Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SamantA77777

okropny ból gardła!!!

Polecane posty

Gość SamantA77777

witam, mam problem z gardłem. ok.2 tyg temu jedzac popcorn jego kawalek ("lupinka") utknal mi w dole gardla i nie moge sie go pozbyc. caly czas go czuje.. malo tego, to gardlo tak mnie boli, ze bol pulsacyjnie rozchodzi sie do mostka. probowalam sie go pozbyc ale nic nie pomaga.. czy ktos mial podobna sytuacje? jezeli tak, to prosze o rdy jak sie tego pozbyc i czy to jest niebezpieczne dla zdrowia i organizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty naginaj do laryngologa, niech Ci tę łupinę usunie, możliwe, ze zrobił się tam jakiś stan zapalny w ywniku ciągłego drażnienia. Wtedy dostaniesz od razu jakieś leki. Skoro do tej pory łupina siedzi, to nie ma szans, żeby sama zniknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamantA77777
dzieki za porade, ale juz od jakiegosc czasu boli coraz mnie, a moze sie do tego przyzwyczailam... jezeli chodzi o lekarzy, to mam na ich widok paniczny strach..wiec ciezko mi do nich chodzic... chyba ze juz naprawde musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiio

Inhalator, który świetnie sprawdzi się w praktyce przy niemowlakach to model Baby od firmy Sanity. Musisz pamiętać, że inhalator dla dorosłych przy niemowlaku może nie być dobrym pomysłem i się okaże, że będzie dla dziecka nieodpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×