Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pikapka

Pomysł na urodzinowe przyjecie dla dwulatka jakies pomysly..

Polecane posty

Gość pikapka

macie jakies swoje sprawdzone pomysły, na zabawy,jakies przepisy na fajne dania dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikapka
a Dlaczego za wczesnie?To chyba dobrze, ze dzieci moich znajomych sa kolegami i kolezankami mojego dziecka, nawet jelsi ma dwa lata, to znaczy, ze dobrze sie rozwija społecznie i jak pojdzie do przedszkola nie bedzie plakac za mamusia, co je pod kloszem trzymała.Chodzilo mi o jakies fajne zabawy dla dzieci. Na przyjecie w bajkolandzie to chyb za wczesnie, chociaz moj dwulatek,juz tam sie bawi:) Aga a Ty co robisz swoim dzieciom w ogole jakies urodziny wyprawiasz, czy wychodzisz z zalozenia, ze za małe sa:)to nie mozna im robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracja nie dziś prowokacja
jak masz ogród to przyjecie w ogrodzie, przynajmniej taniej ci wyjdzie, zrobisz grilla doroslym a dzieciakom podasz dzieciowe jedzenie :P kup jakis dmuchany zamek do skakania i basen wypelniony kulkami, kilka balonow i juz jest super zabawa :D oczywiscie jak dopisze pogoda, jak nie to w domu... podobny scenariusz, ja moze bym zaszalala i kupila piniate dla dzieciakó :P zeby sie mialy na czym wyzyc hyhy, mozesz ja nawet sama zrobic, podaje link http://www.youtube.com/watch?v=6rvRpyAcyfk mam nadzieje ze pomoglam i udanej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikapka
do niech zagraja w butlelke.Nie wiem jaK Twoje dzieci, ale moje dziecko rozumie,niedawni było, urodzinach i swietnie sie bawiło.Masz mala wiedze , skoro twierdzisz, ze dwulatki mało rozumiejA MYLISZ SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracja nie dziś prowokacja
do jak sie robi z dzieci jakies niedorozwoje to tak to jest...:P z reszta od tego sa rodzice aby asystowac dzieci przy roznych zabawach, w tym urodzinowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracja nie dziś prowokacja
aha jeszcze na zaproszeniach mozesz napisac zeby dzieci sie przebrały :D to jest dopiero frajda, fajne takze jest przygotowanie paczuszek ze slodkosciami dla dzieci ktore przyszly na urodziny :) aha i jeszcze taka zabawa\; pakujesz prezent, wkladz do pudelka np kartonowego jakis drobiazg, zawijasz papierem, pozniej kolejna warstwa i.. kolejny drobiazg itd itd... zawijasz tyle drobiazgow ile przyjdzie dzieci mniej wiecej....w trakcie urodzin robisz taka zabawe,sadzasz dzieki (z rodzicami jak to 2 latki) puszczas muzyke i prezent wedruje od dziecka do dziecka po koleji, w pewnym momencie zatrzymujesz muzyke i to dziecko na ktore padlo odwija wierzchnia folie i ma swoj mini prezent itd it moim zdaniem to taka frajda dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corka ma niedlugo trzy lata. Jak miala dwa latka, kolezanek jako takich nie miala, bo dzieci w tym wieku bawia sie obok siebie a nie ze soba. Wiedziala, ze ma urodziny, ale nie wiedziala, co to znaczy. Przyjecia dla dzieci bede robic, jak moje dziecko samo bedzie potrafilo zdecydowac, kogo chce zaprosic. A poki to ja ja uszczesliwiam towarzystwem dzieci sasiadow lub kuzynow, nie widze sensu cyrkowania. Jak dlugo nie rozumie o co chodzi, spedzamy ten dzien w towarzystwie rodziny. Oczywiscie mozesz wyprawic huczne urodziny dla twojego dziecka- nikt ci nie zabrania. Jednak stwierdzenie, ze dzieci twoich znajomych sa kolegami twojego dziecka, jest dosc naciagniete. Twoje dziecko sobie tego towarzystwa samo nie wybralo. To ty je nim uszczesliwiasz. Mimo iz nie wyprawialam przyjec urodzinowych z udzialem dzieci znajomych, moja corka nie plakala, jak poszla do przedszkola. Zna mnostwo dzieci z placu zabaw. Ale w tym wieku nie miala jeszcze "kolegow i kolezanek". To tylko moje zdanie. Mimo wszystko zycze udanego przyjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yallcka
