Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

12:54 [zgłoś do usunięcia] aaaaaaaaaaaaaadgdhdfh TEN TEMAT NIE ISTNIEJE założycielka drugiego tematu jest tak niestała w postanowieniach,że wstydziłabym sie tam przebywać razem z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt- ten post jest w pierwszej części topiku...żabko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik widzisz wkleiłam go poniewaz nie sadziłam nigdy że tyle przykrości spotka mnie z powodu wpadki. Ale to prawda "założycielka drugiego tematu jest tak niestała w postanowieniach,że wstydziłabym sie tam przebywać razem z nią" wstyd i beznadzieja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko akurat TAKIMI wpisami to się nie masz co przejmować.... olej to...i przede wszystkim myśl o sobie:D i włącz marzenia....to dla nas chyba najlepszy sposób:)Polecam zresztą wszystkim....Tym co im jest git i są szczęśliwi ,ale przede wszystkim całej reszcie....Ja od dziś postaram się tak właśnie robić----MARZYĆ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwileczke żabko fajnie ze jestes :) i dobrze ze w lepszym nastroju :) jovik------- czytalam wasze posty od mojego ostatniego wpisu i wiesz co juz myslalam ze cie opierdole "żabka pali"-a przepraszam skad wiesz?? ja wiem ze nie pali. jak bedziecie ja az tak atakowac to naprawde dziewczyna sie zniecheci i caly topik bedzie miala gdzies. jednego trzeba opieprzyc ale do drugiego przemowic inaczej,no naprawde nie jestesmy swieta inkwizycja pomagac nie znaczy tak szczuc,nie podoba mi sie taka agresja,nie tutaj,jovik jestes tak dlugo tutaj i co daly takie ataki??-nic i dobrze o tym wiesz. ja wiem ze to z troski ale bez przesady,nie podoba mi sie takie zachowanie,co nie oznacza ze popieram palacych, absolutnie, ale walcze o odrobine wyczucia, ktorego niektorym osobom tutaj braklo. a ŻABKA teraz walczy i juz sie nie zlamie TAK?? no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka wsiem 🖐️ życzę miłego wieczorku BP zabka 🌼 7 dni BP jesteś zuch dziewczynka 🌼 nie ma ludzi idealnych ja tez mam słabość do pewnych spraw i nie postępuję tak jak bym pragnął wiec moją grupa wsparcia jest kościół spowiedź przebaczenie żabko 🌼 trzymam kciuki i wierzę ze i tobie tez słoneczko zaświeci i będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.... Teraz, aby nie być gołosłowna podam liste BP Żabki: 26.01.2010r.----> data rzucenia palenia 20.04.2010r.---->druga proba po paleniu:( 5.05.2010r.------> trzecia deklaracja o BP 17.05.2010r.-----> powrót na topik po kolejnym paleniu:( (odliczanie od nowa). 26.05.2010r.----> znów od poczatku- wtopa nr 4 2.06.2010r.-----> powrot po paleniu fajek.... Nie zarzucajcie mi złosliwosci, bo nie po to to napisałam. Żabo- to dla Ciebie ode mnie!!!!!! Chyba czas najwyzszy podjąc decyzje- prosiłas o pomoc i składałas deklaracje bez pokrycia... czuje sie oszukana i wykorzystana!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik daj juz spokoj wszyscy wiemy jak bylo,nie rzucaj kamieniem bo ty tez masz jakies winy jak kazdy z nas koniec tematu a żabka trzyma sie dzielnie ok ja ide spac dobrej nocy wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.. juz daje...:D Ja nie pale:) Pozdrawiam, trzymajcie sie dzielnie- wszyscy:) Miło było Was poznać:) Ide na emeryture, byłam tu prawie 5 lat:D czego i wam życze. Buziaczki🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o to zebys sie wyniosla tylko uspokoila :P bo cie troszke tym razem ponioslo wyspijcie sie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no masakra jakaś Jovik 4 próby to nie wiele :P przez 10 lat rzucałam milion razy jak każdy palacz lub przynajmniej wiekszość Nie chce żebyś odchodziła jesteś na tym topiku od 23 11 2005 roku i wspierasz innych Niech tak zostanie na wieki. To nie twoja wina ze zawodzę więc nie widzę sensownego wytłumaczenia dlaczego masz się udać na emeryturę. Ja zawiodłam i to ja spadam widać nie nadaje się na takie tematy. Wszystkim którzy wierzyli we mnie i wierzą nadal z całego serca dziękuje ❤️ A na koniec gdyby rzucanie palenia było łatwe nikt by nie palił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik 🌼 :D no co ty za wcześnie na emeryturę i chcesz tak sobie nas tu zostawić nie nie nie bo jestem twoim dłużnikiem jutro oddam ci dług na @ musisz tu być zabka 🌼 musisz tu zostać bo jak każdy z nas powie to ze się tu nie nadaje to będzie koniec topiku BP nikt nikogo na sile nie uszczęśliwi Jeżeli ktoś próbuje tu oszukać bp to jest w błędzie bo oszukuje sam siebie a nie nas :D 🌼 bo my tu nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, co dzieje się na 51 str. topiku, to jakaś masakra jest, naprawdę. Wszyscy jesteśmy dorośli, a zachowujemy się jak rzucające fochem dzieciaki. Teraz może pousuwajmy się z NK, bo ktoś ze znajomych ośmielił się wyrazić swoje zdanie i np. było negatywne w stosunku do wpadki