Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Dzień dobry:) Ale imprezka wczoraj była;)z okazji Dnia Chłopaka:) Szpilki,czułam w kościach,że jesteś z nami,bardzo się cieszę,wkrótce NA PEWNO dołączysz do naszego grona🌻 Wszystkim życzę udanej pogody i uciekam,bo mam gości i szykuję jedzonko :) 🌻🌻nie palimy🌻🌻pachniemy🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich miło i serdecznie.Zapraszam Was na kawę,czy herbatę Do tego szarlotkę którą upiekła. córka. Życzę Wam miłego,pachnącego dnia.Nowicjuszom wytrwałości BP.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:-) Szpiki jak będziesz psychicznie przygotowana, to do nas dołączysz:-) @gusia myślę, że nie masz kaca:-D xx444 dziękuję za kawę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękną,słoneczną niedzielę:) 🌻Żabka:) 🌻Regres:) 🌻Nevada:) 🌻Złośliwiec:) 🌻Kaja:) 🌻Grzesław:) 🌻Madziuchna:) 🌻xx444:) 🌻Monamas:) 🌻Jovik:) 🌻Ojejkujejku:) 🌻Sądny Dzień:) 🌻Lorika:) 🌻Mariola:) 🌻Pachnąca Aga:) 🌻Mamuśka:) 🌻Dodob:) 🌻Vonk:) 🌻Trufelka? 🌻Lazurowe niebo? 🌻Szpilki? 🌻El-emka? Grzesław,nie miałam kaca;) U mnie codziennie goście:) Wszystkim udanej niedzieli👄BP🌻 Czy ktoś może poradzić jaką nawigację kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja Dziękuję za 👄 i wklejam swój liczniczek: Nie palę już 40 dni (+ 06g28m45s). Ilość niewypalonych papierosów: 724. Będę żyć dłużej o 5 dni (+ 12g53m27s)! Zaoszczędzone pieniądze: 398,67 zł! Zawdzięczam to sobie też,ale przede wszystkim trwam w tym stanie BP dzięki Wam wszystkim🌻❤️ Dzięki,dzięki,dzięki:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani :) Dla Wszystkich ogromne uśmiechy i pozytywne fluidy :) :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Monamas jak zwykle cała jest w motylkach:-) @gusia 🌻 Kaja🌻 Złośliwiec już chyba lepiej kręgosłup? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia polecam Pentagram Nomad - tania i niezawodna, najlepiej odblokowaną bo można potem samemu aktualizacje za free ściągać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie przywitam :) Juz w pracy i przede wszystkim ZDROWY :) Mineła jelitówka i jest OK To dzięki wam i waszym życzeniom szybkiego powrotu do zdrowia ;) jak tam ? nie palicie nadal ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jaka cisza:(Ja piję kawę,wcinam ciasto;),zapraszam do siebie... Co u Was słychać starzy bywalcy i świeżynki???Trwacie BP??? :) Regres,cieszę się,żeś zdrów:)mnie niestety męczą te zatoki,choć funkcjonuję normalnie(można się przyzwyczaić do bólu) i jutro do lekarza pójdę,bo nie mogę jeździć na rowerze:(ale jeżdżę:O :) Mariola,men zdecyduję się na tą nawigację:) Ja nadal walczę z zielskiem i coraz ładniej robi się wokół domku i na ogrodzie:) 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich pachnących.Nie lubię poniedziałków,ale cóż pracować trzeba,żeby na starość mieć zasłużoną emeryturę.Kochani życzę Wszystkim miłego dnia,a ja wracam do swojej księgowości tzn.cyferków. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslaw 😘 witam poniedzialkowo,duzo usmiechu i radosci na caly tydzien i pamietajcie ,my nie palimy😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i ja macham do Was... humor mój do bani jak i zycie.... totalny dóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóółłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł i głęboki............................................................ pachnacego wieczoru Wam zycze...🌻 dla kazdego z Was 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj madziuchna, nie smuć się proszę. Jest czasami taki dzień,że człowiek nie ma nastroju - takie jest życie. Jutro będzie lepiej.Jesteś młoda więc ciesz się życiem. Nasz Grześ jest zajęty wykopkami ale pewnie niedługo się skończą i znów będzie nas witał każdego dnia.