Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadiaaaaaaaaaaaaaaaaa

on już chyba mnie nie kocha :(

Polecane posty

Gość nadiaaaaaaaaaaaaaaaaa

dzisiaj mój facet powiedział do mnie ,, głupia pizdo" nie pierwszy raz już się to zdarza, potem taki chłopak mnie zaczepił na ulicy mówił ,że jestem piekna i chciał się umówić to mój chłopak powiedzial ,,akurat jest na co patrzeć" i po drodze na złość komentował inne dziewczyny ,że ale laska itd.. wczoraj powiedział ,że wyglądam okropnie po płaczu do ktorego sam mnie doprowadził .... poza tym ma mniejszą ochotę na seks i ogląda się za innymi czuje się strasznie przez niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etopiryna+
zostaw dziada i znajdz innego dla ktorego bedziesz piekna i bedzie cie kochał :D napewno szybko znajdziesz. ten obecnycelowo obniza twoja samoocene zebyś go nie zostawiła bo sie tego obawia :P wie ze jesteś dla niego za ładna i za dobra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geil
kopnij w d...pę pajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiaaaaaaaaaaaaaaaaa
kocham go to jest ślepa miłośc i toksyczna więc to nie bedzie proste, ale to mnie niszczy czuje się przez niego brzydka i beznadziejna niby mówi mi czasem komplementy ,ale co z tego jak zaraz palnie taki tekst? albo on wie ,że chciałabym trochę przytyc( 48 kg na 160) to mowił do mnie ,, suchalczyku" tak mi sie przykro po tym okresleniu zrobiło.. i ,że blisko mi do anoreksji.. potem jak mial lepszy humor stwierdził ,że tak tylko powiedział i że jestem w sam raz ,ale dalej to wspomnienie zostało... jeszcze to ,że nie ma ochoty na seks zbytnio mnie dobija czuje sie taka niekobieca moze to ndlatego ,że ja sie zgadzałam na seks kiedy tylko on chciał może mu się znudziłam? bo on początku naszego związku mój wygląda się nie zmienił znamy się dopiero rok... wyzywa mnie od dziwej pizd twierdzi ,że jestem stara dupa bo mam skonczone 22 lata ,a skoro mam skonczone to niby mam 23 tak własciwie.. chce mnie postarzyc i pobrzydzić na siłę sam ma 32 lata i jak apollo nie wygląda ,ale mu tego nie wypominam . dlaczego ja to znoszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiaaaaaaaaaaaaaaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no właśnie, dlaczego ty to znosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiaaaaaaaaaaaaaaaaa
bo go kocham ,ale to jest miłośc bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiaaaaaaaaaaaaaaaaa
pocieszcie jakoś :( wie niedługo to się rozpadnie pewnie bo ja już nie mam sily..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chcę na impreze..:9
ja ci zycze zeby sie rozpadlo. ten koles to burak jest. nie daj sie tak traktowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola345698
tepa cipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chcę na impreze..:9
nie tępa, tylko beznadziejnie zakochana . Jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
" pocieszcie jakoś " a po co? chyba lubisz być poniżana, skoro na to wszystko pozwalasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie lubię. próbowalam z nim rozmawiać na ten temat żeby się zmienił... mialam nadzieje ,że to zadziała ,ale nie zadziałało... nie wiem jak długo z nim wytrzymam szkoda mi bo były i piękne chwile i czasem nadal są i ten zwiazek był dla mnie ukojeniem po zerwaniu z byłym bo wreszcie czuzłam się znowu szczęśliwa...cieżko bedzie to zakonczyć ale chyba nie bedzie wyjscia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiCiiaa
