Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cynamonowe_oczy

Męskim okiem, ale tez kobiecym. Jak odebralibyście taka sytuacje? Pomóżcie!!!!!!

Polecane posty

Gość Cynamonowe_oczy

Sprawa wyglada tak. Spotykam sie z pewnym chlopakiem od jakiegos czasu. Wczoraj wieczorem wykoczylismy na piwko, bylo fajnie, wyglupy,smiechy,czulam za zaiskrzylo,tzn. juz od dawna to czulam ,ale wczesniej nie doszło nigdy do niczego wiecej jak tylko patrzenie w oczy i usmiechy. Zawsze mnie odprowadzal do domu i moze mial mnie ochote pocalowac ale brakowalo mu odwagi? Sama nie wiem. Tak wiec siedzielismy sobie wczoraj przy stoliku,patrzylismy na siebie i ja postanowilam mu tej odwagi dodac. Wtedy jak siedzial i na mnie patrzył stwierdziłam,ze zaryzykuje,wyciagnelam komórke w tej samej seksundzie posłałam mu sma, o takiego: ;)* On to przy mnie odebrał, popatrzył usmiechanl sie , ale nie podchwycił tematu. Myslałam, ze mnie pocałuje a tu taka lipa.... Czy mogłam go speszyć? Co o tym myslicie? Czuje, ze sie wygłupiłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
moze nieśmiały jest, moglas go sama pocałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaterrva
po pierwsze ile masz lat bo z opisu myśle że naście siedzisz z facetem i wysyłasz mu esa żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonowe_oczy
czemu żenada? Mialam wrazenie, ze to raczej bedzie zabawne i go osmieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaterrva
siedzi z kimś i wysyła mu esa - jak jakaś wieśniara z pgr , z remizy jak chciałaś nawiązać z nim kontakt to trzeba było dotknąć jego dłoni brak ci odwagi na taki gest ? brak odwagi cywilnej lepiej wysłać sms z bzdurną buźką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie by rozsmieszylo :) moja siostra tez musiala pierwsza pocalowac swojego chlopaka, byl taki niesmialy ;) teraz juz dwa lata po slubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Czemu jedziecie po dziewczynie? Ja uwazam ze to bylo zabawne i subtelne. Pozostawila facetowi pole do popisu a jednoczesnie dala jasny sygnal. Moze oboje sa niesmiali? Wy wszyscy tacy madrzy jestescie, ale ciekawa jestem jak sie zachowujecie w sytuacji jak macie pierwszy raz pocalowac kogos kto wam sie podoba i nie wiecie jaka bedzie jego reakcja.Juz widze te pewne siebie gesty :o Nie przejmuj sie autorko. Mysle ze skoro facet jest tak bardzo niesmialy to sprobuj sama przejac inicjatywe. Moze nastepnym razem daj mu buziaka w policzek na przywitanie i go przytul? Jesli bedzie widac ze facetowi sie podoba to mozesz pojsc potem dalej :D Wlasnie sobie przypomnialam jak to bylo z moim facetem. Spotykalismy sie 2 tygodnie nim on wprost odwazyl sie mnie pocalowac :D:D:D:D:D Robil rozne zakusy do mnie,ale ja udawalam ze nie widze :D Wiem,to glupie..Ale bardzo mnie oniesmielal. Moze u Ciebie jest podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaterrva
takie coś wysyła sie koledze , kumplowi a nie facetowi z którym chce sie nawiązać bliższy kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annonim
wyslalas smsa - faktycznie "zaryzykowalas" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonowe_oczy
Hmm, buziaki koledze? wiesz, jakos mi to nie pasi za bardzo. Takie rzeczy sa zarezerwowane tylko dla faceta który mnie powaznie interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaterrva
luuudzie...bużka w sms wyrocznią uczucia buhahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonowe_oczy
To nie jest żadna wyrocznia uczucia droga kolezanko,ale ja jestem dość zamknieta osobą i nie rozsyłam buziaków na prawo i lewo. Dla mnie taki gest duzo znaczy, nawet w smsie, dlatego tym nie szastam na prawo i lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa => subtelne? :D :D :D Tylko w mniemaniu prostaków. Po takiej "subtelności" dla mnie kobieta raz i na zawsze zostałaby zaszufladkowana. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonowe_oczy
Kaliban do jakiej szufladki bys mnie wsadził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonowe_oczy