żabki. Żabko, gdyby palenie nie było nałogiem, chorobą zwaną nikotynizmem, to nikt nie chciałby tego rzucić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa na tym topiku osoby, tzw "filary", bez ktorych ten topik nie bylby "tym topikiem". Bez watpienia do takich osob nalezy jovik. Mam nadzieje, ze jej decyzja o emeryturze to afekt w przyplywie emocji... Zabko, to ze zalezy nam na tym, zebys byla z nami (czytaj: nie palila) widac i czuc w postach KAZDEGO z nas-mam nadzieje, ze nie zaprzeczysz... Prawdziwy "opier***" dostal Ci sie dopiero po ktorejs wpadce i to nie dlatgo, ze traktujemy Cie gorzej... Po prostu "klepanie Cie po pupci" i teksty "trudno, zacznij od nowa" skutkowaly tylko tym, ze kolejny raz siegalas po fajke:( Sprobowalismy drastyczniejszej metody i chcemy zeby zadzialala... "Po trupach do celu"- to takie modne ostatnio... Chodzi nam TYLKO o to zebys nie palila i robimy co mozemy. Jovik tez! Podobno cel uswieca srodki.... Jestem przekonana, za kazdy z nas zostalby potraktowany identycznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec tematu żabka pali -nie pali . Rzuca-nie rzuca. dostaje opierdol -czy nie dostaje. Nikt nie będzie odchodził z tematu!!!!!!!!!!!!!! JOVIK rozumiemy się (nie umiem zrobic złej miny) :( :/ :| :\ I się tak łatwo nie wywiniesz od postawienia tortu i szampana na 5 rocznice BP :D:D:D:D:D Bo normalnie bede znowu wyć !!!!!!!!!!!1 a tego chyba nie chcesz jovik prawda??? Powiedz że nie odejdziesz i że zgoda bo spać nie będę mogła :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o to zebys sie wyniosla tylko uspokoila bo cie troszke tym razem ponioslo" nie zgadzam sie że jovik poniosło Ona broni tylko swojego zdania na domiar konstruktywnie i rzeczowo wiec sadny dzien nie wiem w czym ja poniosło ? A to ze dajemy żabie cos do zrozumienia to chyba dobrze ... Takie jest moje zdanie Nie jestesmy tutaj tylko od chwalenia ale takze od tego by przygadać jak ktoś sie bedzie wyłamywał ot i tyle jovik----> natychmiast mi tu wracaj :) dla wszystkich bywalców bez wyjatku Dobrej Nocy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś próbuje tu oszukać bp to jest w błędzie bo oszukuje sam siebie a nie nas" Złosliwiec otóż to !!!! otóz to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I do wszystkich bywalców : Jest taka niepisana zasada na kaffe że pomarańczki czyli nickowców niezalogowanych trzeba zawsze traktować z dystansem , przymrużeniem oka i pewna dozą ironi !!! Najzwyklej na świecie wpisy pomaranczek trzeba traktować z wielkim dystansem :) to kwoli wyjasnienia wpisu z tamtego topa ;) mam nadzieje ze dzisiaj będzie lepszy dzien tutaj na topiku ;) nie palimy , pachniemy !!! na koniec mój bilans i przyoszczędzona kasa ( kiedy ja będe miał tyle hajsu co złosliwiec ? ;) ) Nie palę już 403 dni (+ 04g36m50s). Ilość niewypalonych papierosów: 5644. Będę żyć dłużej o 43 dni (+ 02g51m36s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2681,22 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mam malutko czasu i Was nie poczytam a mam troszke zaległości nadrobie obiecuje . Jade dziś do Białego Dunajca bede odpoczywać, ale moje myśli będa i z Wami Trzymajcie się pachnąco mIłego dnia Do POniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17.09.2009 , 07:44 tak odpowiedział na mój post REgres cyt. rzucasz setny raz bo tak naprawdę nie chcesz rzucić tego świństwa ... moze ten topik ci pomoże ? spróbuj jeszcze raz No i żabka spróbowałam, jest fajnie do tej pory. Pozdr. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob mi dodała : cyt "mamuska 44 od ciebie zaczne trzymam mocno kciuki za twoje niepalenie bo ty juz wiesz jak fajnie jest niepalic pomysl o tych dobrych chwilach bez peta o tym smrodzie zrob doswiadczenie ktore mi na poczatku pomagalo wrzuc pety do białej miseczki albo na bialy spodek i poczekaj z 15 -20 minut zalej mala iloscia wody i zobacz jakie to bedzie zolte brazow esyfiaste i smierdzace ja tez bylam twardym zawodnikiem ale jakos dzien po dniu mija najbardziej sie boje co bedzie jak urodze czy mnie ten nalog znowu nie wciagnie to jest moj wielki lek Chyba z tego skorzystałam. No to spadam. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja witam również na moment przed pracą:)Pachnaca-----udanego wypoczynku,pogodę masz pewną,widocznie sobie zasłużyłaś nie to co ja:( Miłego dnia wszystkim i korzystajcie ze słoneczka jak możecie---pamiętacie jak narzekaliśmy jak lało?!No więc teraz trza się cieszyć słońcem ,bo niewiadomo jak długo go będziemy mieć:) Pa BP i do pracy rodacy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade dziś do Białego Dunajca " pachnaca aga i juz ci zazdroszczę Tam jest pięknie a i do Zakopca i Bukowiny Tatrzańskiej rzut beretem Miłego odpoczynku 🌻 Miłego dnia dla bywalczyń i bywalców 🖐️ ps.ja dalej zarzucony robotą w pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×