Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość m@rtunia@
Do niepaląca. Podjęłaś słuszną decyzję,że rzuciłaś to świństwo (g..no). Twój organizm zacznie się teraz odtruwa i pewne objawy mogą byc troche dokuczliwe, ale da się to przezyc. Musisz to przetrwac i nie poddawac sie, to trudne ale nie niemozliwe. Pomysl o samych zaletach rzucenia tego g....Myślę, ze po 2-ch tygodniach jest juz lżej i potem to trzeba się tylko pilnowac. Trzymam za Ciebie kciuki, bo ja też dopiero na starcie jestem w tym biegu do "wolności". Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepalącaonaona Witaj na pokładzie. tak trzymaj. objawy które opisujesz znikną na pewno ale kiedy to zależy od tego jak dużo paliłas i jak długo. napisz nam coś o sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze nowe duszyczki :) niepalaca i iiiiiii zapomnialam nicku ;/ ale wiadomo o kogo chodzi :) za kazdym razem w chwilach zwatpienia przypominajcie sobie o powodach dla ktorych rzucilyscie o smrodzie,kaszlu i pustkach w portfelu :) @gusia wyprobujesz,ocenisz :) moze ten Ci sie nie polamie,ja mam nadzieje ze ten moj kettler to trafiona inwestycja :) deptam na nim tyle samo co zawsze ale jestem mokruska,7 poty ze mnie wyciska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam kettlera ale używanego i bez licznika :( po pół godzinie trochę skrzypi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma licznik i jeszcze sie nie zepsul :D we wszystkich wczesniejszych po kilku razach licznik klekal a w tym ostatnim po pierwszym cwiczeniu przestal liczyc ten moj to jest kettller vario z linkami Zabka najlepiej na stronie sklepu kettler polska zapytac czym najlepiej przesmarowac tloki,podadza mam nadzieje nazwe konkretnego smaru.Mnie narazie nic nie skrzypi,tloki szumia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Martunia 🌻,będziemy u Ciebie na torciku;) Niepalącaonaona🌻 Świetnie Wam idzie:Dtak trzymać-nie palimy🌻pachniemy🌻 Sądny Dzień,na pewno trafiona:) Żabko,masz rację,nas nie dotyczą reklamy rzucania papierosów. Pachnącej niedzieli🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia------takie deptanie ro zdrowy a jak przyjemny nalog teraz tak mysle i za chiny nie moge sobie przypomniec jak to sie stalo ze siegnelam po steper,chyba samo mi sie tak jakos zachcialo,bo nikt ze znajomych nie deptal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtunia@
Kochani trzymam się dalej pachąca i BP. Kolejny dzień minął i jakoś leci. Oczywiście @gusia wpadajcie wszyscy 7 na pachnący torcik. Napiszcie kochani czy myślicie jeszcze opapierosku mimo, że nie palicie już kilka lat? No nie żebym się tu skręcała z powodu braku nikotyny, ale zdarza mi się pomyśle o tym g..nie. Mam to szczęście, że mąż nie pali (rzucił z 15 lat temu) a córka i syn również nie palą - na szczęście nigdy się nie nauczyli. Aha no i oczywiście od 7.11. nie palę również JA Sciskam Was wszystkich b. mocno, zajrzę pozniej bo teraz jakiś obiad trzeba przygotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie :D i zycze milej niedzieli :D sadny dzien 🌼 w pierwszym dniu to ciężko mi było 5 minut deptać :D teraz już pół godzinki to na luzaku deptam :D @gusia 🌼 do zobaczenia na imprezie :D m@rtuni@ 🌼 aby do 7-11 będę bo jestem łasuchem na słodkości nie przegapię takiej okazji :D niepalącaonaona 🌼 co u ciebie wszystko OK. :D za najbardziej potrzebujących trzymam 2 wolne nie zajete śmierdzielem kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Kawa zaparzona,pyszny jabłecznik też na stoliku-zapraszam:D :DMartunia,czasem pomyślę o papierosie,o paleniu,ale gdy przypomnę sobie ten nieznośny zapaszek,to odechciewa mi się fajek:O Wczoraj byłam u ciotek palaczek,ale przesiąknęłam dymem,szczególnie włosy. Jesteś naprawdę dzielna,niecały miesiąc,a Ty prawie nie myślisz o papierosie. To super,jesteś przykładem dla innych,co chcą rzucić. :DNiepalącaonaona,co u Ciebie? U mnie popaduje deszcz,jest ciepło.Dziś kończę jesienne porządki,w końcu.;) Czas zabrać się za pierogi,krokiety itp,w tym roku jestem jakoś o miesiąc do tyłu,ale nie przejmuję się tym,jestem oazą spokoju:) U dzieci w pokoju nowe meble są,pachnie świeżością,porządkiem,tylko muszę dokupić rolety,firanki i nowy dywanik i będzie ślicznie. Udanego tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@tunia@
