Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała czarna z krakowa

Wesele w pallatii koło Krakowa- miał ktoś?

Polecane posty

Gość mała czarna z krakowa

Organizowała któraś z Was wesele w pallatii w zielonkach koło Krakowa?? Jeśli tak to bardzo proszę o info bo sala bardzo mi się podoba ale nie wiem nic na temat ich kuchni, obsługi i takich tam. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko wiem, że ta sala jest niesamowicie oblegana, mają tam rezerwacje już na 2012 rok prawie wszystkie terminy zapełnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna z krakowa
Aha, ok. Dzięki na info. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_j
My niedawno (17.09.11) mieliśmy wesele w Pallatii. Począwszy od samej sali, planu budynku typowo przygotowanego do tego typu imprez po organizację przyjęcia - jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani właścicielka jest bardzo konkretna i elastyczna, pomogła nam w wielu kwestiach cenną radą. Najbardziej podobały nam się : sala i jej wystrój, bardzo duży wybór dań do menu, smaczne jedzenie, dodatkowe menu wegetariańskie, profesjonalna obsługa kelnerska, plac zabaw dla dzieci w bezpiecznym miejscu, nocleg dla gości wraz ze śniadaniem, ogromne lustra w holu, czystość toalet. Jest to jedna z droższych sal jakie oglądaliśmy planując wesele, ale warta swojej ceny. Mimo przedłużającego się przyjęcia (ponad godzinę określoną w umowie) kelner zapewnił nas, że będą z nami do ostatniego gościa. Jesteśmy bardzo zadowoleni, nasi goście byli zachwyceni przyjęciem, pod każdym względem polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhudda
Polecam, jestem z okolic i miałam przyjemność bawić się tam na dwóch weselach < najpierw kuzynki później kuzyna> Rewelacja!! Obsługa na najwyższym poziomie, kelnerzy bardzo mili i spełniajacy każda prośbę i zachciankę zarówno Państwa Młodych jak i gości. Jedzenie dużo i pyszne. Rozplanowanie rewelacyjne- osobno sala taneczna, nie kurzy się na jedzenie, muzyka nie zakłóca rozmów. Piękny wystrój, dobry dojazd, duży parking. Ja też tam chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×