Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Dzień dobry:) Kaja Roślinki w porządku:)Idę je podlać,no i zrobić oczywiście ekologiczny oprysk p/mszycom,bo jest jej i mrówek okropnie dużo. Grzesław??? Vonk witaj:) MamaŻonaKObieta supeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:) Regres:) Już weekend,ale ten czas leci. Pozdrawiam pachnąco:)🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnąca Ago ja już po kawie,to poproszę herbatę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie miałem coś ważnego dziś do zrobienia, o czym wie pachnącą Aga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Słońce pięknie świeci:)wstawać śpiochy:) Dziś podaję do kawy murzynek i sernik gotowany,zapraszam. Świeżynki,proszę się meldować. Grzesław,ależ Ty tajemniczy... Pozdrawiam:):):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia poproszę o duży kawłek sernika tak pogoda cudna a ja zaraz do szkoły idę :( no ale życze Wam miłej pachnącej niedzieli żabko co z Tobą a nasze nowe pachnące grono jak Wam idzie muldujcie sie ślicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich serdecznie 🖐️ życzę mile spędzonej niedzieli :D pogoda ok. @gusia 🌼 dzięki murzynek i serniczek pycha :D pachnaca aga 🌼 po śniadaniu zmykam na działeczkę MamaZonaKobieta 🌼 gratulacje za 8 dobę BP 🌼 bo nie palić to coś pięknego 🌼 lm-ka blue 🌼 fajeczka 🌼 niewierzaca 🌼 za wszystkich potrzebujących trzymam 2 wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🌼 bo nie palić to coś pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich śpiochów Słoneczko świeci od rana a ja zapraszam na kawkę, herbatkę lub melisę, co kto sobie życzy. Pozdrawiam Was i życzę wytrwałości w życiu BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia ales Ty poranny ptaszek:) fakt pogoda piekna ,slonce swieci no i nie palimy slonecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry...:-( Wsytd taki, ze tylko nogami sie nakryc :-( Zapalilam wczoraj.Kilka nawet, moze i kilkanascie Z nerwow, przy piffku, bezmyslnie i tyle :-( Plus taki, ze upewnilam sie, ze naprawde nie chce palic, ani nie smakowalo ani nic...wyszorowalam sie rano ze smrodu, plastrek na miejscu, juz wiem, ze nie chce tego powtorzyc. Czy zostanie mi to wybaczone? Chwila slabosci i nerwy...czuje sie okropnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kaca dzisiaj :( wczoraj miałem mega imprezę ;) kopcili kumple,a powiem wam że dym mi strasznie juz przeszkadza :( soku potrzebuję...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesławie. Trzymaj się, wiesz o czym pisze. Tutaj znajdziesz wsparcie, nie tylko BP. Pozdrawiam i sciskam mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaZonaKobieta ----cius ciusssssss niegrzeczna nie pal juz wiecej! to wstretny ,podstepny nalog,trzeba sie pilnowac ,wiem cos o tym jak sie pali serce nasze bardzo sie meczy,,,,paczka wypalona dziennie to jak 8 godz ciaglej jazdy na rowerze pod lekki wiart ,, Regres 🖐️ lecz kacyka lecz -mi tez juz strasznie dym przeszkadza,czasem jestem zmuszona przebywac w takim smrodzie,to czlowiek smierdzi ale i na plucach czuje taki ciezar jakbym zapalila ,to takie bierne palenie ,kiedys i my tak trulismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. miałam tak intensywną niedzielę,że poproszę kubek kawy:) MamaŻonaKobieta Bardzo brzydko:(fuj:(:(:( Teraz od nowa zacznij.Zainstaluj sobie liczniczek,wtedy będzie Ci żal go zerować. Zbierz w sobie siły i już nie poddawaj się. Wierzę,że dasz radę. Pozdrawiam poniedziałkowo BP 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po komuni :) wszystko sie super udalo :) corcia zadowolona spala z prezentem :) w wolnej chwili poczytam zaleglosci Palaczka jak tam?? damy rade czy nie damy?? co?? damy na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lm-ka blue
