Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jojol

CHRAPANIE- sprawdzone sposoby

Polecane posty

Gość jojol

na tę przypadłośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez mu nos zatkaj a tak na powaznie to tez mam ten problem nie da sie wogole spac moj tak glosno chrapie ze czasami sobie mysle czemu on tego nie slyszy i sie nie obudzi tylko ja musze kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojol
ja męża budzę kilka razy w nocy żeby nie chrapał,ale sama też się nie wysypiam .Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez on chrapie tylko wtedy jak sobie wczesniej wypije i ja mam przez to noc nieprzespana sa jakies preparaty do kupienia nie wiem dokladie jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojol
mój mąż chrapie co noc,nie ma znaczenia czy na trzeźwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojol
już próbowałam spać w innym pokoju ,ale ten dźwięk nawet przez ściany przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojol
Jak mu kiedyś zatkałam nos to zaczął chrapać tyłkiem :O sama nie wiem jak to robił, ale było jeszcze głosniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojol
to wyżej to nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojol
faktycznie na boku mniej chrapie,ale chrapie,tyle że ciszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, polecam Ci stronę www.chrapaniestop.pl i specjalistów z kliniki Medicus we Wrocławiu www.medicusdcl.pl Mój mąż miał też ogromny problem z chrapaniem, poddał się zabiegowi i chrapanie minęło jak ręką odjął:) Polecam wszystkim z czystym sumieniem tak klinikę, jak i sam zabieg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna W
Moja zaufana, ulubiona farmaceutka poleciła ostatnio Snoreblock. Zajrzałam na ich stronę - z resztą świetnie zrobioną i kupiłam w promocji - testuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż strasznie chrapał, nie mogłam spać budziłam go i wyzywałam, on w efekcie był na mnie zły i się w nocy kłóciliśmy zamiast spać. Moja koleżanka poleciła mi te tabletki http://tabletkinachrapanie.bebjo.pl stosował zaledwie 2 dni i przestał chrapać. Teraz mój mąż jest wypoczęty jak i ja. Nie ignorujcie chrapania moze się skonczyć źle dla waszych mężów czego skutkiem jest nie dotlenienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spośród wszystkich preparatów, które stosowałem na problemy z chrapaniem najlepszy okazał się ten http://nplink.net/8ab8ph7O , polecam dla wszystkich mających podobne dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim narzeczonym próbowaliśmy domowych sposobów ale nic nie dawały, dopiero listki snoreeza zadziałały tak że w nocy nie muszę nagle się w pośpiechu wynosić i nie zasypiam do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uciekaj z tym spamem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej istnieją naukowe, medyczne sposoby na walkę z chrapaniem. Wysoką skutecznością charakteryzują się między innymi aparaty CPAP, o których można przeczytać na stronie zdrowysen.info. Działają na zasadzie budowania stałego dodatniego ciśnienia w drogach oddechowych pacjenta, ich koszt nie jest zbyt wygórowany dzięki refundacji ze strony NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak czytam o jakichś tabletkach na chrapanie to mnie mierzi! Są wkładki do nosa, żeby udrożnić nos, ale wina zwykle leży w gardle. Mój mąż dopero po serii zabiegów laserowych oddycha normalnie. Przy okazji sama mam święty spokój, bo on tam tylko stwierdza, że się bardziej wysypia, nie kręci mu się w głowie rano. Zabieg robił we Wrocławiu w klinice Tesoro. Jak macie dosyć ,to męża za fraki i zafundować mu taki zabieg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×