Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabrysia_@---->-----

Zostawil mnie bo nie moge zajsc w ciaze...

Polecane posty

Gość Gabrysia_@---->-----

Mam 32 lata, od 4 lat staralismy sie o dziecko. Od 10 lat jestesmy malzenstwem, a znaczy sie bylismy. Zostawil mnie bo nie moge miec dzieci. Powiedzial: 'Nie chcialem zeby tak bylo, nie moge juz dluzej probowac i bezczynnie czekac'. Minal miesiac, za dwa miesiace sprawa rozwodowa. Jestem zalamana, nie mam nawet z kim pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia_@---->-----
Nie moge zapomniec tego jak to powiedzial. Ja jestem juz stara i sobie nikogo nie znajde bo bede o nim myslec. Spedze reszte zycia sama. Czy wiecie moze czy moge zadoptowac dziecko jako samotna matka???? Bardzo mi zalezy zeby je miec i juz nie wazne czy swoje czy adoptowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia_@---->-----
Tak mam ale czuje ze dotyka mnie depresja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia_@---->-----
Tak, mam ale czuje ze dotyka mnie depresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umcyk bumcyk bęc
samotna kobieta raczej dziecka nie może adpotować...sorka za porównanie ale w PL adopcja dziecka jest trudniejsza niż proces in-vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umcyk bumcyk bęc
adoptować oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia_@---->-----
Ale przeciez tyle jest niechcianych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umcyk bumcyk bęc
Gabrysia, to idź i powiedz to tym , którzy takie normy, wymagania, formalności ustalają. Leczyłaś się? Serio Cię to spotkało czy tylko sobie żartujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a leczyliscie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedział że to ty nie możesz mieć dzieci ??? Po za tym nie jesteś jeszcze za stara na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolczuje. Straszne, ze takich rzeczy przed slubem nie mozna zalatwic, tzn dogadac sie co dla kogo najwazniejsze w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ty sie zbadalas, ze wiesz, ze dziecka nie urodzisz? 32 lata masz i mowisz ze sobie kogos nie znajdziesz? Dziewczyno, starsze od Ciebie i po wiekszych przejsciach milosc znajduja :) A czemu masz myslec o nim skoro on ma za nic wasze spedzone lata. Glowa do gory! Jeszcze ci to wszystko na dobre wyjdzie :) Wiem co mowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiu bardzo Ci współczuję. Mam nadzieję, że wszystko poukłada Ci się tak, że będziesz mogła poczuć się spełniona i szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z jednym mozesz z drugim nie
wbrew pozorom wiele jest takich par. Odchodzi on lub ona, a potem znajduja sobie kogos z kim maja dziecko. takie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale nie znaczy to
przecież , że to Ty masz problem z zapłodnieniem. Równie dobrze może to być winna złego nasienia!!!!!!!!!!! Kochana wiem co pisze, bo u nas po dwukrotnym poronieniu okazuje się , że mąż ma złe wyniki hormonalne i może to być przyczyną..... Ja się przebadałam i raczej wszystko dobrze :( Ja też już mam różne myśli, ale nie mogę męża obwiniac..... Kocham go i dlatego będziemy musieli jakoś sobie z tym poradzić. Gabrysiu nie myśl tylko , że to może być jedynie Twoja wina!!!!!!!!!! Weź się w garść, a może znajdziesz partnera, który da Ci ten największy dar jakim jest dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypraszam sobie..
i nie pisz ze jestes stara bo tym obrazasz inne dziewczyny, m.in mnie bo jestem w twoim wieku;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reactiva
Witaj Gabrysiu! Ja własnie mam ten sam przypadek.Moj facet własnie mnie zostawia bo nie moge dac mu dziecka...Wiem jak sie czujesz. Jak bezurzyteczny inkubator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to ja1
smutne to co piszecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mow nikomu
a co mial zrobic , kazdy chce miec dzieci tezbym cie zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,...
smutne - ale postwcie sie tez w roli tego faceta ktory chce miec dziecko . punkt widzenia zmienia sie od punktu siedzenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,...
zakladam , ze skoro 4 lata staran to pzrebadani oboje , albo te starania były o kant dupy rozczaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glowa do gory Gabrysia !!!! ... Facet dochodzi, w sumie nie powinien, malzenstwo jest "na dobre i na zle"... ale z drugiej strony tez jestem w stanie w jakims topniu Go zrozumiec... Nie jestes stara, coz to za pomysl, znajdziesz jeszcze faceta z ktorym bedziesz szczesliwa i moze dziecka sie doczekacie (wlasnego albo adoptowanego)... mowi Ci to 38-letnia mama 19 miesiecznej coreczki :) Trzymaj sie !!! Zycie przed Toba !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... No niestety ale ja tez rozwodze sie z zona, bo przez dziesiec lat malzenstwa nie zaszla w ciaze .... umie sie modlic pod figura, plotkowac, trwonic moje pieniadze, ale w ciaze zajsc nie umie !!!! ..... .... a do kitu z taka kobieta !!!! ...niech sobie szuka innego naiwniaka .... ale nie znajdzie bo go ostrzege przed nia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,...
nie kazdy chce miec dziecko - wiec szanse ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja sytuacja odwrotna
To ja zostawiłam, bo on nie mógł mieć dzieci. Oczywiście nie była to bezpłodność całkowita tylko niepłodność, którą pewnie dałoby się wyleczyć. Ale jemu nie chciało się chodzić do lekarza, trybu życia nie zmienił (a nie był najzdrowszy), a już szczytem było to, że nawet palenia nie potrafił rzucić (a była to pierwsza sugestia lekarza). Na szczęście nie byliśmy małżeństwem. Też było mi ciężko po całej tej sytuacji - nie mogłam uwierzyć, że ktoś kogo kocham nie potrafi zrobić naprawdę kilku wyrzeczeń żeby postarać się o dziecko. Pół roku po rozstaniu zupełnie przypadkiem poznałam mojego obecnego partnera, z którym teraz mam pięknego synka. Głowa do góry- nie poddawaj się, bo widocznie ktoś inny jest pisany dla Ciebie i na tatę Twojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo halo alo
Ja też bardzo pragnę być w ciąży, skoro mój partner nie mógłby jej mieć to dlaczego miałabym być pozbawiona macierzyństwa. Daj mu prawo do szcześcia - czasami to jest jedyny cel w życiu młodego człowieka, zarówno kobiety jak i mężczyzny. To instynkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie,zycie,zycie..
nie wierze,ze tylko z tego powodu odszedl.musieliscie sie do tego zrec jak psy na pewno.nie wytrzymal i prysnal. takie zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzaj,,,
nie obrazaj mnie bo jestem w twoim wieku, NIE JESTES STARA! jestes kobieta dojrzala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×