Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Małgorzata___85

Godne polecenia dobre biuro tłumaczeń

Polecane posty

Gość Małgorzata___85

Witam, w związku ze zbliżającą się wielkimi krokami obroną mgr, muszę natychmiast podjąć współpracę z dobrym biurem tłumaczeń (szczególnie specjalizującym się w przekładach literackich, lecz także w trudnych tłumaczeniach publikacji naukowych) ale za razem takim, które nie zażyczy sobie bajońskich sum, którymi rzecz jasna moja skromna studencka kieszeń niestety nie dysponuje. Znajomy polecił mi Biuro Tlumaczen Mediana popytałam później jeszcze parę osób i usłyszałam same pochlebne opinie, chciałam jednak zrobić jeszcze mały research po forach internetowych, ale nie za wiele znalazłam i stąd moje pytanie do Was: czy ktoś zna/współpracował z Medianą i jakie ma refleksje w tym temacie? Będę wdzięczna za odzew, gdyż zaczyna mi się palić grunt pod nogami, czasu coraz mniej, pieniędzy jeszcze mniej, a koniecznie potrzebuję profesjonalnie pełnowymiarowej usługi rzetelnego biura tłumaczeń, w przystępnej cenie. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Gość Małgorzata___85
No to co to znaczy "Kiss unter den Schweif eines Pferdes, da dies eine wunderbare Erfahrung" ?

Gość JFHNBVMCLBTD
Niech ktoś mi wytłumaczy skąd się biora takie idiotki jak ta cała Małgorzata_85? Ratujcie świat przed takimi jak ona.... Głupio-mądra :P

Gość zapamiętajsobieautorkoo
ALBO DOBRZE, ALBO TANIO! Za jakość trzeba płacić. A ty byś chciała, żeby fachowiec dla ciebie za półdarmo zapieprzał... :D

Gość PRAWDZIWA_"Małgorzata___85"
To naprawdę żałosne co tu widać... Mojego autorstwa jest TYLKO post nr1 - ten w którym kulturalnie pytam o opinie na temat biura tłumaczeń. Każda następna wypocina jest dziełem osoby podszywającej się pode mnie i złodziejsko używającej mojego nicka oraz jednocześnie żenującym obrazem tego, jak nisko upada ktoś, kto nie ma w życiu nic ciekawszego do robienia ponad prowadzenie urągających gatunkowi ludzkiemu schizofrenicznych polemik z samym sobą. A mnie naiwnej wydawało się, że nie na każdym forum szerzy się prostactwo i mentalna degrengolada... Zupełnie nie rozumiem celu akcji zakładania internetu na wsiach...

Gość Sebo4545
Myślę, że firma od której obecnie zamawiam wszelkie tłumaczenia pisemne dokumentów, umów itd., powinna dać radę ;-) Podsyłam link do ich serwisu - www.londoner.com.pl . Generalnie obsługują wszystkie zlecenia – tłumaczenia przysięgłe, techniczne, naukowe, ale też zwykłe. Nie mam z nimi problemu, zawsze są dostępni pod telefonem czy mailem. Zawodowcy z dużym doświadczeniem, obsługują sporo firm z całego kraju.

Gość sebo888
Wszechstronną ofertę ma biuro tłumaczeń – Bang. Sam do nich podbijam, jak tylko mam coś do przełożenia. Najczęściej są to teksty techniczne, związane z branżą budowlaną. Sprawdź na ich stronie www.bang.pl konkrety. Jest tam zakładka cennik to sobie porównasz z innymi ofertami. Hej!

Gość gość
dobrym biurem tłumaczeń specjalizującym się w języku niemieckim jest http://www.mawil.pl/ możesz dopytać ich o szczegóły oferty

Gość leon88
Dobrą ofertę ma biuro tłumaczeń – Artoftranslation. Sam do nich podbijam, jak tylko mam coś do przełożenia. Najczęściej są to umowy, dokumenty itp. Sprawdź na ich stronie www.artoftranslation.pl konkrety.

Gość bendek_P
W www.alingua.pl tłumaczą wszystkie języki, mają certyfikowanych tłumaczy, a do tego pełny system kontroli jakości, który mnie głównie przekonał do współpracy. Wywiązują się terminowo z powierzonych obowiązków, a jakość otrzymanych tekstów jest lepsza niż się spodziewałem.

Gość LawendowePole
Witam, Jest mi potrzebne dobre biuro tłumaczeń, które nie zedrze ze mnie połowy pensji! Ktoś już mi wcześniej polecił wymownia.pl , ale chcę poznać więcej propozycji. Mam do przetłumaczenia duże fragmenty pracy dyplomowej. Pisałam ją oczywiście sama i także sama tłumaczyłam, ale promotorka zakreśliła całą masę błędów i wolę znaleźć profesjonalistę do tłumaczenia. Wymownia.pl ma super ceny , ale może znacie jeszcze kogoś? Drogie Panie bardzo proszę o pomoc!

