstawałam przy swoim zawołała więc dyrektora usc. przylazł tłumaczył prosił a ja twardo i zapisali a jak się będzie czepiać ktoś to powiedz że masz w planach wyjechać za granicę muszą ci zapisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama xyz
aktualnie robie doktorat z fizyki :) wiec narazie mam magistra - do w odpowiedzi na pytanie o wyksztalcenie. Stanislaw Lem i jego tworczosc w duzej mierze natchnely mnie do wyboru takiej drogi zyciowej. Kazde imie jest na poczatku nazwa wlasna. Np. imie Julia pochodzi od rzymskiego nazwiska... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaaaaaaaaaaa
ja mam na imię Celestyna, rodzice tez chcieli żeby było oryginalnie a nie pomyśleli jaki to skutek wywrze na moja psychikę, dzieci śmiały się z tego imienia, dorośli zresztą także dziwili się temu imieniu, i tak jest do dzisiaj, nienawidzę tego imienia, idąc do liceum chciałam je nawet zmienić w urzędzie ale w końcu stwierdziłam ze rodzicom będzie przykro to sobie podarowałam nienawidzę tego imienia, nigdy go nie polubię!! wiec przestań myśleć tylko o sobie i o tym co tobie się podoba, ale o tym jak dziecko będzie czuło się z takim imieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moze Stanisława Lena?
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko...
źle życzysz swojej córce? z takim imieniem nie będzie miała życia po pierwsze kojarzy się z autobusem a po drugie z solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahha
TAK! Nazwij ją Stanisława Lena, albo Lena Stanisława!!! :D Bliżej jej będzie do Lema, niż z imieniem Solaris. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Obiło mi się o uszy, że w Polsce imię musi jednoznacznie wskazywać płeć, a Solaris chyba średnio daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duszyczkaa24
Lepiej wymyśl imię normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama xyz
campari - dzieki wielkie! :) chyba tak wlasnie zrobie :) wiem, ze u nas nawet nie chcieli rejestrowac imion typu Nikola albo Brajan... wiec mysle, ze z Solaris bedzie jeszcze trudniej, ale bedziemy walczyz z mezem :) hehe a ty, jak nazwalas dzieciaczka, jesli mozna wiedziec? a swoja droga - po doktoracie zamierzamy wyjechac do Wloch, wiec nie musialabym nawet klamac z tym wyjazdem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duszyczkaa24
przyszła mama xyz a jak Ty masz na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a można to było 18 lat temu to dopiero było ciężko mój najstarszy synuś ma na imię DUSTIN wtedy było ciężko ale tak się kłóciłam aż się wykłóciłam cieszę się że się wtedy nie poddaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama xyz
jezeli ktos ma skojarzenia wylacznie z solarium i autobusem - to jest jego sprawa, mnie i osobom ze mna zwiazanym to imie kojarzy sie z powiescia Lema :) ja tez mam oryginalne imie i nigdy nie mialam z tym zadnych problemow, a jezeli ktos inny mial problem, to to byl JEGO problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trąbiszcze
Campari, na moim wątku napisałaś, że twoje dzieci mają po dwa imiona, ale nie wypisałaś mi tych imion. Wiemy już, że jedno ma Dustin, a co z pozostałymi trzema? :) Wypiszesz? PS Nie jesteś jedyna z obcobrzmiącymi imionami dzieci. Aaby mi wypisała aż cztery obce u synka i się nie wstydzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poddawaj sie i tyle to wsza sprawa jak dacie dziecku na imię mi sie podobają nietypowe imiona są fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama xyz
kazde imie na poczatku bylo nietpowe! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę zapodać DUSTIN-ROBERT [TEGO DRUGIEGO ŻAŁUJE DO DZIŚ ] JULIA-LINDA PASCAL-ASKANIUSZ MADDOX-KEANU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama xyz
ja mam na imie Dagny i nie znam innej dziewczyny, ktora by sie tak miala na imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaEnyi
Mojej kruszynce damy na imie Enya:)Czy komus sie podoba czy nie nie interesi mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×