Witajcie. Niestety także poległam. Nie wiem czy będę mieć znów siły aby spróbowac ponownie. Wstyd mi przed Wami. Dziękuję, że mnie wspieraliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LM-ka, wracaj! Ja poleglam, ale otrzepalam sie i wrocilam! Ja rowniez Wam dziekuje za wsparcie, dzieki temu ze moge sie wygadac na forum mam wieksza motywacje, poraktowalam moje fajki jako "wypadek przy pracy" i...NIE PA-LE dalej! HA! Nie wyglupiaj sie, Kobito, wracaj! Pozdrawiam Wszystkich, pieknych zapachow zycze :P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochani po długiej abstynenckiej przerwie. jakoś tak wyszło, że do was nie zaglądałam. Witam nowo przybyłych i trzymam za nich kciuki. matkażonakobieta , ja też wiele razy zrucałam i powracałam, moja rada trzymaj się tego topiku jest innym uzaleznieniem niż nikotyna. Powodzenia. Miłego i słonecznego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Grzesław:) Pachnąca Aga:) Sądny Dzień:) Im-ka,przemyśl sprawę,przecież chcesz być wolna,prawda? MamaŻonaKobieta :):):):):) Już zawsze pachnąca:D Miłego wtorku:) Ps.Żabko,odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam im-ka żeby rzucic palenie musisz się przestawić w mysleniu Najpierw musisz zrozumiec że z palenia nie ma nic dobrego dopiero poźniej startowac do rzucenia Poczytaj ksiązek trochę i artykułów o rzuceniu palenia powinno pomóc mamażonakobieta natomiast tobie widze że świetnie idzie oby tak dalej,będziemy cię tu wspierać wszystkich bywalców stałych i nowych serdecznie witam 🖐️ @gusie kaje agepachnaca goldene jovika( jak tam w sanatorium? ;) ) sadny dzien żabkę vonk mamuskę44 Grzesława i złośliwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka nałogowa
Niestety, póki co przegrywam:( Każdego ranka obiecuję sobie, że od dzis koniec, ale nie wytrzymuję. Zaczęłam nawet zbierac puste paczki po fajkach, by lepiej widzieć ile kasy puszczam z dymem. Nie pomaga, a ja niedługo nie będę miała na chleb. A po drugie to co najważniejsze - zdrowie...Ledwo się wykaraskałam z przykrej choroby... Normalnie rozum mi odebrało na stare lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt Fajki odbieraja rozum ... Ale palacz może tylko zrozumiec inny palacz ;) Rzuc to świństwo Z palenia papierosów nie ma żadnych korzyści są tylko straty na zdrowiu,na funduszach i na urodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Palaczko To jest taki zaklęty krąg.Da się z niego wyjść,naprawdę. Zobacz,Palaczko jak każdy z nas sobie radzi.Poczytaj forum.Można samemu rzucić ,można przy pomocy plasterków,biorezonanse...itp.Wszystko to próbowałam i tak uczyłam się żyć BP i podobało mi się to coraz bardziej.Ale wracałam do palenia.Potem zaczęłam grzebać w sieci,poczytałam o Tabexie,poczytałam o tych ludziach,którzy też się z tym zmagali i wygrywali.Dało mi to nadzieję i oto jestem BP tu i teraz:) Dziękuję Wam wszystkim:)👄 Palaczko,uwierz,że życie BP jest możliwe ,a jakie piękne. Pozdrawiam ekipo BP🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez witam! Nie mam czasu taczki zaladowac, ale...jakos sie 3mam, bledow nie powielam ;-)! Prosze za mnie kciuki trzymac ;-)! chodzi za mna, oj chodzi...szczegolnie, ze teraz troche stresow. Ale -siem nie dajem ;-)! Czego i wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Zapraszam na kawę i herbatę oraz na pogaduszki:) Miłego dnia 🌻nie palimy🌻pachniemy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pachnąco 🌻 Agusiu już do Ciebie wpadam, ja poproszę meliskę, możesz wstawiać wodę Nie palimy pachniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ załoga BP MamaZonaKobieta Trzymamy za ciebie kciuki Nie pailsz juz trochę uważam że najgorsze za tobą teraz szkoda byłoby zmarnowac tyle dni bez papierosa,więc NIE PAL NADAL !!!bo świetnie ci idzie kolezanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×