Życzę dobrej nocki i kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna 04 😘 zakop szybciutko ten dol 🌻 bo klapsa dostaniesz 😘 posylam usmiech i przytulam 😘 nie smuc sie prosze 😘 jestes w dobrych rekach nie pozwola Ci sie smucic koledzy ze stronki heh 😘 Grzeslaw sie dotlenia ,wspaniala sprawa,ja juz po wykopkach,teraz jak sie nie pali to jest duza dawka swiezego powietrza,frajda,lubie wykopki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna04 - kiedyś śpiewał przepięknie lider zespołu Dżem - Rysiek " W życiu piękne są tylko chwile ..." Więc żyj zawsze tą piękną chwilą. Reszta też niech się nie smuci. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Zapraszam na kawę,herbatę;dziś bez ciasta,lepiej jakiś owoc :) 🌻Madziuchna,przesyłam ❤️ ❤️❤️,na pewno nasze dobre serduszka pomogą przetrwać te złe chwile. *Żabka,co u Ciebie?Nie świętowaliśmy na twojej malutkiej rocznicy:( *Nevada?U Ciebie m-c za 3 dni;) *Jovik,zobacz jak tydzień minął,nie obejrzysz się i mąż już będzie Cię tulił;) *Grzesław,pogoda śliczna,więc wykopki na pewno udane.:) Miłego dnia🌻 Bo nie palić 🌻to piękna rzecz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwalcie mnie trochę,bo to dodaje siły:):):) Dziś minie 6 tygodni jak nie palę!!!! Najlepsze jest to,że nie rusza mnie papieros.Mam ciągotki,tzn,coś mi tam czasem chce się,ale wtedy niezastąpione chrupanie rzodkiewki,kalarepki,jabłka,słoneczniku itp, i jest dobrze.Kontakt z Wami daje mi wielką siłę❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia to może ja zaczne ;) BRAWO I JESZCZE RAZ BRAWO a za te 6 tyg ---🌻 :D madziuchna co się stało? Opowiedz nam tutaj czemu dół cię dopadł? nie ma sie co martwić,świat jest piękny :D bez względu na wszystko Grzesiu ty wykopku :P hehehehe co wy z tymi wykopkami ? :D Ja to jak chce ziemniaki to idę na warzywniaka i mam i nie muszę nic wykopywać :D wiem,wiem ... ja taki miastowy i wygodny burek jestem :P 🖐️ załoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontakt z Wami daje mi wielką siłę" Mnie też dał kopa i daje cały czas :) To dzięki ludziom z tego topika miałem siłę grubo ponad 2 lata wstecz rzucić palenie To oni mnie wspierali i dawali radę za co wam BARDZOOOO DZIĘKUJĘ :) nie wymieniam z nicków ale ci o których mowa dobrze wiedzą że mi pomogli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani BP👄 Widze,że ruch w interesie aż swiszczy-piszczy! I dobrze- fajki to wstrętny nałóg i nie ma nawet usprawiedliwienia dla palących:( Uswiadomiłam właśnie sobie,ze jeszcze tylko miesiąc i będe świętować z Wami moje 6-te urodziny BP:D:D:D gusiu, słoneczko Ty moje:) To juz 3-ci tydzień "leci" jak nie ma mego męża, aż mnie palce bola od sms-ów:p To dla nas nowe doświadczenie, ale pocieszam sie myslą,że to tylko taka chwilowa zmiana w zyciu, która potrwa może pół ,może z rok....jakos dam rade a jak nie to mam Was:) Pomożecie w ciężkich chwilach, prawda? madziuchna- zakopać dół!!!! Przybywac do nas!!!! Pozdrawiam cieplutko. Dla każdego z Was z osobna przesyłam 🌻 Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomożecie w ciężkich chwilach, prawda?" POMOŻEMY :D będzie dobrze Joviś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie bedzie niczego, bo jestem glupia i jedynie wmawiam sobie rozne rzeczy, a jak przyjdzie co do czego to dostaje malpiego rozumu zawiodlam siebie, zawiodlam Was, zawiodlam chyba wszystkich, ktorzy we mnie wierzyli - najgorsze jest to, iz ja bylam taka pewna w moim postanowieniu... wystarczyla chwila zwatpienia zreszta, czuje sie okropnie, musze to wszystko przemyslec jeszcze raz🖐️:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw sie pochwalę :D Nie najpierw sie przywitam :D teraz się pochwale Nie palę już 33 dni (+ 12g48m53s). Ilość niewypalonych papierosów: 1006. Będę żyć dłużej o 7 dni (+ 16g26m12s)! Zaoszczędzone pieniądze: 543,25 zł! Agus no niestety nie świętowaliśmy ale za to dziś zapraszam wszystkich na ciacho i kawe a co nalezy sie:D Jovik POMOŻEMY:* Madziuchna wiem że bywa źle ale kochana mozesz zawsze na nas polegoć i liczyć.Przynajmniej psychicznie.❤️ nevada Gdyby rzucanie palenia było łatwe to każdy by rzucił, to uzależnienie narkotyczne, tylko chwila wystarczy by do tego wrocic. Dopóki wolczysz jestes zwycięzcą PAMIĘTAJ !!!. Daj sobie teraz troche czasu pozbieraj się i wróc do nas my tu czekamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×