kopnij go tyłek ! uwierz mi że to bedzie dla ciebie jedyne wyjście. skoro teraz tak robi, tp cp bedzie pozniej? bedzie cie bić, poniżąc. dauj sobie go. teraz pocierpisz kilka dni.. a jak bedziesz z nim nadal to całe życie bedziesz cierpieć ! tego chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie chce chce żeby się zmienił był taki jak kiedyś. on to potrafi skoro wtedy potrafił ,ale chyba nie chce sie zmienić :( i chyba nie uda mi się sprawić ,że się zmieni... może on taki był od zawsze tylko na poczatku udawał? całego zycia sobie z nim nie wyobrażam nie wytrzymalabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co ci p owiem
to nie będzie miłe, ale nie mam złych intencji facet pomimo 32 lat zachowuje się jak młody szczyl (taki około 20) a ty jeszcze gorzej po jak 15-latka zejdź dziewczyno na ziemię, to nie jest miłość tylko jakieś zamiłowanie do cierpienia po co ci facet który nie dba, nie szanuje itd? jeśli chcesz zepsuć sobie życie to twoja sprawa. później będzie jeszcze gorzej nie wmawiaj sobie miłości, bo to tylko uzależnienie, toksyczne na dodatek...ale tak to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co ci p owiem
jest jeszcze jedna sprawa dojrzały związek to nie fajerwerki, motylki, prezenciki, całuski i przytulanki to dojrzałość jaka płynie z partnerów, wtedy związek nabiera smaku....takie współistnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ogrowa
zostaw go. To toksyczna relacja, na szczęście już to zauważyłaś. Prędzej czy później będzie gorzej(bo on Cię NIE SZANUJE). Zobacz, nawet zwykła znajomośc musi się opierać na szacunku, a co dopiero związek, gdzie dodatkowa powinna być m.in. miłość. A tu nie ma nawet podstaw czyli szacunku, zrozumienia... Czy kolegowałabyś siez kimś takim jak Twoj chłopak? z kimś kto Cię obraża?... to dlaczego jesteś z nim w związku?! życzę dużo sił i pamiętaj, ze na świecie sa lepsi faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila1222333
Ja bym sprobowala uroki milosnego. Sama tak zrobiłam i facet znowu za mną szalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie zamawiałas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 3 latach związku zostawiała mnie kobieta mojego życia. Pierwsza dwa lata były cudowne, ostatni rok z mojej winy i powodu zazdrości o Jej pracę która stała się bardzo ważnym elementem jej życia nie był super. Przez ostatnie miesiące tylko się schodziliśmy i rozchodziliśmy. Gdy zrobiłem coś źle - cokolwiek drobiazg - opuszczała mnie na 3 tygodnie, potem po braku odzewu mówiła że tęskni i wracała na 2 tygodnie, miało to miejsce 3 razy. Potem usłyszałem że już nie ma na nic szans, że tylko koleżeństwo, próbowałem się z Nia skontaktować, popełniłem błąd zasypującą tysiącem sms-ów i dążąc chociaż do próby spotkania z Nia. Nic to ni dało ozywiście. Złapałem się ostatniej deski ratunku. Zamówiłem urok miłosny z polecanej tutaj strony http://urokmilosny24.pl , po miesiącu oczekiwania ona znowu powróciła. Tym razem już na dłużej. Minęło pół roku i znowu jest jak na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważałam, że feromony to mit, ogólnie nie jestem zbyt piękna i nie miałam nigdy powodzenia. Faceci zawsze woleli moje kolezanki. Ale spróbowałam ostatnio feromonow dla kobiet z pherowin.pl i ...zmieniłam zdanie. O dziwo ja też zaczęłam wzbudzać zainteresowanie facetów, i co było dla mnie wcześniej niewyobrażalne, oni sami za mną latają. Aż czuję się trochę dziwnie.... w swoim wyglądzie nic nie zmieniałam, dalej uwazam że jestem brzydka, i sama nie wiem co Ci faceci we mnie teraz widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magia naprawdę działa, przekonałam się na własnej skórze. Mąż wrócił do mnie po rytuale anielskim u rytualsity http://magia-anielska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×