Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam Pani do sprzątania

Potrzebna pani w Bytomiu

Polecane posty

Gość szukam Pani do sprzątania

W bytomiu 3 pokojowe 60 m średnio zagracone / :)/. Uzytkowane przez 4 osobową rodzinę. raz na 2 tygodnie. no i cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejnotkaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Jak zagracone ,to 300 zł za jeden dzień 8 godzin.Bo przez te graty to se siniaków nabiję i muszę mieć coś za straty "bólowe":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_przesady
150zl standardowe sprzatanie bez okien i prasowania.Opcje dodatkowe platne ekstra:) Prosze o info czy odpowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam Pani do sprzątania
Z tym zgraceniem to przesada. Standartowe mieszkanie ok 15 lat temu meblowame. 150 jedno sprzątanie/ trochę drogo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani z bytomia
drogo 150 ? to ile chce pani ofiarować ? 100? ,80? a może by tak napisać do opieki społecznej to zrobią za darmo.Pani chce godnie żyć a my sprzątaczki to co mamy głodem przymierać?,patrzeć tylko na dobrodziejstwa tego świata ?czym się różni pani od nas ? jest pani w czymś lepsza?tak samo nam się należy zjeść ,ubrać itd .Nie każdego stać by jeździć toyotą ,tak samo nie każdego stać na sprzątaczkę ,dziś to już cymes .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj czasem ciężko jest znaleźć odpowiednią osobę, która będzie się zajmować naszym domem. Bo nie zawsze dana osoba okaże się odpowiedzialna. Moim zdaniem jeśli się szuka dobrej i zaufanej osoby do sprzątania domu dobrze jest skorzystać, z jakiegoś serwisu, czy bazy osób, które zajmują się prowadzeniem domu, sprzątaniem. np serwis pomocedomowe.pl tam można szybko znaleźć osobę, która zajmie się prowadzaniem domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję 80 zł. Jestem pracowita i solidna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja posprzątam
za darmo,to dużo czy mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam Pani do sprzątania
Wcale nie czuję sie lepsza od kogokolwiek, szanuję wszystkich i każdą pracę. A to, że myśle o kimś kto mógłby mi pomóc w domu nie znaczy, że nie mogę szukać najtaniej...Tym bardziej, że cudow nie oczekuję. Nigdy nikt w moim domu nic nie robił i dla mnie jest to trudniejsza sytuacja niż dla Pań, które sprzątają i mają doswiadczenie. Ja nie poszłabym do kogoś sprzątać bo zwyczajnie nie wiedziałabym jak się poruszać po czyimś domu aby nie naruszyć jego intymności. Na razie się rozważam taką możliwość bo czasami nie daję rady. Decyzje trudno mi podjąc bo mam dwójkę nastolatków i uważam, że to niepedagogiczne. Ale czasmi mam wrażenie, że uduszę sie w tym rozgardiaszu. Do Pani kilka postów wyżej : nikogo nie obrażam więc nie widzę powodów aby sie Pani tak unosila. A 150 zł w ciagu 3- 5 godz mało ludzi zarabia. Pani najwidoczniej ma sporo kompleksów. Całkiem niepotrzebnie. Zadna praca nie hańbi. diwa82 - odezwę się do Pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam Pani do sprzątania
za darmo? a kawkę postawisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_przesady
i taka diwa zaniza cene:O Diwo nie szanujesz siebie wiec i Ciebie ludzie nie beda szanowali:O Pomoc domowa to luksus za ktory trzeba placic:) Pewnie pracujesz na czarno:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatatata76976
ta samo jak mówicie o kimś że zaniża stawki tak niektóre z was zwyczajnie zawyżają, jaki luksus to jest? to jest norma dla tych którym albo się nie chce sprzatać albo czasu nie mają. luksusem to mogą być wakacje na teneryfie w hotelu pięciogwiazdkowym (bez kredytu :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz
Polak - zawsze sie znajdzie menda , co odda sie z polowe ceny , albo za o wiele mniej niz trzeba , dlatego polacy sprzataja na całym swiecie - bo są najtansi w odniesieniu do solidnosci . Za granica takie cos jest dobrze płatne a i tak rodowity ktoś nie chce tego robic .Moja znajoma dwa razy w tygodniu idzie posprzatac Pani w niemczech mieszkanie - na miesiac ma 800 euro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz
aha !! po drodze zakupy jej jeszcze robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz
raz na dwa tygodnie ? to fajnie tam syf byc musi .... a jak najmą sprzataczke , to dopiero bedzie , wszak przyjdzie i posprzata !! to po co cokolwiek sprzatac , a tu jakas menda chce to robic za 80 zł i dobrze !! mam nadzieje ze koło muszli bedzie nasrane i najscane he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuwa szanujcie sie
za 80 zl dupy by mi sie nie chcialo ruszyc. 2 tygodnie nie sprzatane mieszkanie, przeciez tam bedzie burdel na kolkach ;/ 150 zl drogo ? Proponuje zatrudnic firme sprzatajaca, moze cena jaka ci podadza sprowadzi cie do pionu wyzyskiwaczko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja płace na godziny
i uważam że to jest uczciwe rozwiązanie raz jest więcej roboty raz mniej... płacę 10zł na godzinę i obie strony są zadowolone pani przychodzi 2 razy w tygodniu i jeszcze się nie zdarzyło, żeby wzięła 150zł to jest totalny szok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja płace na godziny
przychodząc 2 razy w tygodniu na dniówkę nie bierze więcej niż 35-55 zl chyba że szykuje się jakaś impreza, goście itp to czasem dobije 70zł (7 godzin pracuje) sorki ale sprzątanie to nie jest wyjątkowo odpowiedxialna praca... panie na kasach w marketach dostają połowę mniej na godzine i są zadowolone a tu się niektórym chyba w głowach poprzewalało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_przesady
ja place na godziny-to sobie policz(jezeli pamietasz matematyke ze szkoly:P)ile wydajesz na utrzymanie czystosci w miesznaniu miesiecznie Pani przychodzi 2 razy w tygodniu wiec i sprzatania ma mniej Chyba logiczne?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszeliście może o portalu pomocedomowe.pl - jest tam mnóstwo ogłoszeń osób, które poszukują pracy w tym temacie. Myślę, że to wygodna sprawa - każdy może sobie wejść na taką stronę, sprawdzić oferty ze swojego miasta, a nawet ze swojej okolicy. Przy tym jest duża konkurencja, więc można znaleźć naprawdę bardzo atrakcyjną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×