Hmm, a według Ciebie miałam się na niego rzucic? Wolałam mu zasygnalizowac to w inny zabawny sposób... SKoro on tak zareagował, to pytanie jak zareagowałby gdybym naprawde chciała go wtedy pocałowac? Pewnie wtedy mogłabym rzeczywiscie wyjsc na idiotkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Kaliban prostakiem predzej jestes Ty, widze nieraz jak sie wypowiadasz wiec to troche zabawne ze mowisz o kims innym w ten sposob. Jesli taki sms nie jest subtelny to ja nie wiem. Co miala mu jezyk w gardlo wepchnac? Autorka pisala ze byly jakies tam czule gesty miedzy nimi,a ze pewnie jest pierwszy raz w takiej sytuacji to nuie bardzo wiedziala jak sie do tego zabrac. Tak trudno to zrozumiec ze chcialaby zeby to facet pierwszy wyszedl z inicjatywa? Jak czlowiek jest niesmialy to robi czasami glupie rzeczy naokolo,zeby tylko nie pokazac wprost ze czegos chce. Ja nigdy nie mialam podobnych problemow,ale moze tez przez to ze nikt mnie na takie proby nie wystawial. Tak jak pisalam wczesniej, pocaluj go na dobranoc czy na powitanie jak sie spotkacie. Zobaczysz jak zareaguje,przy okazji bedzie to juz jakis krok do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cynamonowe_oczy => Wtedy mogłabyś, a tak wyszłaś. Jeśli gostkowi zależy na tobie, albo na twojej dupie nie zrazi się , ale ja bym sobie odpuścił - taka laska to dla mnie popelina. A jak wyjdzie z tego "związek", to gdy będziesz miała ochotę na seks to wyciągniesz laptopa i napiszesz mu o tym na gadu gadu? Litości. Rozumiem, że nie każdy musi mieć klasę, ale ile jej brak jeszcze można zrozumieć i tolerować to aspirowanie do tejże jest naprawdę żałosne. Pewnie gardzisz nuworyszami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaterrva
to zależy od środowiska w jakim osoby bytują.U mnie wręcz nie wypada...jestem z kimś przy stoliku i wysyłam sms ale może u jakiś ze wsi , małolatów tak sie robi.Masz go przy sobie, wystarczy mu popatrzeć w oczy , uśmiechnąć się pięknie , złapać za rękę, powiedzieć coś lub przesłać posałunek w powietrze.Jest tyle pomysłów że można wymieniać setki ...jeśli ty nie wiesz to masz 16 lat , jesteś niedojrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frappe*
Cynamoneczko! świetny pomysł! :D naprawdę to było urocze i kreatywne, widocznie zabrakło mu dowagi, więc następnym razem przejdź do rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa => Wepchnięcie języka w gardło nie jest może subtelne, ale na pewno miłe i szczere. Kobieta ma być nie do zdobycia dla wszystkich innych, a nie dla tego "jednego" Osobiście takie gierki zbywam wielkim śmiechem, reguluję rachunek i ewakuuję dupę bez słowa. Szkoda czasu na idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frappe*
Ah, i jeszcze coś, nie przejmuj się opiniami specjalistów z kafe! :D w teorii są doskonali, ale większosc nei miała się jeszcze okazji sprawdzic w praktyce! pozdrawiam i trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonowe_oczy
frappe , heh dzięki wielkie ;) Tez myśle,że z nich tacy "specjalisci" jak ze mnie baletnica. A Pani o nicku nie do powtórzenia na "M" ma chyba w swojej głowie jakis kompleks polskiej wsi, bo co rusz o niej pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frappe*
jak to mówią, wyższe sfery, ale z butów słoma wystaje :D poza tym, wybacz, ale jakie kobiety się z Tobą zadają, KALIBAN, skoro nazywasz je "dupami". pozwól, że zacytuję Twoje ostatnie zdanie: Szkoda czasu na idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonowe_oczy
Kaliban , Ty posiadasz w ogóle poczucie humoru?Sądzac po Twoich wypowiedziach-wątpie.Chyba sytuacja przy wspomnianym stoliku powinna byc odwrotna, to dziewczyna siedzaca z Toba powinna wstać i wyjść, ponieważ taki facet jest po prostu nudnym gburem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze i ty mu sie
moze pomysl z smsem mi tez nie przypadl do gustu, ale nie jest to jakis obciach:), dlatego tez proponuje, zebys na zakonczenie spotkania pocalowala gow policzek i na przywitranie tez tak. to juz zawsze jakis sygnal dla niego, ze jets ok, ja tak ostatanio zrobilam, zawsze to zbliza troche ludzi do siebie, pierwsze koty za ploty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO KALIBANA
to powiedz jak powinna zachowywac sie kobieta zeby nie zostac zaszufladkowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frappe* => Nie jestem wyższą sferą: jestem potomkiem drobnych ruskich szlachetków. Ale nie potrzeba dobrego aktora, żeby rozpoznać złego. Cynamonowe_oczy => wcale spore, ale nie potrzebuję go, ani udowadniać, ani używać do niego rekwizytów. Jeśli daję komuś wizytówkę nie uważam za konieczne wyciągnąć ją uprzednio z kapelusza li tylko dla... nie wiem czego. A i nazywaj mnie gburem, jak chcesz, ale ja uważam cię za osobę prawdziwie ordynarną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×