Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nianiabialystok

Poszukuję pracy jako niania - Białystok

Polecane posty

Gość nianiabialystok

Witam. Jestem osobą młodą, uczciwą, mającą dobry kontakt z dziećmi. Posiadam doświadczenie w opiece nad nimi. Poszukuję pracy w Białymstoku, ewentualnie w okolicach od czerwca, najchętniej na dłuższy okres (jednak w gre wchodzi również opieka na okres wakacji). Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to proszę o zostawienie maila.:) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co a może, żeby zwiększyć swoje szanse na to, że znajdziesz paracę jako opiekunka założysz sobie profil na pomocedomowe.pl. dzięki takiej bazie moim zdaniem dużo łatwiej i szybciej można znaleźć pracę. Bo jak ktoś szuka opiekunki, czy gosposi może zajrzeć na ta stronkę i łatwiej mu będzie znaleźć osobę. Warto jest logować się w takich serwisach, żeby zwiększyć swoje szanse na to, że się znajdzie pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niania super mozg
gwiazdo a gdzie ten mail ??moz ebys podala czy mamy sie domyslac:O:O juz widze jaka rozgarnieta z ciebie niania:O:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Bialymstoku to sie nie
oplaca pracowac jako niania. Placa po 500-600zl za 8h dziennie od poniedzialku do piatku:O Ciezko jest znalezc normalna i wyplacalna rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że to dobry pomysł, by ogłaszać się w takich miejscach jak na przykład pomocedomowe.pl. . Wtedy twoje szanse bycia zauważoną diametralnie wzrastają. Wydaje mi się, że jesli ktoś szuka niani to raczej właśnie w takich miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgdgdg
niania super mozg - napisałam przecież, że prosze o pozostawienie maila, więc proszę mnie nie obrażać, skoro nie potrafi Pani czytać ze zrozumieniem. ;) Reszcie dziękuje za porady. Co do pracy to jutro idę na rozmowę. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nianiabialystok
Pomyliłam nicka. Raz jeszcze pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×