właśnie szykuję się na przygotowanie przyjęcia urodzinowego dla mojego dwuletniego syna i mam nadzieję, że dopiszę pogoda, gdyż mam zamiar mu zrobić super zabawę w ogrodzie. Nie rozumiem podejścia, że zapraszanie innych dzieci jest narzucaniem czegoś dziecku ani opcji, że dwulatek jest idiotą i nie skojarzy, że ten dzień jest inny niż wszystkie! Ale co można poradzić na ograniczenie innych rodziców! Ponieważ w tym roku mojemu dziecku urodziny przypadają na święta wielkanocne, to organizujemy dzieciakom szukanie jajek, oczywiście z pomocą rodziców. Mam zamiar zrobić wielki tort ze świeczkami i uwiecznić wszystko na zdjęciach! Żeby za kilka lat moje dziecko nie miało do mnie pretensji, że zamiast się bawić z rówieśnikami, ja mu robiłam zjazd rodzinny cioć i wujków! Organizujmy jak najhuczniejsze imprezy dla naszych dzieci! Mają się dobrze bawić i nie ważne ile tak naprawdę z tego rozumieją! Mają się cieszyć, skakać i bawić! Od tego są dziećmi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yallcka- widze, ze latwo ci idzie ocenianie innych i wiesz, ze zdanie odmienne od twojego pochodzi od "ograniczonych rodzicow" :o Widze tez, ze nie potrafisz rowniez czytac ze zrozumieniem. W powyzszej dyskusji chodzilo o twierdzenie, ze 2-letnie dziecko ma kolezanki i kolegow. Trudno sie z tym zgodzic, gdyz dziecko w tym wieku bawi sie z kim popadnie - czyli z tymi dziecmi, ktore wlasnie sa pod reka. Zwykle sa to dzieci znajomych lub kuzyni, czyli towarzystwo niejako narzucone przez mamusie. Nie ma w tym nic zlego - niech dziecko ma ubaw, z kim tylko mamusia sobie zazyczy. Ale po co od razu szumnie pisac, ze dwulatek ma takie bogate zycie towarzyskie i ma "kolegow"? I gdzie ty wyczytalas, ze dwulatek jest idiota? NIgdy bym nie powiedziala o mojej corce, ze jest glupia, ale- choc jej tlumaczylam, co to sa urodziny, ona za bardzo nie wiedziala co to znaczy. Wiedziala tylko, ze to dzien inny niz wszystkie, bo beda prezenty i tort. Rok pozniej kojarzyla urodziny z korona, ktora sie dostaje w przedszkolu jako solenizant. Od tego czasu "swietowala" swoje urodziny co kilka dni- kazala sobie spiewac "sto lat", zakladala korone itd. Z twojego opisu wynika, ze ta niby huczna impreza wcale taka huczna nie bedzie. Szukanie jajek, ktore jest tradycyjna zabawa wielkanocna, to jedyna atrakcja, jaka przewidujesz? Sama piszesz, ze dzieciom beda pomagali rodzice- wiec jednak zjazd cioc i wujkow? Ja nie rozumiem tego calego wariactwa z urzadzaniem dzieciom bombastycznych przyjec urodzinowych. Ja rozumiem, ze tort, prezenty, jakies atrakcje... ale po co od razu kinderbal z tzw. licznymi "kolegami"? Nie wystarczy zaprosic dla dwulatka 2-3 dzieci? Jesli teraz zaczynacie od hucznych urodzin, choc dziecko nie rozumie pojecia "urodziny", to co wy temu dziecku zaoferujecie, jak bedzie mialo 6 lat? Zabierzecie pol jego klasy do wesolego miasteczka, zeby urodziny byly bardziej atrakcyjne niz w poprzednim roku? Nie dajmy sie zwariowac, bo dzieci przyzwyczajaja sie do pewnych rzeczy i szybko rozwijaja postawe roszczeniowa. A do tematu: 2. urodziny mojej corki spedzilismy w gronie rodzinnym w ogrodzie. Nie trzeba bylo wyprawiac zadnych cyrkow- dzieci odpakowaly razem prezenty, pobawily sie nimi wspolnie, zjadly ciasto, lody i do wieczora szalaly w ogrodzie, bo atrakcji ci u nas dostatek (hustawki, piaskownica, basenik, zjezdzalnia i inne mobilne zabawki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pot
na glowe upadłyżeby dzieciakom urodziny wyprawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My córce zorganizowaliśmy urodziny w centrum zabaw. Baseny z piłkami, muzyka, zabawy z prowadzącą wszystko wielką maskotką. Miała 2 latka i do dzisiaj wspomina gdy widzi zdjęcia. Już nie może doczekać się następnych urodzin. Znam rodziców którzy nie wyprawiają urodzin wcale ich wybór. Ja obchodze swoje więc organizuje też urodziny dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eldoradka
