Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uswiadomiony od dawna

co sądzicie o kobietach które nie chca pracowac

Polecane posty

Gość uswiadomiony od dawna

czy to jest normalne podejscie kobiet do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
myślą ze d**a wszystko załatwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he ah he
kurwa co od razu ze nie chca, ja chce ale mam bachora w domu i nie bylabym w stanie oplacic opiekunki przy gównianych zarobkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he ah he
jestem pewna ze wiele ludzi mowi o ona siedzi w domu, co to kurwa znaczy siedzi, a kto sprzata, pasuje, gotuje, zajmuje sie budżetem domowym bo facet do tego glowy nie ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uswiadomiony od dawna
ale mam na mysli takie dziewczyny które nie mają dzieci tylko poprostu nie chcą pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he ah he
zapomnialam dodac opiekuje sie dzieckiem, a to b. nudna i monotonna praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
co do prania, sprzątania i gotowania to nie dla wszystkich facetow to jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he ah he
a takich to ja nie rozumiem, moze sa nieprzystosowane do zycia :D a z czego one sie utrzymuja? bo ja majac 18 lat wyjazd od rodziców i do holandii, pozniej do anglii i zasuwac od sprzatania po zmywaki ;) tak tak, napisze wam ze wolalabym te 8-10 h odbebnic w jakiejs pracy np. w kafejce niz 24h na dobe 7 dni w tyg byc matka, zona i kochanką ;) kochanką męza oczywiscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ich mezczyzni uwazaja, ze kobieta nie powinna pracowac, a siedziec w domu, troche sie im dziwie, ale nic poza tym. Natomiast kompletnie szokuja mnie panie, ktorych mezowie robia liczne nadgodziny, by utrzymac rodzine, w domu sie nie przelewa, a one nie wybieraja sie do pracy, poniewaz "trzeba zajac sie dzieckiem" (ktore przykladowo ma 10-14 lat i chodzi do szkoly) albo "domem" (w ktorym jest brudno). Do tego nie gotuja smacznych i zdrowych obiadow, tylko "z puszki", "ze sloika" i "z torebki", zazwyczaj sa bardzo zaniedbane i nie maja zadnego hobby. Nie mam pojecia, na co traca tyle czasu. A znam takich multum :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektóre laski
sądzą ze ciezka pracą jest tapetowanie ryja od samego rana i wypinanie dupska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uswiadomiony od dawna
i temat upadł bo widocznie to jest normalne ze kobiety nie chcą pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie chce pracowac
ale nie mam wyjscia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze napiszę ze chyba dobrze że nie chcą pracować bo się do tego nie nadają. Wszystkie kobiety w pracy są leniwe, potrafią sklócić ze sobą wszystkich wspolpracowników. Dlatego chyba lepiej że siedzą w domu, niech zostawią prace nam mądrym mężczyznom. Przynajmniej wśród facetów jest zdrowa atmosfera, nikt nikogo nie obraża, nie obgaduje, każdy wykonuje prace po równo itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhe
hmm, znam kobiety, które w życiu nie pracowały, a swoje dorosłe dzieci traktują jak małe bobasy...za to znają wszystkie wiadomości z tv i z gazet dla kobiet,chodzą spać o 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co napisałem jest poparte wieloletnim doświadczeniem. Pracuję w firmie gdzie jestem team liderem i z żadnym facetem nie ma tylu problemów co z kobietami. Z resztą żaden z moich kolegów z firmy nie chcc mieć ''pod sobą'' kobiet bo wie czym to pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam takich kobiet... znam parę niepracujących, bo nie mogą znaleźć pracy, bo potencjalny pracodawca krzywym okiem patrzy na to, że mają małe dziecko itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energiczna Trzydziestolatka => niestety 30stko to baaaardzo powszechna cecha. Nazywa się lenistwo. Pierwszy z grzechów głównych, jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chyba zwariowała, gdybym siedziała całymi dniami w domu :O Dla mnie takie ''kobiety'', to głupie Matki Polski co myślą, że jak urodzą dzieciaka, to już mają jakąś taryfę ulgową. Opiekunka i do roboty! Jest równouprawnienie! Do pracy Polacy!!! :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleeeeeeeeee
Ja osobiście nie wyobrażam sobie, że facet ma mnie utrzymywać. A co do tematu, to są też tacy faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest 21 wiek. Czas stać się nowoczesną i niezależną kobietą, Drogie Panie! Jak, pytam - JAK można żerować na Facecie?? Jak można brać od niego kasę na cokolwiek? Jak można pozwolić, aby ktoś Cię utrzymywał?! Jest to dla mnie śmieszne! Te kobiety , to takie słodziutkie cukiereczki, co dadzą dupę mężowi i już chcą za to jego kartę kredytową :P Są niesamodzielne itd. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hy he hy he
Tajemnicza Dama.. toz kurwa napisalam ze czasem sie nie kalkuluje brac opiekunki bo wydasz wiecej za opieke niz zarobisz, tak jest w moim przypadku widac ze jestes mloda dupa co jeszcze malo zycie zna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hy he hy he
i co kurwa zerowac ty debilko, a kto mu gacie pierze i żarcie podaje? kto zalatwia wszystkie sprawy zwiazane z domem, dzieckiem, bankami, rachunkami itp? widac ze tępa dupa z ciebie, pogadamy jak juz zalozysz rodzine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko matki polki nie prac
ują.Jest wiele kobiet na utrzymaniu rodziców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhe
te, co nie pracują są po prostu cwane! A tak musiałyby pracować i zajmować się domem. ale nie wyobrażam sobie dostawać "kieszonkowe " od męża, albo prosić kasę na gacie i podpaski ;P Znam paniusię- dostaje od męża 3 tys., i do 10 jej starcza- tak dobrze się gospodaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×