Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna_29

Jak dlugo wytrzymacie bez seksu?

Polecane posty

Bo ja zyjac z mezem nie mam 7 miesiecy seksu przez klotnie.Niby ciezko mezczyzna jest zapomiec tak sadzi.Codziennie sobie jedzie na recznym i sadzi ze to nigdy nie jest nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domek z balkonem
to mam podobnie jak twój facet..osoba z która sie pokłoce..któa mnie zrani staje sie dla mnie obca.. rozumiem go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tydzień-dwa tygodnie to góra
a potem gwałcę starego i nie obchodzi mnie czy zmęczony i czy go głowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balkon z domkiem
Justyna_29, "Jak dlugo wytrzymacie bez seksu?" "ja ...nie mam 7 miesiecy seksu" Czy to jest bicie jakiegoś rekordu? Jakie środki dopingujące są dozwolone? - "Codziennie sobie jedzie na recznym", czy narusza tym regulamin zawodów? Czy dopuszczalna jest pomoc sąsiedzka, czy telefon do przyjaciela? Jaka jest nagroda za zwycięstwo? Czy tak może być do "zejścia" któregoś z zawodników, czy do pierwszej krwi, czy też może wyznaczony jest jakiś termin, powyżej którego pojedynek zostanie uznany za nierozstrzygnięty? Jako kobieta, trzymam za ciebie kciuki. JUSTYNA, JUSTYNA.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balkon z domkiem
tydzień-dwa tygodnie to góra, Cieniutko. Trza być twardym, nie miętkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reczny nigdy sie nie nudzi ale dziwi mnie to, ze nie uprawialiscie seksu 7 mies to jakas paranoja wyglada na to ze juz go nie pociagasz i chodzenie w bieliznie moze tu zaszkodzic pogadaj z nim o tym moze chce czegos nowego najgorsza jest monotonia w lozku dzis jedzie na recznym jutro na innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balkon z domkiem
fanrandek, "dziwi mnie to, ze nie uprawialiscie seksu 7 mies" - a to czemu? Czy dziwisz się sobie, że chociaż jesteś fanem randek to znasz, spotykasz kobiety, z którymi przez najbliższe 7 miesięcy nie umówisz się na randkę. Nawet nie przyjdzie ci to do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balkon z domkiem
"pogadaj z nim o tym moze chce czegos nowego" "dzis jedzie na recznym jutro na innej" - czy uważasz, że naszej bohaterce potzrebna jest wiedza na temat tego, że już jest jutro (coś nowego!!!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@balkon z domkiem no jesli dla ciebie normalne jest nieuprawianie seksu przez 7 mies z osoba, z ktora jestes to wybacz... jestem w takim razie nienormalny. widze ze co widzisz tak uwazasz :) nie bede tlumaczyl ci historii powstania mojego nicku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jesteś głupia
jasne i nie mów kobieto że facet 7 miesięcy se tylko sam wali hehehe śmiechu warty twój idiotyzm...przejżyj na oczy on musi kogoś mieć zacznij bardziej obserwować faceta bo niedługo zostaniesz na lodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jesteś głupia
aha i z mojego doświadczenia wiem że po takim czasie już nawet bielizna nie wystarczy przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stixisexy
Kochana, ja nie miałam seksu od miesiąca i już nie wytrzymuję, ale takie dzisiaj czasy, trzeba się dorabiać, gnamy za kasą i na nic nie starcza czasu, przychodzimy do domu, i mamy ochotę położyć się spać, a o igraszkach nawet nie myślimy, ale dzisiaj planuję romantyczną kolację, która zacznie się najwcześniej o 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×