Boże co wy wygadujecie!!!!??? Jak to 2 letnie dziecko nie rozumie, że ma urodziny??? Moja mała ma dopiero za 2 msc urodziny (drugie), ale już wie, że będzie mieć urodzinki chodzi i mówi, że będzie mieć bal! była już ostatnio na 3 urodzinach starszych kuzynek i bawiła się świetnie.. nie wiedziałam, że mam dziecko... I co znaczy, że dzieci w tym wieku bawią się obok siebie, a nie ze sobą???? To ja mam jakies nadzwyczajne dziecko, bo bawi się z dziećmi, uwielbia dzieciaki i aż piszczy z radości jak ktoś nas odwiedza, więc staram się codziennie zapewnić jej towarzystwo. uwielbia balony, banki mydlane, tańce, skoki, zabawy, muzyke.. Ja teraz chce skombinować albo maszyne do robienia piany i zrobie maluchom takie mini piana party w dmuchanym baseniku (piana jadalna oczywiście), jakieś puszczanie baniek, muzyka, słodkości, sałatki owocowe itd.. oczywiście maga kolorowo.. serpentynki, baloniki.. dzieci to uwielbiają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamax3
Wiesz to ejst tak dziecko 2-letnie wie ze to inny dzien ale goscie zaprasza mama nie dziecko. Moja corka samodzielnie dopiero w wieku 3 lat zapraszala gosci i to byla najwieksza frajda i dopiero rozumiala co i jak i potrafila powiedziec ze to jej urodziny nie mamy wiec ona wybierze kolezanki ktore lubi.Wczesniej to impreza glownie dla rodzicow fakt dziecko zdmuchnie cos tam ale to rodzice posiedza i wogole impreza urodzinowa dla dzieci to taka bez rodzicow ja mojej 5-latce zrobie dopiero takie rpzyjecie z samymi dziecmi bez rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głłłładka
My po prostu zabraliśmy dzieci do bawialni na zorganizowane przyjęcie urodzinowe http://bawialniaczarymary.pl/ I mysle ze to jest tak naprawde jedno z najlepszych rozwiązań, które swoją drogą bardzo lubią nasze dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partygirl217
dzieciom wiele do zabawy nie trzeba. proponuje na początek zainspirować sie troszkę w kwestii dekoracji. Odsyłam do strony [url=http://www.godan.com.pl] i www.enjoy-store.com ale maja też sklepy stacjonarne tylko trzeba sprawdzić na stronach gdzie dokładnie. Dekoracje typu balony, confetti, girlandy, świeczki...w końcu to dla dzieci więc niech będzie kolorowo. Można tez dla maluchów zakupić maseczki na twarz albo cale gotowe przebrania. W kwestii menu ja bym też postawiła na prostotę. Torcik obowiązkowo, ale jakiś lekki owocowy, galaretki z owocami przyozdobione bita smietaną i gałka lodów, Shaki owocowe na bazie jogurtu naturalnego,kolorowe kanapeczki z wędlinka, serkiem i warzywami ułożonymi w kształt „buźki, albo zapiekanki z szynka i serkiem, domowe hamburgerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez jednak zorganizowaliśmy w kawiarni, a dla dzieciaków największą frajdą było Miasteczko Zabaw, wiecie takie kulki, co to się w nich „pływa”. Oczywiście było specjalne menu dla dzieci i animatorka. Dzieciaki się świetnie bawiły. Tu jest trochę fotek: https://www.facebook.com/familycafe.lublin/photos_stream

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parama
Najlepszym wyjściem jest zatrudnienie profesjonalnej firmy, która zrobi to po prostu fantastycznie. Ja tak robię od kilku lat i urodziny, czy halloween organizuje mi endorfins.pl - dzieciaki są zachwycone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulla_345
