Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Po prostu dziewczyna

Dobry ginekolog prowadzący w Warszawie

Polecane posty

Jestem w 7 tygodniu ciąży. ginekolog u którego raz byłam stwierdził ciążę (to moja pierwsza), ale ogólnie olał mnie, nie odpowiedział na zadawane pytania, nie zlecił badań. Znacie ginekologa, którego spokojnie możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie poszłaś do lekarza? Mój na pierwszej wizycie też nie zlecił badań(6 tydz), ale oboje stwierdziliśmy że nie ma co zapeszać i już robić wszystkie badania( pierwszą ciążę straciłam w 9 tyg) Na drugiej wizycie założył kartę ciąży i zlecił badania.( 8 tydz.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moge polecic dobra doktor
w Warszawie, jest naprawdę nie dość że sympatyczna to i fachowa przede wszystkim , nie wiem gdzie teraz przyjmuje wiem, że miała otworzyć własny gabinet a dodatkowo przyjmuje też w klinice na Kleszczowej Pani doktor pasiak - owczarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję za odpowiedzi. Jednak moją winą jest, iż nie napisałam iż interesuje mnie tylko ginekolog mężczyzna. A jeśli chodzi o tamtego ''mojego'' gina, to napiszę tylko iż nie było to w Warszawie. Może jeszcze ktoś mi kogoś poleci. Bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo byłam dwa razy u kobiety (u dwóch różnych) i o dwa razy za dużo. Kobiety są niewspółczujące, nieczułe, niedelikatne, olewcze ''bo one mają to samo'' Nie tylko ja nie pójdę już do kobiety, mam koleżanki które uważają tak samo jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z opinią na temat kobiet. facet lepszy choć pierwszy raz nie jest miłym przeżyciem, to teraz nie zwracam na wstyd większej uwagi porostu majtki w dół i na fotel(mój maż przy usg był trochę zszokowany że błyskawicznie i bezceremonialnie się rozebrałam przy lekarzu którego nigdy wcześniej nie widziałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj u
Zapisz się do dr Grzegorza Janika,przyjmuje m.in w Limie,oraz w szpitalu przy Inflanckiej.jest ginekologiem-położnikiem.jest delikatny przy badaniu,daje skierowania na wszystkie badania.ogólnie ma duzo pacjętek-zarówno ciężarnych jak i niezaciążonych.dodatkowo w szpitalu przy inflanckiej jest specjalny program dla przyszłych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×