Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zakłopotana_

Myślenie o byłym...

Polecane posty

Gość Zakłopotana_

Witajcie Mam pytanie skierowane do dziewczyn. Jak to jest? 2 lata temu zostawił mnie mój chłopak, właściwie narzeczony miesiąc przed naszym ślubem. Każdy uważał że dobrze ze tak się stało, bo niejedna osoba widziała jaki on jest tylko dla mnie było ciężko to dostrzec. OK, przezyłam to, z czasem przestało boleć, znalazłam fantastycznego nowego faceta, jestem szczęśliwa, planujemy przyszlość. Tylko dlaczego ciągle myślę o tamtym? I to jest najgorsze, że nie myślę w pozytywny sposób, tylko zastanawiam się cały czas jak ja mogłam być taka głupia i mu ufać. Teraz niedawno dowiedziałam się przez naszą klasę i wspólną koleżankę, że ma dziewczynę i że się z nią zaręczył jakiś czas temu i znowu ciągle myślę o tym tylko że w taki sposób, że jaka ta laska jest głupia i nawina, że wspólczuję jej takiego faceta. A jak patrzę na byłego to robi mi się niedobrze, ale mimo to podejmuję chociażby taki wysiłek, zeby dostać się do zablokowanych zdjęć tej laski i je po prostu zobaczyć..... Dlaczego tak jest????? Rozumiem, gdybym swojego życia nie miała poukladanego, ale swoje mam teraz naprawdę spokojne i z czlowiekim wartym wszystkiego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urazowoo
Masz chyba uraz.Zranil Cie.Jestes ciekawa....Zycz im szczescia.Jemu wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle ze to normalne
ze myslisz o bylym bo byl kims powaznym w twoim zyciu,mieliscie miec slub...a ile byliscie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakłopotana_
Do tego jest tak, że gdy widzę go na ulicy to odwracam głowe, wogóle nie chce na niego patrzeć, poza tym jak patrzę na te ich zdjęcia, na niego szczególnie bo dziewczyna jak dziewczyna cieszy się i widać jest nieświadoma z kim jest tak naprawdę....Ale na jego widok jest mi normalnie niedobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakłopotana_
Zostawił mnie po 3 latach..... Dodam, że po zaręczynach ja chciałam czekać ze slubem trochę dłuże, a to on naciskał żeby bylo szybciej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 32
Wiesz byliscie razem,wiec moze naturalne,ze patrzysz na zdiecia. Czy nie jest jednak tak,ze boli Cie jego szczescie ? Co on Ci takiego zrobil.Piszesz o nim,jakby byl zlym czlowiekiem...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzien bialy
a moze Ty go wciaz kochasz,co ???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mammmmm i ja
kochasz go na bank !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest jakas paranoja tez wchodze na nk i ogladam byla dziewczyne mojego obecnego chlopaka i jestem o nia zazdrosna ze z nia byl.... czasami mysle ze jestem jakas nienormalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juta 2222
Bo kocha sie tych bylych dalej czesto i nie sa jak widac obojetni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dziwi, że mając kolejnego faceta, i w miarę normalne z nim życie, interesujesz się sprawami byłego faceta, w dodatku masz czas o nim myśleć, i do tego oglądać zdjęcia jego kolejnej dziewczyny. Moim zdaniem, to chore. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie potrzebujesz wiecej czasu by zapomniec ale to normalny, zdrowy stan najwyrazniej to uczucie bylo bardzo silne odwracanie sie na ulicy nie pomoze potrzebujesz czasu powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoooooooooooooooooo
napisz wreszcie autorko,czy go wciaz jednak kochasz ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahajajaja
każda moja znajoma,koleżanka,dalsza znajoma i td myśli o byłym-obojętnie czy to był mąż czy chłopak.JA też,hehee.My kobiety jesteśmy sentymentalne i to nas gubi w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina 20 Toruń
Mam to samo... jestem z moim nowym chlopakiem juz rok a w wolnych chwilach.. nawet gdzy zasypiam przypominam sobie o moim bylym z ktorym bylam juz zareczona.. glupie co nie? znam to.... tez wchodze i patrze sie na jego nowa dzieczyne.. ale co sie dziwic ze zagladam na ich nk? skoro to byla moja kolezanka, chlopak ktorgo kochalam nad zycie.. bylam z nim od szczeniaka! a on mnie zdradzil. NIE MOGE GO ZAPOMNIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×