W tym roku postanowiliśmy skorzystać z oferty firmy, która wypożycza m.in. świetne trampoliny, dmuchane zjeżdżalnie i zamki. Cena niewygórowana, a radość dziecka (i jego kolegów) z pewnością będzie ogromna! www.zamkidmuchane.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dziecko będzie odrobinę starsze to możesz pomyśleć o organizacji urodzin w parku rozrywki, sama często tam wyprawiam imprezy i dzieciaki są zachwycone. http://www.parkrodzinka.pl/ ma świetną ofertę, ż której moim zdaniem warto skorzystać przy współpracy z animatorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też od jakiegoś czasu myślę o urodzinach mojej dwulatki. Gdybyśmy mieli ogród nie miałabym problemu. Byliśmy juz u 2 znajomych na urodzinach maluchów, ale wyprawiali w domu swoim lub rodziców. U nas na wizytę koleżanki z 1 dzieckiem jest ciasno a co dopiero gdy chce zaprosic kilkoro znajomych z dziecmi (2 nieduże pokoje w tym jeden z aneksem kuchennym) no i dziadkow pewnie by wypadalo. Na wyprawianie urodzin w kulkolandzie wydaje mi sie za wczesnie, byłyśmy kilka razy ale interesuja ja tam tylko autka ;)Dlatego mysle o wynajeciu jakiejś sali, moze domu dzialkowca np, tylko nie jestem pewna czy to nie bylobyza drogo.... Jakiejś pomysly na miłąposiadowke z dziećmi poza domem w jak najrozsadniejszej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość21x21x2
Cześć, za niecały tydzień nasz synek będzie miał urodziny i chce z tej okazji przygotować przyjęcie z animatorami (robiłam w ubiegłym roku, ale chce inna firmę), znalazłam jedną www.klaunpolska.pl, chodzi mi o klaunów, poleciła mi ich znajoma bo na Jej przyjęciu pilnowali dzieci, chodzili na szczudłach, malowali buzie, jakieś wyścigi w worku. Czy ktoś z was zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metbud konstrukcje stalowe
Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, my razem z żoną zdecydowaliśmy się na usługi firmy http://robotyispolka.pl/. Oferują oni doskonałe naukowo-doświadczalne urodziny. Można sobie dodatkowo wybrać określoną tematykę urodzin. Dzieciaki budują roboty z klocków lego, a potem następuje prezentacja umiejętności zbudowanych postaci. Moje dziecko było zachwycone. Polecam każdym niezdecydowanym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziny dziecka to zawsze spore wyzwanie do nas! Ja zawsze wspomagam się inspiracjami z różnych blogów i między koleżankami podsyłamy sobie najfajniejsze poty :) Moim ulubiony szczerze mówiąc, od jakiegoś czasu jest kraftownia.pl. Mam wrażenie, że tam wszystko jest pisane z sercem! Mnóstwo pomysłów, więc na pewno coś znajdziecie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena Lena
Ja nie organizuje nigdy w restauracji urodzinek tylko robię przyjęcia w domu - z racji finansów i bardziej kameralnej atmosfery. Sama też wzięłam się za dekorację. Pozamawiałam różne baloniki http://partytajm.com.pl/pl/c/BALONY/18 - wszystko generalnie w kolorach różowo-niebieskich. Robię torcik i trochę przekąsek dla maluchów i myślę, że będzie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw chcieliśmy organizować zabawę w domu, ale jednak jak liczba dzieciaków się rozrosła, to postanowiliśmy zrobić na mieście. Impreza odbyła się w tym miejscu - http://www.creatorklub.pl/pl/ - to Wrocław, blisko centrum. Mają fajne pomysły, doświadczenie w organizacji imprez dla dzieci, dzieciakom spodobały się m.in. kręgle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii imprez urodzinowych dla dziecka polecam Ci www.qlkacafe.pl , który w mojej opinii jest najbardziej godny polecenia w Warszawie a zwłaszcza na Żoliborzu ponieważ jestNowym, czystym i zadbanym miejscem z sympatyczną obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjęcie dla mojego dziecka robiłam w restauracji http://zakatek-smaku.pl i od tej pory już zawsze będę tak robić bo cenowo wychodzi podobnie, a przynajmniej nie muszę gotować ani sprzątać więc mogę się relaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Organizujesz kinderbal i szukasz Girlandy? Polecam tą z napisem Happy Birthday ze sklepu internetowgo CoZaCena - http://www.cozacena.pl . Można tam znaleźć mnóstwo przedmiotów potrzebnych do zorganizowania przyjęcia urodzinowego: kubki, talerzyki, balony, trąbki i wiele innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×