Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nianiabialystok

Poszukuję pracy jako niania - Białystok

Polecane posty

Gość nianiabialystok

Witam. Jestem osobą młodą, uczciwą, mającą dobry kontakt z dziećmi. Posiadam doświadczenie w opiece nad nimi. Poszukuję pracy w Białymstoku, ewentualnie w okolicach od czerwca, najchętniej na dłuższy okres (jednak w gre wchodzi również opieka na okres wakacji). Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to proszę o zostawienie maila.:) Pozdrawiam serdecznie.

wiesz co a może, żeby zwiększyć swoje szanse na to, że znajdziesz paracę jako opiekunka założysz sobie profil na pomocedomowe.pl. dzięki takiej bazie moim zdaniem dużo łatwiej i szybciej można znaleźć pracę. Bo jak ktoś szuka opiekunki, czy gosposi może zajrzeć na ta stronkę i łatwiej mu będzie znaleźć osobę. Warto jest logować się w takich serwisach, żeby zwiększyć swoje szanse na to, że się znajdzie pracę.

Gość niania super mozg
gwiazdo a gdzie ten mail ??moz ebys podala czy mamy sie domyslac:O:O juz widze jaka rozgarnieta z ciebie niania:O:O:P

Gość w Bialymstoku to sie nie
oplaca pracowac jako niania. Placa po 500-600zl za 8h dziennie od poniedzialku do piatku:O Ciezko jest znalezc normalna i wyplacalna rodzine

Chyba chodziło o pozostawienie swojego adresu e-mail ;-) Może narazie nie jest to najlepiej płatna praca, ale myślę, że dosyć prędko się to może zmienić. Coraz więcej osób korzysta z takich pomocy, a żeby znaleźć naprawdę dobrą opiekunkę do dziecka to trzeba zapłacić. Faktycznie dobrym pomysłem jest zarejstrowanie się i stworzenie własnego profilu na takich portalach jak pomocedomowe.pl Tam zaglądają osoby, które szukają jakiejś pomocy więc warto mieć jakiś profil swój

Myślę,że to dobry pomysł, by ogłaszać się w takich miejscach jak na przykład pomocedomowe.pl. . Wtedy twoje szanse bycia zauważoną diametralnie wzrastają. Wydaje mi się, że jesli ktoś szuka niani to raczej właśnie w takich miejscach

Gość sdgdgdg
niania super mozg - napisałam przecież, że prosze o pozostawienie maila, więc proszę mnie nie obrażać, skoro nie potrafi Pani czytać ze zrozumieniem. ;) Reszcie dziękuje za porady. Co do pracy to jutro idę na rozmowę. Pozdrawiam serdecznie :)

Gość nianiabialystok
Pomyliłam nicka. Raz jeszcze pozdrawiam. :)

Noo i jak poszła rozmowa, jak poszła? :) Mam nadzieję, że udało się złapać pracę i to dobrą, a jeśli nie to może jednak spróbuj zarejestrować się na tym portalu pomocedomowe.pl :) Na pewno łatwiej będzie Ci coś znaleźć bo tam się ludzie ogłaszają, albo przeglądają profile osób które szukają pracy

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować