Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

aber123 Oj-to co mówisz to jeszcze inna reakcja-a napisz mi czy jesteś po pełnej 10 tygodniowej kuracji plasterkami? Wszystkim Wam bardzo dziękuję za wsparcie-dla mnie to bardzo dużo. Jestem czasami b.nerwowa-ale od wczoraj wiem,że muszę cos zacząć robić i wtedy jest lżej.Dzisiaj zadziałało.Tak się zapracowałam,że zapomniałam o nerwach,papierosach i jedzeniu. A właśnie-ile przybraliście na wadze po rzuceniu papierosów? Ja po 6 tygodniach....4 kg--MASAKRA-- ale już przestałam palić-nieodwołalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolik123---> damy o kilogramach nie rozmawiaja:classic_cool: i jakie ładne emoty strzelasz...... a powiedz o sobie cos jeszcze...w jakim wieku jestes (moze i pisałas ale ja mam juz skleroze) i ew. czy masz rodzinke???? Ja jestem w wieku 18 plus vat i mam 2 córcie. Dobrze,ze wkurzyłas sie na fajki- to najlepsze podejscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik Mam 30 +Vat i mam 2 synów. Kocham uprawiać róże na swojej działce,jestem z Wrocławia,kocham komputer,gadanie w sieci i ogólnie niewyobrażam sobie życia bez internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam sie z wami przywitac 🖐️ Jest mi bardzo glupio ze w ogole sie nie pokazuje. Onego czasu napisalam ze bede zagladac tu codziennie slowa nie dotrzymalam. Pozdrawiam nowych klubowiczow tego topika i zycze wytrwalosci w niepaleniu . Ja nadal niepale z czego jestem bardzo dumna mam chwilowe zalamania ale to jest pryszcz do tego co na poczatku. Mam troche zaleglosci ale postaram sie nadrobic Kochani bardzo mocno Was wszystkich pozdrawiam bez wyjatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A a się tak napracowałam i mi usunęło wpis Regres Wszystkiego Najlepszego:* Jovik kochana wklej swój licznik bo coś mi się pomieszało:D Lorika zakochaniec:P wiosna idzie :D jolik Plastry Ja jak stosowałam to trafiam na takie które trzeba było zdejmować na noc :D polecam ten sposób bo w nocy jestes wolna od nikotyny a po skonczeniu kuracji będziesz sie czuła pewnie kilka razy kupowałam plastry i albo kończyłam na jednej albo używałam jeden na dwa dni(chciałam być sprytniejsza) bez rezultatów Więc jeśli ci pomagają to radze cala kuracje zrobić zostawiam liste:**** BP -11 02 2011 1. Zlosliwiec ------------->2136 BP( ❤️ 08.04.2005) 🌻 (5lat 10 mies3dni) 2. Jovik-------------------->1195 BP ❤️ (05.11.2005)🌻 (5 lat 3 mes 6dni) 3. mordusiak-------------->1139 BP ❤️ (09 02 2008)🌻 (3lata 2dni) 4.Balbina------------------> 1132 BP ❤️ (16.02.2008) 🌻 (2 lata 11 mies 26 dni) 5. Sadny dzien -----------> 1085 BP ❤️(23 .02.2008)🌻 (2lata 11 mies 19dni) 6. Neri11 ------------------> 917 BP ❤️ (10.08 2008)🌻 (2 lata 6 mies1dni) 7. AgaB--------------------->903 BP❤️ (02.09.2008)🌻 (2lata 5mies 9dni) 8. Bella 1962 -------------> 849 BP ❤️ (29.10.2008) 🌻 (2 lata 3 mies 14 dni) 9. Pachnąca aga ---------->798 BP❤️ (06.12.2008)🌻 (2 lata 2 mies5dni) 10. Ojejkujejku ------------>797 BP ❤️ (07.12.2008)🌻 (2 lata 2 mies4dni) 11. Regres ---------------->652 BP ❤️ (01.05.2009) 🌻 (1rok9 mies10dni) 12.Vonk ------------------->524 BP ❤️ (05 09.2009)🌻 ( 1rok 5 mies6dni) 13 Jullka 01--------------->517 BP ❤️ (13.09.2009)🌻 (1 rok 4 mies 26dni) 14.Mamuska44 ---------->514 BP ❤️ (16.09.2009)🌻 (1rok 4 mies 23dni) 15.Farbowana_lisica ---->501 BP ❤️ (08.11.2009)🌻 (1 rok 3 mes3 dni ) 16 Lorika ----------------->393 BP ❤️ (11.01.2010)🌻 (ROK 1 mies) 17.Witch321 ------------->401 BP ❤️ (17.01.2010)🌻 (ROK22dni) 18 Grace R --------------->385 BP ❤️ (23.01.2010)🌻 ( ROK19dni) 19.Basiek1 ---------------->333 BP ❤️ (16.03.2010)🌻 (10mies 23dni) 20.