Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

To dopiero wczesne początki (4-5 tydzień). Robiłam kilka dni temu test i wyszły dwie kreski. Nie dowierzałam więc umówiłam się do ginekologa. Niestety CAŁY czas boli mnie brzuch, a do tego doszło przeziębienie. Poszłam więc wcześniej do lekarza. Pani powiedziała że za wcześnie aby ona wykryła ciążę, ale skoro nie mam okresu + dwie kreski na teście to na pewno jestem w ciąży. Niestety mam też zapalenie pochwy nie wiadomo skąd. Teraz leże i licze że ból brzucha przejdzie i myślę jak to będzie jak już ciąża będzie widoczna, jak ja będę się czuć i dzidzia, co będzie potem. Ojej, ile mam obaw i pytań hehe, ale to chyba każda z nas przy pierwszym dziecku :) Pozdrawiam wszystkie mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stedirilkaaaa
gratuluje :) a można wiedzieć ile masz lat? czy ciąża była planowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilka020
gratulacje:) Macierzynstwo to cos pieknego..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
A w którym dniu cyklu zaszłaś??? Bo ja też się staram i kochałam się z mążem w piątek w nocy czyli to był 15- 16 dc przy 30-31 dniowych cyklach....23 maja jak nie przyjdzie @ robie test....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek116
Musisz na siebie teraz bardzo uwazac.. Napewno jestes w ciazy,gratuluje:) ale jesli masz zapalenie pochwy lepiej dmuchac na zimne.. Mnie na poczatku tez bardzo bolal brzuch,nie moglam wstac z lozka, mialam wysoka goraczke,strasznie sie balam ze poronie,lub ze cos sie stanie malenstwu... Bylam u lekarza i powiedziala ze jest wszystko w porzadku,ale przez pierwsze 4miesiace ciazy nie moge dzwigac itp. A masz mdlosci,zawroty glowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 27 lat (niedługo moje urodziny,ale sobie prezencik sprawiłam :):):)) Ciąża była planowana, ale i tak szok, że tak szybko. Kochałam sie z mężem jakos zaraz po okresie - coś takiego, dokładnie nie pamiętam i udało się, niesamowite :) Nie mam jeszcze nudności ani wymiotów, ogólnie czuje dobrze poza tym przeziębieniem i bólem brzucha który mnie martwi. Pani powiedziała, że jak mnie brzuch nie przestanie boleć to mam się za tydzień do niej zgłosić. Mam nadzieję, że przejdzie, bo czasem naprawdę BARDZO boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziwna ta pani,bo mnie brzuch bolal od poczatku i to zupelnie normalne..Bolal mnie do 7tyg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że to normalne, zresztą ona powiedziała mi to samo, ALE JEST BÓL I BÓL. Mnie brzuch boli naprawdę bardzo bardzo mocno i cały czas, dosłownie cały czas, nawet jak się obudzę w nocy do ubikacji to też boli, teraz mnie boli, cały czas mnie boli bez żadnych przerw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! GRATULACJE :) Ja staram sie o dzidziusia już 2 cykl. Mam cykle 28dniowe -zawsze :) Wcześniejszy cykl był pierwszym cyklem po odstawieniu tabletek. I mimo ze staralismy się często bo co 2 dni. Teraz miesiączkę miałam od 30.04 - 06.05. Od wczoraj(09.05) zaczeliśmy się starać. Pozdrawiam wszystkie już mamusie i starające się :) Dzielmy się swoimi doświadczeniami :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dassdadsadas
Brzuch może Cię pobolewać - zaczynają się zmiany hormonalne, ale nie wolno tego bagatelizować. Ja właśnie tak straciłam pierwszą ciążę - bolało, wszyscy uspokajali - tak ma być i w 9 tygodniu się skończyło Na szczęście znowu jestem w ciązy i wszystko jest OK :) Jak jesteś przeziębiona to też uważaj - żadnej aspiryny! Pozdrawiam i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe kiedy zaczną Ci się mdłości :) moja znajoma jest we wczesnej ciąży i mdłości męczą ją każdego ranka, dostała też anginy bidulka. A znowu inna znajoma na początku ciązy nie miała żadnych objawów. Dużo zdrówka dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkaaa86
No to gratulacje. Ból w ciąży to normalka szczególnie w terminie spodziewanej @ ale nie wolno go bagatelizować. Możesz brać no-spe która nie zaszkodzi a i radzę zmienić gin, bo na tym etapie można rozpoznac ciąże- można w jakiś sposób zaradzić na ewentualne poronienie. Ja niestety dwa razy poroniłam- a ból brzucha był jednym z objawów poronienia. Życzę udanej i nudnej ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sensacjaaaa
no jak sie nie zabezpieczyłaś i dawałaś no to być może i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiok
wspolczucia, kobiety w ciazy glupieja i ich esencja zycia jest zachwycanie sie konsysteja gowna:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale siara...
widzisz, dla niektoych jest roznica miedzy DAWANIEM a kochaniem sie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- brzuch boli do ok. 13 tc bo macica się rozciąga - na przeziębienie: rutinoscorbin, miód, herbata z cytryną, mleko z czosnkiem, kernatka z sokiem z malin (nie z liści) - na zapalenie tylko ginekolog - bo leki są na receptę.... niektórzy czekają do końca I-go trymestru i przepisuja cosik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
co wy dziewczyny wygadujecie ? Jak to ból brzucha w ciąży to normalka :? Mam 3 dzieci i nigdy, przenigdy mnie brzuch w ciąży nie bolał. Owszem zdarzały się jakieś ciągnięcia czy lekkie bobolewania, ale taki ból jak pisze autorka nie wydaje mi się normalny. Autorko zrobisz jak zechcesz, ale ja bym się udała na pogotowie i to jeszcze dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za rady, Kochane jesteście. Natomiast tym obraźliwym postom wyżej dziękuję. Widać, że tępoty nie umieją czytać - napisałam wyraźnie że ciąża była planowana. Zresztą jak się ma zły dzień i nie ma się na kim wyżyć, to się chodzi po tematach i obraża ludzi. Dostałam od ginekologa lekarstwa, m.in. no-spe i muszę przyznać, że jakją zażyłam to mi zdecydowanie lepiej. A wczoraj mimo że jest jeszcze bardzo wcześnie, kupiłam sobie oliwkę dla dzieci i smaruję brzusio :) Potem przejdę na coś mocniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×