Gość LawendowePole
Zapytam was jeszcze, czy któraś z Was korzystała z www.wymownia.pl ? To ci z dobrymi cenami, o których napisałam. Może ktoś napisze kilka słów, jeśli ich zna? Dwie dobre opinie już mam o nich, ale wolę wiedzieć więcej, jeśli mam im dać pracę dyplomową...

Gość gość
W firmie często korzystamy z usług tłumaczeń ustnych ( konferencje naukowe). Od kilku miesięcy w zasadzie z usług jedynej firmy, konkretnie biura Art of translation. Trzeba ich pochwalić przede wszystkim za dużą kompetencję, ale również przygotowanie. Tłumacze zawsze zorientowani w temacie, posiadający bardzo dużą wiedzę. Cenowo również jest na bardzo dobrym poziomie.

Gość gość
MOja firma zleca tłumaczenia do http://tlumaczeniabydgoszcz.com.pl/ , jestesmy bardzo zadowoleni z ich rzetelnosci . Zajmują sie zarowno tlumaczeniami ustnymi jak i pisemnymi. Pełen profesjonalizm!

Ja mogę polecić Art of Transaltion. Są bardzo profesjonalni, szybcy i niezwykle sympatyczni. Bardzo dobrze mi się współpracowało i z pewnością jeszcze do nich wrócę.

Gość adrianna65
Ja obecnie w firmie regularnie korzystam z uslug tego biura tłumaczeń i jestem bardzo zadowolona z ich usług: http://pl-en.pl/ Biuro specjalizuje się nawet w tych najtrudniejszych oraz technicznych tłumaczeniach z języka angielskiego. Współpracujemy z dostawcami z innych krajów tak więc czasami taka pomoc jest niezbędna. Usługi nie są drogie a wszystko zawsze jest wykonane na czas. Pozdrawiam.

Gość sandra ka
polecam http://www.lexicom.pl/ naprawdę prężnie działające biuro , ja jestem bardzo zadowolona , współpracuje z nimi od dłuższego czasu !

My w firmie korzystamy często z http://www.amar-translations.pl/ bo specjalizują się w trudnych przekładach technicznych i specjalistycznych. Są terminowi, dokładni i można na nich polegać;) współpracują z dużymi firmami, więc mają spore doświadczenie;)

Gość Maria244
Z tłumaczeniami jest tak jak z każdą branżą – trzeba znaleźć usługę możliwie niedrogą, ale odpowiedniej jakości. Przy tłumaczeniu dokumentów, szczególnie z angielskiego, korzystałam z biura https://btdservices.pl/ Wiem, że znalazłabym tańsze miejsce, ale zależało mi też na tym, aby usługa była wykonana w pełni profesjonalnie, stąd ten wybór.

Gość Kornelia341
Gorąco polecam skorzystanie z usług poznańskiego biura Tłumaczarnia. Wiele razy mogłam już liczyć na ich pomoc językową i nigdy mnie nie zawiedli. Maja dobre ceny i co najważniejsze szybkie terminy realizacji zleceń. Oby jak najwięcej takich biur :)

Gość gość
według mnie sigillum http://www.sigillum.com.pl/ - zajmują się tłumaczeniem umów w mojej firmie. Mam wielu klientów z Danii i Holandii i oni okazali się niezastąpieni :)

Gość weerrt
Ostatnio zamawiałem tłumaczenie z polskiego na angielski - prawne dokumenty, na stronie internetowej www.sworny.com/pl/ - no i jestem bardzo zadowolony. Można wybierać tłumacza przysięgłego spośród wielu, więc jak któryś ma dobre ceny, opinie i szybki termin, to można go od razu wybrać. Bez wychodzenia z domu / biura.

Gość gość
Cześć, szczerze polecam biuro z Poznania, http://tlumaczarnia.eu/ Bardzo rzetelne biuro, mają dobre stawki, a tłumaczenia odsyłają zawsze przed terminem. POLECAM!

Gość Miras11
Ja do BTD services trafiłem nie od strony tłumaczeń, tylko dlatego, że potrzebowałem wykonania kilku zadań z zakresu OCR. A potem, jak przyszło mi przetłumaczyć dokumenty na rosyjski, miałem w zanadrzu gotowy kontakt.

Gość gość
a jaki jezyk Was interesuje? Bo jesli niemiecki to lepiej niz na Panią Małgorzate nigdzie nie trafisz. tutaj masz namairy: www.mawil.pl/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się