Żabka ------------------->255 BP ❤️ (01.06.2010)(🌻 (8 mies 10dni) 21. dodob--------------------214 BP ❤️ (14.07.2010) 🌻 (6 mies 25dni) 22. Ja-ka----------------------196 Bp❤️ (31.07.2010) 🌻 (6 mies 11dni) 23.leloof----------------------152 BP❤️ (13.09.2010)🌻 (4 mies26dni) 24, Mama Vonka------------88 BP❤️ (16.11.2010) 🌻 (2mies 27 dni) 25 madziuchna -------------82BP ❤️ (22 11 2010)🌻 (2mies 20dni) 26 Niebieska Tecza----------67 BP❤️ (07 12 2010)🌻(2 mies 4dni) 27Aber123--------------------42 BP❤️ {01 01 2011}🌻 (1mies 11dni) 28 Lokomotywa--------------22 BP❤️(21.01.2011)🌻(22dni) 29Pysia35---------------------19 BP❤️ (24.01.2011)🌻 (19dni) 30monamas-------------------4 BP❤️ (07.02.2011) 🌻(4 dzień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka---:D ja nie mam licznika:D licze tylko na Twój:D Ide do pracy:) Jolik, ilu procentowa stawka vat? moja to-23:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry piątkowo :) Melduję się BP i bardzo się z tego mojego stanu cieszę :) Jestem już w pracy, zajadam śniadanie i powoli zabieram się za papierki :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam wczorak wszystkim za życzenia imieninowe :) dzisiaj trochę pracy więc mnie za dużo tu dzisiaj nie będzie 🖐️ Miłego Dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Vat-23%-wiadomo 42 dzień BP-nadal mi bardzo ciężko-czy ze mną jest coś nie tak? Było mi dużo lżej w 3 i 4 tygodniu niż teraz-już dawno nie chciało mi się palić rano a dzisiaj tak-jak tylko otworzyłam oczy. Wczoraj czytałam książeczkę Carre,go i jakoś dotarłam do wieczora-czytanko,spacer,sprzątanko,palenie w kominku...aż zasnęłam. Dzisiaj będzie to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolik--> posłuchaj weteranki rzucania (to mój trzeci i ostatni raz). To, czy będziesz tęskniła za papierosem zależy od rangi jaką mu nadasz - albo nadal będziesz myśleć o papierosie jak o czymś wyjątkowym, czy papieros będzie niczym nie wartą kupką trującego tytoniu. Pomyśl ilu palaczy dałoby się pokroić za to, żeby przestali palić. U Ciebie stan abstynencji nikotynowej jest już faktem, więc możesz się tylko cieszyć, że wygrałaś z tym dziadostwem. Teraz najważniejsze utrwalić w swobie stan nałogowego nie palenia. Tak więc trzymam kciuki i życzę wytrwałości :) PS. Ja się cieszę z biegnącego już 5-go dnia bez peta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
to to świetnie, że udało rzucić ci palenie! Mnie też .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę rzucić, ale wtedy zanudzę się na śmierć! To moja jedyna rozrywka w życiu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika--> :):):) Kostucha--> no ja tam znam inne rozrywki, zdecydowanie bardziej przyjemne i zdrowsze :) A to jaką rozrywkę Ty będziesz "uprawiać", to już wyłącznie Twoja decyzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas No,pięknie odpowiadasz i mądrze. Ale nie rozumiem co to ma się do tego,że rzuciłam palenie i jest mi ciężko. Nie myślę o papierosie,że istnieje lub smakuje,bo jak postanowiłam nie palić to nie będę palić.Ale faktem jest,że nie umiem wpadać w euforię i święcie wierzyć w swoje szczęście jakim jest fakt niepalenia.Kojarzy mi się to trochę w jakieś wiary typu amway albo sekty religijne.Sorki jeśli żle mówię,ale bardzo chcę pozbyć się tego głupiego nałogu,bo mam duszę wolnego człowieka,a przy tych ograniczeniach narzuconych mi przez Pańswo polskie nie da się dłużej swobodnie żyć i palić.Więc rzuciłam palenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolik--> prosiłaś o pomoc i wsparcie, więc postanowiłam napisać, co myślę. Od Ciebie zależy jak przyjmiesz moje słowa i co oraz czy w ogóle coś z nimi zrobisz... