Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zgorszona ewelina

Puszczanie bąków przy partnerce

Polecane posty

Gość zgorszona ewelina

Mam dosyć, mój facet jest już ze mną 4 lata, kochamy się, a on kiedyś przy mnie był taki elegancki i kulturalny, a teraz puszcza bąki już nawet ich nie przytrzyma tylko wali smrodem przy mnie, a do tego wszędzie leżą jego cuchnące skarpetki, też tak macie ze swoimi facetami po kilku latach związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet wyajtkowy
bąki to czasem puszczam, żona tez mnie nie oszczedza...ale skarpetki to juz przegięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No coz czlowiek to rasa
bardzo oblesna i smierdzaca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a czego się spodziewałaś? Że do końca życia będzie się kontrolował przy Tobie? Dobrze się przy Tobie czuje, jeśli zachowuje się przy Tobie naturalnie. Ze skarpetkami spróbuj walczyć, ale nie licz na jakieś spektakularne zwycięstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki bąk
No i co z tego że puszcza ? ;) to znaczy że czuje się przy tobie swobodnie :) To chyba dobrze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huehue hehe
Mamy :) Ale kochamy jego śmierdzące skarpetki i jego bąki :) Ja przy nim tez puszczam bąki, jak wymiotuję, to on trzyma moje włosy, a na dodatek pierze moją bieliznę. To jest miłość, szanowna damo, zejdź na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgorszona ewelina
Mam rozumieć że chamstwo trzeba akceptować bo niektóre kobiety z tego forum tak robią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgorszona ewelina
No ja mam inne wyobrażenia o miłości niż smród z tyłka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huehue hehe
zapomniałam dodać że on lubi też zlizywać mi grzyby z cipiątka mojego jak nie myję się przez kilka dni, a więc to jest prawdziwa miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet wyajtkowy
kiedy smyram piórkiem po cipce moją panią ona raz po raz wypuszcza gazy, ale mamy zawsze ubaw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rąbnąłem bączysko
No a ja i moja żona razem puszczamy bąki i napawamy się przyjemnym zapachem zbuków i zgnitej kapusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest obrzydliwe fakt, ale coż tak zbudowany jest człowiek, taką ma fizjologię. To normalne. A to, że on przy tobie nie ma żadnych hamulców, to znaczy, że czuje się przy tobie swobodnie i ma do ciebie zaufanie. To oznaka bliskości w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teztakmaaam
u mnie jest to samo. Mój mąż niegdyś sie kontrolował i nie puszczał bąków. Później jednak najwyraźniej mu przeszło i zaczął pierdzieć przy mnie. Dla mnie jest to szczyt chamstwa a nie miłość i ja sobie na takie coś nie pozwoliłam. Zrobiłam awanturę raz i drugi i poskutkowało. Kiedyś jak facet puścił bąka przy swojej damie to później w łeb sobie strzelał! Szanujcie się kobiety! Bo to jest wyraz szacunku dla nas i dobrego wychowania a nie miłości!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ozy1
w y p i e r d a l a ć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgorszona ewelina
w sumie cichaczem wącham te jego skarpety,bo mają taki fajny przepocony aromat,ale bąki mnie odrzucają i nie zamierzam ich tolerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgorszona ewelina
Ten post wyżej nie jest mój, ktoś się podszywa i robi sobie jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosnek cosnkowy
ja się kiedyś zesrałem przy mojej żonie, puściłem bąka pod kołdrą i dostałem z liścia w twarz :( potem było długie wietrzenie pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pata pata patapon
ja pierdziele , fajne kobiety tu przebywaja z poryta psychika skoro uwazaja ze jak facet puszcza baki przy partnerce to jest oznaka blkiskosci i zbieraja brudne skarpetki po facetach ... zenua chyba nigdy w nomrmalnych zdrowych zwiazkach nigdy nie byly . jestem facetem ale dla mnie takie zachowanie to chamstwo i prostactwo , ale skoro wy same sie nie szanujecie pozawalajac facetom na takie zachowanie to nie oczekujcie ze oni beda was szanowac ... zal mi was i tyle ze wasi faceci tak wam psychike skrzywili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąk bąk bąk bąkowy
Tak to bywa same wieśniaczki tu kiszą na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el macho
ja sobie zawieszam taki "przedmuchowy" odświeżacz powietrza przy zwieraczu, zatem jak walnę dupogrzmota to w pobliżu roznosi się woń lawendy lub sosenki :D no i damy uważają mnie za dżentelmena! :D PS. muszę tylko nad wytłumieniem odgłosu jeszcze popracować - tłumik odpada - nie mam "tam" tyle miejsca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze mezowi robic sniadanie,potem chleb do pracy i posprzatac ciuchy po nim ktore nosil ostatnio,prasuje mu koszulki do pracy i ukladam w kosteczke a ten wyciaga z szafy i polowe rozwala i musze na nowo ukladac,obiad musi byc taki jak on lubi inaczej nie je musze dbac o niego jak o male dziecko ale cale szczescie nie pierdzi przy mnie hihihihihiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z facetami to jak z malymi dziecmi a jak im cos nie pasuje to sie 2 tyg nie odzywaja:/Bez nich jest ciezko zyc a nimi znowu przejebane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 22151
Mr dzik wali bączury za każdym razem jak mu monika_32 liże odbyt ale jej to wcale nie przeszkadza. Co więcej,ona prosi za każdym razem o więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki bąk strąk
monika 32 my i tak wiemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym chciała to u mojego zmienić, mówię mu, ale jakgrochem o ścianę. no ale jak tyle czasu już jesteśmy, to czego się spodziewac. choć ja trzymam i nic nie puszczam. a od roku dopiero bekam przy nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zomozomozomozomo
"Kiedyś jak facet puścił bąka przy swojej damie to później w łeb sobie strzelał!" o kurwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×