Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Hej dodob.. Bardzo Cię proszę o przesłanie książki Carr'a.. m_lotosek@wp.pl a jak u ciebie kochana?? Kiedy rzuciłaś fajki.. ja robię podchody ale jakoś mi nie wychodzi ostatnio :( ale muszę to zrobić bo wściekła jestem na siebie.. Książka bardzo mi pomogła ostatnio.. licze na nią i tym razem więc bardzo Cię proszę o przesłanie.. Pozdrawiam wszystkich niepalących i rzucających.. Bo jak to ZŁOŚLIWIEC mówił BO NIE PALIĆ TO JEST COŚ PIĘKNEGO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mordusiak a nie wiesz co się dzieje ze złośliwcem? a gdzie reszta? jovik? farbowana lisica? sądny dzień? Vonk? żabka? pachnąca aga? to stara gwardia z tego topika? Może się odezwiecie tutaj ? jak wam leci życie bez papierosa? Ja nie palę nadal od 2009 roku :) I JEST MI Z TYM SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkujejku
Wprawdzie Regres mnie nie wywołał z nazwiska, ale poczułam się upoważniona do zabrania głosu jako stara gwardia - czuję się naprawdę świetnie i nie mam zamiaru wracać do śmierdziela - NIGDY!!!! pozdrawiam i życzę wytrwałości i pozytywnej motywacji "RZUCACZOM"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy tam mi wstyd :( Regres pamiętam że rzucałeś kiedy ja już nie paliłam.. było mi naprawde cudownie przez te ostatnie 6 lat!!! Myślałam że już nigdy nie zapale!!! Jestem wściekła na siebie!!! Ale ostatnio mam naprawde słaby czas :( i poległam... ale mam zamiar wrócić do życia BP - bo byłam z siebie naprawde dumna!!! Rzuciałam raz - rzucę i drugi - oby ostatni - dziś pierwszy prawdziwy dzień BP - taki wiecie że sama wiem że nie zapale, taki z serca, z mojego wew JA... mój mąż nie pali - dziś 7-dmy dzień.. jestem z niego dumna... tylko że on lubi palić.. i obawiam się że pomimo tego że chce rzucić to może się poddać, bo za bardzo to lubi.. A ja marzę o czasie kiedy zapomne o papierosach.. bo powiem wam że po jakimś czasie - teraz trudno mi sobie przypomnieć - zapomina się o tym że kiedyś nas ciągnęło, zapomina się o tym że łaził za tobą papieros i patrzy się z litością na swoją palącą przeszłość i na palaczy wokół!! Coś mi ze składnią dziś nie wychodzi :) chyba jestem rozkojarzona przez to rzucanie.. Ale powiem wam że dziś mi jakoś lepiej!! Wystarczy dobre nastawienie i leci.. już południe a ja pomyślałam o fajce "tylko" kilka razy.. może z 10 :P Mam nadzieje że moja paplanina wam nie przeszkadza.. bo mnie bardzo to pomaga w tym początkowym okresie rzucania!! Wróć.. ja przecież nie "rzucam" bo już RZUCIŁAM!! i tego się trzymajmy.. Dziś pierwszy dzień BP Pozdrawiam was wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrota
siemka pozdrawiam wszystkich serdecznie 🖐️ ja nadal bp :D 🌼 bo nie palić to coś pięknego 🌼 no i jak zwykle mój tasiemiec :D jovik 🌼 dodob 🌼 mamuska44 🌼 madziuchna04 🌼 zabka 🌼 iga44 🌼 ojejku jejku 🌼 basiek1 🌼 farbowana lisica 🌼 kaja_ 🌼 kania2 🌼 Regres 🖐️ graba jak kogoś nie wymieniłem przez omyłkę to przepraszam 🖐️ a za potrzebujących trzymam 2 wolne nie zaje te śmierdzielem kciuki BP ps. straciłem hasło zlosliwca i nie mogę się zalogować :( wczesniej się odezwałem na nowej ksywce *dobrota * ale jak zauważyłem to nikt mnie nie zaakceptował ze złośliwca – dobrota fajne co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mordusiak przepraszam 🌼 ze Cię nie wymienił pisz co tylko chcesz bo najważniejsze jest to żeby nie jarać zuch dziewczynka 🌼 bo my tu nie palimy my tu pachniemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia123454321
witajcie.A ja nadal nie palę od 07.01.2013 :) pozdrawiam pachnących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasje
czesc nie pale od wczoraj po przeczytaniu ksiazki Carra. Dawniej bym sie posmiala jakby mi ktos powiedział, że ksiazka moze pomoc rzucic palenie... jest drugi dzien, oprócz uczucia głodu nikotynowego co jakis czas, rzadnych innych dolegliwosci. Czuje sie super i kawa smakowała wysmienicie miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga44
Witam serdecznie Wszystkich starej wiary:D i obecnych którzy rzucają palenie. Nadal nie palę.To już ponad 4 lata. Złosliwiec, pamiętam jak bardzo nas wspierałeś na tym portalu.Wszystkich Was pozdrawiam i życzę powodzenie BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm nie wiedziałem o tym topiku ja staram się udzielać na tym starym po pierwsze więcej się dzieje złośliwiec poczytałem tu i tam i powiem Ci szacun chłopie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złosliwiec
Marcinek36Wawa pozdrawiam serdecznie 🖐️ ja nadal BP bo nie palić to coś pięknego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabkaaa
🌻 Witam wszystkich starych i nowych bywalców :) Trzymajcie się pachnąco 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam się pomarańczowa :) tak dawno mnie tu nie było że aż zapomniałam hasła :) teraz juz powinno być dobrze Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś jeszcze żyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złosliwiec
witam wszystkich serdecznie :D życzę miłego dnia BP ja nadal BP :D bo nie palić to coś pięknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złosliwiec
siemka żabka 🌼 jak jeszcze tu zaglądasz to jak możesz to wyślij listę BP [ przeczesz jesteś nasza księgową :D ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz tak dawno tu nie byłam ale od 2007 nie pale i trzymam sie nie wiem czy jeszcze mnie pamoetacie ale z Wami spedzałam te trudne dni.Kazdy co rzuca palenie to wie jak to jest ...palilam ponad 20 lat pozdrawiam wszystkich pachnaco......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądny dzień
Regres miło,że wspomniałeś choć to daaaawno było. Nadal nie palę Wszystkim pachnącym życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość złośliwiec emeryt
witam pozdrawiam serdecznie wszystkich bywalców pachnącego grona sądny dzień 🌼 pamiętasz mnie :D dudka 🌼 regres 🖐️ graba ja nadal BP :D bo nie palić to coś pięknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądny dzień
Oczywiście Złośliwiec,że Cię pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ale tu cisza pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona:D i tych co po cichu tu podczytują :D życzę miłego dnia BP ja nadal BP bo nie palić to coś pięknego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudka
witam bylam z Wami w trudnym momencie ale to juz w tym roku 10 lat bez papieroska ...pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejj hejjj to ja dudka ....pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie juz 10 latek u mnie bez nalogu udalo sie jestem szczesliwa w lipcu bede obchodzic 10 latek .....czy mnie ktos pamieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złosliwiec
witam pozdrawiam wszystkich :D życzę mulego dnia BP sądny dzień 🌼 dudka🌼 ja od 08-04-2005r BP paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie za potrzebujących 3mam kciuki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej złosliwiec pamiętam jak mnie wspierałeś jak rzucałam palenie jej sama nie wiem le lat mineło ale ciesze sie ze jestem czysta Pozdrawiam musze odszukać kiedy to było :) agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×