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochana pachnąca ekipko 🌻🌻🌻 Dawno mnie nie było...tzn czasem byłam, ale tylko looknąć szybciutko co tam u Was i uciekałam do swoich zajęc które jakoś zaczeły sie mnożyć poza moją kontrolą :o Do tego moja mama znów zaczęła mieć problemy z sercem (na szczęscie nie truje go już dymem!!!!) także było (i jest) sporo na głowie... Monia - super że znów jesteś!!!!!!!! Regres - spóznione ale szczere...wszystkiego naj naj naj w pachnacej aurze, oczywiście :) Dla całej reszty serdeczne pozdrowionka i respekcik dla nowicjuszy!!!! Postaram się cześciej tu bywać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo Vonk dzięki za życzenia :D pozdrów mamę i niech szybko wraca do zdrowia z sercem to nie przelewki ale jestem nadziei że wszytko bedzie OK ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) To mój 27 dzień BP :-) jestem taka dumna ..... i taka jakas dzsiiaj strasznie nerwowa:-( Nie jest to moja pierwsza próba rzucenia oczywiście ale mam nadzieje że ostatnia i w końcu mi się uda. Potrzebuje bardzo wsparcia bo zaczynam tracić motywacje:-( Fajnie mi bez tych cmików nic nie smierdzi i przede wszystkim nic nie muszę...wychodziłam palić do garażu bo w domu przy dzieciach nie paliłam mam na stanie dwóch synow 10 latka i 3 latka:-) Wspomagam się gumami nicorette Przez pierwsze dwa tygodnie przybrałam ok 3 kg teraz juz je straciłam:-) ale mimo to mam teraz strasznie cięzkie dni Im dłuzej BP tym jakos gorzej mi idzie brak juz tej euforii ze tak fajnie byc lekkim i czystym Pozdrawiam pachnące grono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas Nie denerwuj się na mnie-tak poprostu chyba jest,że wszystkim jest ciężko,jak by nie było to nie byłoby nas tutaj.Taki nałóg.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas Nie denerwuj się na mnie-tak poprostu chyba jest,że wszystkim jest ciężko,jak by nie było to nie byłoby nas tutaj.Taki nałóg.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolik--> nie denerwuję się na Ciebie, spokojnie :) I właśnie, żeby się nie denerwować nie będę Ci "truć" o tym jak wspaniale jest nie palić. Mnie się to podoba, dlatego łatwiej mi przestawić myślenie na normalny stan jakim jest nie palenie :) Miłego wieczoru piątkowego dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika--> ten jeden papieros będzie powrotem do nałogu, więc nie warto... Mój jeden papieros w październiku (zapalony na odstresowanie) spowodował kilkumiesięczny papierosowy ciąg... Wytrwaj, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek:D:D jak dobrze,ze dałas znak,ze jestes:D:D Pisz tu z nami... bardzo Cię tu brakuje:) Mamy tu nowe kolezanki:) Jolik:) nie ma łatwo- ale jak juz sie podjęłas tego trudu to walcz!!!!!! Jeszcze musuisz sobie licznik zainstalowac, bys liczyła sobie "przebieg BP":P:P:P Pozdrawiam:) Mnie cos grypa łamie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę wszystkim miłego weekendu :D jovik 🌼 nie choruj zdrówka życzę basiek 🌼 macham do ciebie 🖐️ :D lorika 🌼 pomyśl o czymś przyjemnym a śmierdziel da ci spokój no no ani mi się warz 🌼 my nie palimy my pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×