Witam wszystkich w deszczowy i pochmurny poniedziałek. Kolejny dzień BP i jakoś leci. Ja też już myślę o zbiliżających się Świętach, zakupach i całym tym zamieszaniu - może i dobrze, nie myli się wtedy o śmierdziuchach. W środe zapraszam na torcik, a dzisiaj na kawkę ze śmietanką. Pozdrawiam Wszystkich i życzę pogody ducha, bo pogoda za oknem depresyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m@tuni@ to i ja ciebie powitam w naszym gronie To super że nadal nie palisz co wiecej powiem ci że jestes na swietnej drodze do całkowitego pozbycia sie peta :D oby tak dalej,trzymam kciuki za ciebie ja juz po remanentach i juz jest spokój i moge wam wszystkim powiedziec witajcie 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano wydawało mi się,że jest ciepło,ale teraz tak nie sądzę,wieje jakiś zimny wiatr. Chmury szaleją,ale i błękit nieba też dojrzę,a i słoneczko poświeci,więc Martunia i Regres dla Was trochę promyczków przesyłam;) Kawy chętnie się napiję:) Jarosław,ale masz kondychę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwiec----moja szkola :D ja startowalam od razu z grubej rury i teraz jak deptam krocej to czuje sie nie dopelniona :) @gusia-----podeptasz to tez bedziesz miala kondyche :) ja teraz przelece cale miasto i nie czuje zmeczenia,nogi mnie nie bola,a nioslysmy wegiel to mi cora powiedziala "mama ale ty zapylasz z tym wiadrem" :) gdybym palila to pewnie po 15 minutach bym zdychala ale nie palimy,pachniemy :D jestem dumna ze tak udalo mi sie zaszczepic w Was deptansko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ sadny dzien 🌼 zgadzam się z tym ze jestem twoim uczniem :D jak dłużej podepcze to może mi nie uciekniesz i Cię dogonię ha ha ha :D 🌼 bo my nie palimy my pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zapraszam na torta , kawe, szarlotke, zieloną herbatkę, i co jeszcze chcecie dziś mijają mi (nam- mąż) 3 lata bez śmierdziela . Dziękuje Wam, bo bez Was by tych 3 lat nie było. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jak ja lubię te małe i duże rocznice. Pachnąca Aga,wszystkiego dobrego z okazji 3 lat BP:)dużo zdrówka i uśmiechu:D:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻{kwiat] i dla męża🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnąca aga :D:D:D JESTES WIELKA !!!!!!!!! 3 lata bez smierdziela to piekny wynik !!! Zyczę ci by te 3 lata zamieniły sie teraz w 6 pozniej w 12 lat ;) Wiem jedno,jestes mądrą kobietą i pokazałaś nam wszystkim ze jesli sie chce rzucić nikotynę to zawsze można to zrobic MOJE NAJSZCZERSZE GRATULACJE Z OKAZJI 3 LAT 🌻🌻🌻 🖐️ załoga u was tez snieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtunia@
Gratuluję tak szacownego jubileuszu 🌼 U mnie bez śniegu, BP. Melduję się pachnąca, tylko jakaś od wczoraj nerwowa chodzę. Wszystko mnie denerwuje , czy tak może być???? Jutro miesiąc jak niepalę - to mnie motywuje do dalszej walki Pozdrawiam Wszystkich i życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich,a dziś szczególnie pięknie witam pachnącą agę.GRATULUJĘ ROCZNICY 3 lat. Nie będę orginalna gdy powiem jak moi przedmówcy JESTEŚ WIELKA. Nałeży brać przykład z Ciebie. Tobie jestem wdzięcznie za wsparcie.Buziaczki przesyłam.Wszystkim Wam życze pogodnego,pachnacego dnia,Jadwiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego wieczorku :D pachnaca aga 🌼 wszystkiego naj naj naj za piękny pachnący czas 3 lat BP jak również twojemu ślubnemu ściskam grabę 🖐️ i gratuluje :D i z tej okazji wznoszę toast lampka szampana i stukam się z wami stuk stuk :D STO !!! LAT !!! STO !!! LAT !!! STO LAT !!! i nigdy więcej śmierdziela :D 🌼 bo nie palić to coś pięknego 🌼 :D szarlotka wspaniała a o torcie to już nie wspomnę niebo w gębie niam niam niam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Pachnąca Aga gratulacje z okazji 3 lat bez papierosa i życzę Ci więcej takich rocznic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Pachnąca Aga gratulacje z okazji 3 lat bez papierosa i życzę Ci więcej takich rocznic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Wam bardzo za życzenia, Tak bardzo się ciesze że trafiłam na ten topik, W końcu mamy wieczór to puk stuk winko się leje i szampan miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnąca aga:) Jak mi miło,ze już 3 lata jesteś wolna od tego śmierdziela!!! Tylko pamiętaj, bądź czujna- nie daj sie złamać!!!! Wszystkiego dobrego i wielkie pokłony za wytrwałośc i pokonanie nałogu:D Pozdrowienia dla wszystkich na topiku, ide pic zdrówko agi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×