Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość diaratek

Mieszkania Warszawa?

Polecane posty

Gość mefisto

Tak ja ostatnio znalazlem ciekawe mieszkania w Aleh Tur https://tur-nieruchomosci.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Ja mam mieszkanie od wwwconstruction, teraz na Wawrze kolejne inwestycje mają. Nie było żadnych problemów z nimi, jesteśmy bardzo zadowoleni 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Masz sporo różnych ofert mieszkaniowych dostępnych na www.PromoOferty.pl. Wynajmowałem za ich pośrednictwem i ogólnie byłem zadowolony więc może sobie również tam zajrzyj i poszukaj jakichś ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareczek45

Ja własnie jestem w trakcie poszukiwania mieszkania znalazlem ciekawe oferty https://tur-nieruchomosci.pl/    dzisiaj jade ogladac jedno z mieszkan, co do ceny Aleh Tur posiadaja ciekawe oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania

Niezdecydowanym polecam przyjrzenie się ofercie osiedla Wilania na Wilanowie. Piękna inwestycja otoczona zielenią, a wokół rozwijająca się, nowoczesna okolica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia32

Mieszkam w warszawie od roku na Białołęce i jest wspaniale idealne miejsce do zamieszkania a oferte przez przypadek znalzlem tutaj https://tur-nieruchomosci.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

Też będę niedługo mieszkał na Białołęce, ale na osiedlu Apartamenty Ostródzka, od razu brałem pod uwagę tą dzielnicę ze względu na w miarę przystępne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korell

A tam na Białołęce budują też osiedle Bliżej Gwiazd na Mehoffera, będzie tam Obserwatorium Gwiazd i Park Księżycowy, z którego mogą korzystać rodzice z dziećmi. Uważam że pomysł fajny, zupełnie nietypowe rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Home Invest ma ciekawe inwestycje. Sama rozważam Metro Park. Jestem po pierwszej rozmowie z doradcą i naprawdę atrakcyjnie to wygląda ,a słyszałam, że to porządny deweloper więc musze to poważnie przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

W miarę tanio za metr jest na Białołęce, od dewelopera z fabryki domów kupowałam mieszkanie. Szło się dogadać, by na jakieś waciki cenę opuścił. Osiedla akurat oni ładne budują, bo widziałam inne bloki tego dewelopera 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna33

Białołęka jest naprawdę dobrym miejscem na kupno mieszkania. Po pierwsze ceny są lepsze, lokalizacja też bardzo dobra i spokojniej niż w centrum Warszawy. Bardzo ładnie będzie na osiedlu classic, które sama rozważam mocno. Widziałam, że zdarzają się problemy, ale ponoć deweloper szybko się nimi zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka89

Wg moich obserwacji rynku bardzo prężnie rozwija się Piaseczno, rozpoczyna się powoli kolejny etap sprzedaży mieszkań w Dom Marzeń i jest to nieruchomośc warta uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza

Jeśli interesują Cię obrzeża Warszawy, ale z dobrą komunikacją do centrum to dobrym miejscem jest Targówek. Warszawski Świt od Home Invest prezentuje się rewelacyjnie. Nowe budownictwo , spokojna okolica oraz świetny dojazd do centrum. Metraż mieszkania do wyboru, masz kilka opcji, także na pewno znajdziesz coś dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Białołęka jest naprawdę dobrym miejscem na kupno mieszkania. Po pierwsze ceny są lepsze, lokalizacja też bardzo dobra i spokojniej niż w centrum Warszawy. Bardzo ładnie będzie na osiedlu classic, które sama rozważam mocno. Widziałam, że zdarzają się problemy, ale ponoć deweloper szybko się nimi zajmuje.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky

Ciekawą ofertę posiada Home Invest- mieszkania możesz znaleźć na Woli, Targówku, Bielanach- jak Tobie wygodniej. A są w wysokim standardzie i korzystnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur

Ja jestem wielkim fanem inwestycji Polnordu, aktualnie nie ma dla mnie na rynku lepszych osiedli. Stacja Kazimierz to kosmos i zamieszkanie tam to moje marzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzii

Nas zainteresowała oferta od developera Home Invest. Ciekawe rozwiązania architektoniczne, dobra lokalizacja i korzystna cena. Umowa już podpisana, czekamy na oddanie kluczy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka_wwa

Generalnie mi się wydaje, że najlepiej kupić mieszkanie gdzies w okolicy metra, dlatego podobają mi się inwestycje od Home Invest. Teraz rozważam zakup mieszkania na Targówki od nich i powiem szczerze, że chyba się zdecyduje, bo zapowiada się ciekawie, a komunikacja super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roki

 Długo szukaliśmy ciekawej oferty i w końcu tarfiliśmy na ofertę Home Invest, która przypadła nam do gustu. Jako jedyni mieli tak ciekawe warunki i standard, który nas zadowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaj

Z doświadczenia – Home Invest. Kupiłem od nich dwa mieszkania pod wynajem i jestem bardzo zadowolony. Klasa i zero niedomówień, a wiadomo, ze z deweloperami to nie jest takie oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertto

Polecam poszukiwanie mieszkania z firmą Krupa Nieruchomości, takie biuro zawsze wie, co i jak, i ma ciekawe oferty mieszkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, sam mam kilka mieszkań i głównie od Home Invest, bo z nimi jest po prostu najmniej problemów. Dobry i pewny deweloper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standard wykończenia mieszkań jest bardzo dobry. Mieszka się bardzo dobrze. Nie jest prawdą, że słychać sąsiadów za ścianą, my nic nie słyszymy. Bardzo polecam cena super jeśli chodzi o ta inwestycję w stosunku do tego co otrzymujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz kupić mieszkanie z rynku pierwotnego, to polecam Ci kontakt z Home Invest. Jak dla mnie bezkonkurencyjni na rynku. Zero stresu, jasne warunki i co najważniejsze – TERMINOWO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna inwestycja powstaje na Tarchominie - Apartamenty Nowy Tarchomin, deweloper to APM Development. Moim zdaniem warta uwagi, jeśli ktoś poszukuje dla siebie mieszkania albo na wynajem. To fajna okolica, dobrze skomunikowana z centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od małego mieszkam w Warszawie, więc nie wyobrażam sobie, żebym teraz mogła przeprowadzić się na obrzeża miasta. Po długich poszukiwaniach zdecydowaliśmy się zakupić mieszkanie od Nexity na Ursusie. Szukając własnego lokum zależało nam na dobrej lokalizacji, żeby mieć wszędzie blisko i takie też udało nam się znaleźć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zależy wam na przemyślanych inwestycjach to wydaje mi się, że spodoba wam się Dom Development, oni ce...ą się dobrze i starannie wykonanymi inwestycjami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×