Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

normalny.1979

Jak mi Zajebiscie

Polecane posty

Jak tak sobie poczytam te niektóre tematy to zastanawiam się czy jestem normalny oj oj ludzie ogarnijcie się co tu Kurwa się dzieje a miało być tak Zajebiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nowy włóż sobie w masło ty to taki przydupas jesteś pewnie co szefie ja ,pani nauczyciel ja wiem itd .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to czyń swe powinności panie normalny nienormalny słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala Mii
Jak czytam normalnego.1979 to mam wrazenie, ze to jakis burak z ADHD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo czytasz nieprawdziwego a prawdziwy jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazji 12, a tak to bym najchętniej lekko się znokautował i zrobił to co najlepiej lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naczelny chlan kafe nie chce juz o tym pisac:) cale szczescie ze dalam ci foty bez twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty naczelnik zamiast cham powinno być Naczelny burak ..... I to do ciebie pasuje bo taki jesteś Przyjebany że nawet dziewczyny szantażować masz zamiar za zdjęcia 0 szacunku sprzedawczykom. Petrol u mnie git trochę zwarć w pracy , a jak u ciebie ogródeczek?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty naczelnik u ciebie to zamiast chłam powinno być Naczelny Burak Kafe . Petrol ka jak tam u ciebie ogródek , u mnie trochę zwarć w pracy, a tak poza tym to Cmok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty naczelnik u ciebie to zamiast chłam powinno być Naczelny Burak Kafe . Petrol ka jak tam u ciebie ogródek , u mnie trochę zwarć w pracy, a tak poza tym to Cmok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbę do zajebistych kafeterian - w ostatni weekend dymając młodego rumuna złapałem wszy łonowe :( Wstydze się iść do dermatologa - wie ktoś jak pozbyć się tego paskudztwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema kropka . Ci zabrakła i tak lubisz się podszywać ale musisz być Zajebisty niedorozwój. Szkoda pisać raz dzika teraz mnie i tak to w życiu jest podrabia się perfumy ludzi, a takich jak ty kseroboji można porównać z obsranym sraczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe czemu rudo/ lubisz rude futerko? ja lubie brodatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekawa macie ten sam mail jak napisac do prawdziwego? czy moze jest różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zmień niczka na niedrozwój powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajebiście ciężko trafić na właściwego maila :) Te niewłaściwe walają się wszędzie - na wysypiskach, w śmietnikach, na wyprzedażach, wciskają je na pasażach handlowych razem z ulotkami reklamowymi, pełno ich w skrzynkach na listy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie jak w ogródeczku wszystko się wspina i rozwija aż miło, ale ciebie wzięło na podpuszczanie tego podroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×